|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pokrijete otročka ponoči?
17.9.2009 15:59:49   
redix
Mene zanima kako malo večje dojenčke sedaj ko postajajo mrzle noči pokrijete?

Naša 8 mesečnica se tako premika po posteljici, da rjuhe ne pridejo v poštev, za spalno vrečo je pa sedaj še pretoplo, pa tudi vprašanje, če bo sploh hotla spat v njej glede na to, da se toliko kotali celo noč. Se mi zdi, da jo bo samo nervirala in bo še manj spala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
17.9.2009 16:08:55   
ledenaa
pajacek

(odgovor članu redix)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
17.9.2009 16:10:43   
sunny24
Naša je zaenkrat še odkrita, ma pa dolgo bombažno pižamico oblečeno ker mamo ponoči odprta balkonska vrata. Tudi če jo pokrijem z rjuho, je pokrita natanko 5 minut...Kako bo pozimi nevem, itak mamo pa full toplo v stanovanju-v spalnici mamo zdej 26-27C, pozimi je pa okoli 24C (pa ne kurmo...)

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu redix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
17.9.2009 16:12:37   
Hope2
Pidžama in spalna vreča. Imaš tudi splane vreče, ki so tanke. V pajcku ga je že prejšnji teden preveč zeblo, pa sem mogla kar vrečo datuser posted image , jah je po mami, zmrzljive sorteuser posted image

Prvo nočga je mal nervirala, zdaj se je že navadil in tudi z vrečo obleče vso posteljko in se postavlja na noge, ni ovir za njegauser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 17.9.2009 16:14:37 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
17.9.2009 16:13:51   
Čebel@
pri nas se ponoči kar shladi in imam pupo v bombažnem pajacku in pokrito s kovterčkom.......se mi pa odkar je pokrita s kovterčkom,ne odkriva in ne zele po celi postelji

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
17.9.2009 16:14:32   
manna
sunny24; uf imate pa toplo! Mi imamo trenutno v spalnici 22 stopinj, pozimi pa 19. Zdaj jo oblečem v bombažni pajacek, pokrijem pa s kovtrčkom, ki ga ponoči zbrca dol. Pozimi ji bom dala spalno vrečo brez rokavov, pod njo pa pajacka, mogoče debelejšega. 

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
17.9.2009 16:31:28   
Najaa
Ne pokrivam, več oblečem. user posted image
Naša 7m je oblečena v body z dolgimi rokavi in hlačke.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
17.9.2009 17:44:48   
redix
Hvala za odgovore.

Naša je zdej tudi v pajacku, ker pokrita itak noče bit. Pol pa bom probala jo dat v spalno vrečo. Kdaj oblečete otroku spalko? Ker naša zaspi v naročju med dojenjem in zdej kaj naj jo oblečem ko je že uspavana, ker če jo bom prej oblačala bo znorela, ker ona še med dojenjem brca na vse strani :-)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
17.9.2009 18:31:47   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: redix

Hvala za odgovore.

Naša je zdej tudi v pajacku, ker pokrita itak noče bit. Pol pa bom probala jo dat v spalno vrečo. Kdaj oblečete otroku spalko? Ker naša zaspi v naročju med dojenjem in zdej kaj naj jo oblečem ko je že uspavana, ker če jo bom prej oblačala bo znorela, ker ona še med dojenjem brca na vse strani :-)


Pa saj v spalki ni ujeta oz zabarikadirana ko betonuser posted image . Komot prosto brca, se obrača, postavlja na noge, kobaca... Sam ne smeš glih neke male vreče kupit, temveč večjo. Ko sem ga dojila oz ko je dobil zadnjo flašo pred spanjem, sem mu vrečo na pol oblekla vedno pred dojenjem, da ga nisem potem zbudila z oblačenjem. Potem sem še samo zapela zadrgo, drugače bi se pregrel med cuzanjem. Zdaj ko že ima zobke, pa dobi najprej flašo, nato umivanje zobkov in potem spalka in spanje.

