|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Amoss???
8.6.2005 17:41:29   
Anonimen
Iščem, gledam, pa nikjer ne najdem nič o njej. Sicer pa je res, da zadnja dva dni nisem bila na RR. A je že rodila ali je v bolnici ali pa - revica - še zmeraj čaka doma?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Amoss???
8.6.2005 17:54:07   
Anonimen
Je en post dve strani nazaj. Včeraj je bila še doma, kako je danes, pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Amoss???
8.6.2005 17:57:21   
tanaja*
Zjutraj je bila še doma

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Amoss???
8.6.2005 18:34:17   
Amoss
Še sem tukaj in še vedno se ne dogaja nič!
Čisto sem že uničena samo še ležim in čakam,..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Amoss???
8.6.2005 18:43:26   
cmokec
Zdej si pa že prov boga. Kaj so ti pa rekli?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Amoss???
8.6.2005 18:51:52   
Amoss
Pravijo da je vse vredu in da mi bodo v ponedeljek sprožili porod.Pregled imam še v petek ampak ne verjamem da bo kaj do takrat.

:nosecka: 9 dni ćez PDP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Amoss???
8.6.2005 19:34:42   
žužu
revca, zdej se pa že men smiliš. sej bo, verjemi. ko sem jaz prvič rodila 14 dni čez rok, sem bila prepričana, da ne bom nikoli na vrsti. pa sem bila. držim pesti zate:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Amoss???
8.6.2005 19:41:27   
Amoss
No zdaj pa sem dobila še drisko in zgaga me mantra kot :hudicek:.Najraje bi :((, ampak mislim da to delajo že žici ker vem da če do ponedeljka nebo nič grem na umetno sprožanje, kar pa sem teden dni nazaj doživela in ni najbolj lušno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Amoss???
8.6.2005 20:27:39   
cmokec
Driska je menda eden od znakov, da bo kmalu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Amoss???
8.6.2005 20:57:40   
Anonimen
Amoss, tisto sprožanje poroda "ni bilo fletno", ker je bilo maternično ustje še trdo in zaprto in vse skupaj ni šlo nikamor. Zato pa zdaj čakaš. Ko ti bodo naslednjič to delali, bo govoto vse skupaj že bolj zmehčano in bo šlo hitreje.
Vem, ker je bilo pri meni isto, samo da jaz drugega dela nisem doživela (prvega pa), ker so mi prej CR naredili. Kajti počil mi je mehur in so mi ga mogli. Če mi ne bi, bi bila pa nas istem, kot si zdaj ti. Ko enkrat stvar dozori, gre hitro. Se splača čakat, čeprav verjamem, da je grozno, ko si že vsega sit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Amoss???
8.6.2005 21:32:43   
Blink1
Po moje boš šla v nedeljo:bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Amoss???
8.6.2005 21:42:48   
Amoss
Jaz tudi upam da bi se vse začelo samo od sebe, ampak če se nebo ne morem nič, otrok more slej kot prej ven, večno ne more notri ostat.
Sem pa že kr malo jezna na :duda: ker me tako zabava.
Vem da je driska ena od znakov, samo jaz bolj mislim da so to živci kot kaj druga.
Nehala sem že upati da se bo samo začelo saj me že par dni tako muči pa se še kar ni nič začelo, tak da mislim da se nebo,...
Bomo videli,..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Amoss???
8.6.2005 21:45:15   
Anonimen
Saj ni nujno, da se začne v smislu, da imaš svoje popadke. Samo zda se maternični vrat zmehča, da potem tiste tablete, ki jih vstavijo v nožnico, in umetni popadki promorejo, da se normalnmo odpiraš. Potem vse gladko teče, kot če bi imela svoje popadke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Amoss???
8.6.2005 23:44:05   
Margareta
Živjo,

jaz sem rodila 9 dni čez pdp, in so mi tudi vstavili tableto za mehčanje, ker ni bilo še nič odprto - ampak je potem šlo kar hitro.

Vem pa kako je čakati, ampak saj bo, boš videla, ko se enkrat začne:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Amoss???
9.6.2005 8:42:50   
Amoss
Meni so tudi že vstavili gel za mehčanje pa se ni nič zmehčalo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Amoss???
9.6.2005 10:47:29   
spacey
Joj! To me tako spominja na moje doživetje. :zmeden: Upam, da bo šlo vse po naravni poti in da bo čimprej.

Amoss a si se v medenici (čez boke) kaj razširila?

Lp
:kuza:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Amoss???
9.6.2005 14:01:36   
Amoss
No boke sem že prej imela kot zadnji del avtobusa, zdaj pa me je še bolj razneslo, sicer se nisem dosti zredila, ampak vseeno so vse zgleda fasali boki in trebuh.:((:((:((
Medenične kosti pa me nenormalno bolijo p:rozica:a ne vem ali je to normalno ali sem samo občutljiva?
Jaz tudi upam da se pupika odloči priti ven pred ponedeljkom, ampak vseeno imam občutek da nebo nič!:ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Amoss???
9.6.2005 14:07:06   
Blink1
Ojla Amoss

jaz sem tudi tako mislila....Pa sva bila z :love: oba fiksirana na soboto, ko bi morali sprožit. Potem pa je bilo en dan prej in mi moj sploh ni verjel, da se počasi začenja...

Držim pesti, da boš čimprej rodila:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Amoss???
9.6.2005 20:04:33   
Amoss
Hvala, jutri imam pregled in če bo kaj kazalo na kakšne spremembe grem kr v porodno:bravo::bravo::bravo:, če pa ne pa grem spet domov:(( in v ponedeljek bodo sprožili!:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Amoss???
9.6.2005 22:23:17   
tanaja*
Držim pesti, Amoss, da boš čimprej objela svojo pupiko:miska::miska::miska:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Amoss???
10.6.2005 8:26:58   
Amoss
No danes imam spet pregled in bomo videli kaj bo rekel zdravnik.
Mogoče pa grem že danes v porodno:bravo::bravo::bravo:, če pa ne pa bom tudi počakala do ponedeljka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?