(odgovor članu redix)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
18.9.2009 10:23:02   
abi
Jaz imam našega 8 mesečnika oblečenega v pižamo /pajacek in spalno vrečo brez rokavov. Imamo pa nekje  22 stopinj ponoči.
Spalne vreče so zakon, mi imamo eno veliko in mali bp vstane se obrača...

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
18.9.2009 10:24:00   
ledenaa
Saj ko ima otork pajacek ne rabi bit pokrit 

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
18.9.2009 13:18:02   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Saj ko ima otork pajacek ne rabi bit pokrit 


Zakaj user posted image .

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
18.9.2009 14:29:47   
Ploha
Bodi z dolgimi rokav, tanke štunfke in spodnji del pižame + spalna vreča.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
18.9.2009 14:31:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Naša 7m je oblečena v body z dolgimi rokavi in hlačke.

tud naša, čeprav jo pokrijem z odejico, dokler se ne zbinca.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
21.9.2009 7:07:35   
ledenaa
In zakaj bi rabil biti pokrit user posted image
da se skuhauser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
21.9.2009 7:25:01   
Hope2
al pa zmrzneuser posted image . Najbrž nimajo vsi tako toplo, kot viuser posted image . Pri nas pajacek- bombažna tanka pidžamca niti približno ni zadosti, kaj šele, da se skuha v njej. Obvezno mora met še vrečo. Tak da mal prišparaj s takimi odgovori in celo smeškoti ki se tak smejijo

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
21.9.2009 7:35:08   
Katy78
Mi imamo v stanovanju precej toplo, tako da mu zdaj oblečem pajacka z dolgimi rokavi in stopali. Ko bo pa malo hladneje, bo dobil pa še vrečo. Ima pa vedno ponoči malo odprto okno.

Vrečo mu oblečem preden dobi flaško za lahko noč, ker ob njej zaspi.

Se pa v vreči občutno manj muva po postelji. Zadnjič, ko je bilo enkrat že malo hladneje, sem mu jo dala gor in je v posteljici samo malo dol zlezel. Če pa je samo v pižami, se pa vrti kot vrtavka. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
21.9.2009 8:22:05   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

al pa zmrzneuser posted image . Najbrž nimajo vsi tako toplo, kot viuser posted image . Pri nas pajacek- bombažna tanka pidžamca niti približno ni zadosti, kaj šele, da se skuha v njej. Obvezno mora met še vrečo. Tak da mal prišparaj s takimi odgovori in celo smeškoti ki se tak smejijo


Evo pri nas je tudi zelo mrzlo v hiši, poleg tega so debele stene, in je notri sploh pa pozimi zeloo mraz.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
22.9.2009 7:40:29   
ledenaa
Hope kupi bolj kvaliteten in debel pajacek pa ne boste rabili nobenega pokrivala
Če moj ne zmrzne pri 17 stopinjah,včasih tudi manj...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
22.9.2009 8:48:01   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Hope kupi bolj kvaliteten in debel pajacek pa ne boste rabili nobenega pokrivala
Če moj ne zmrzne pri 17 stopinjah,včasih tudi manj...



In kaj mu manjka, če ga zrihtam tako kot je zdajuser posted image . Spi ko bubica celo nočuser posted image

Prav zanima me kateri dojenček spi pri 17 in manj stopinj samo v plenički in pajcku, pa naj je še tako kvaliteten pajacek. Ne vem kaj je sploh zate pajacek, a maš v mislih kaj zimskega, podloženega, kako debelega? Če ne, vsaka čast tvojemu dojenčku. Lahko mi pa prosim napišeš kje si kupila ta tako fejst kvaliteten pajacek, firmo in model, da grem pogledat to čudo. Prosim lepouser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.9.2009 8:49:45 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
24.9.2009 22:49:25   
kind
jast ga oblečem v pižamico ter ga pokrijem z dekico.
pa mi zelo lepo nina celo noč.
;-)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako pokrijete otročka ponoči?
25.9.2009 8:59:09   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

In zakaj bi rabil biti pokrit user posted image
da se skuhauser posted image




No, naša dva bi zmrznila....

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?