|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ribe
18.10.2009 9:38:26   
miapia
Verjetno že obstaja ta tema, o kateri žal nisem nič našla, zato prosim za odg.

Kdaj ponuditi dojenčku ribe, zakaj takrat, katero ribo in zakaj, kuhano ali pečeno, kdaj tunino iz konzerve...

Hvala za odg. , naasvete, komentarje.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ribe
18.10.2009 17:07:44   
Katy78
Jaz sem mu ribe začela dajati pred kakšnim mesecem. Mislim da sem pri Tanč na MON-u prebrala, da se lahko dajejo po 8. ali po 9. mesecu. Dam mu jo enkrat na teden in jo tako rad je da je kaj. user posted image  

Jaz sem mu zaenkrat dala ostriža in lososa. Kupila sem file in potem spekla kar v pečici z malo olivnega olja.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ribe
18.10.2009 17:29:30   
Hope2
mu še ne dajem, star je 11 mesecev. Se ne mudi, celo ne z konzervami in nesvežimi ribami

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ribe
18.10.2009 17:32:25   
tinaaja
Dve leti nazaj sem imela navodila,da po 1. letu, zdaj pa po novem ze po 7 mesecu.. Losos, orada, brancin,..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ribe
18.10.2009 19:56:34   
hubi
Meni je rekla ped, da morskih ne do 1. leta. So alergene.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ribe
19.10.2009 9:03:15   
kristinaj
jaz sem našemu dala pri enih 7 mesecih... začeli smo s filejem lista pocvrtega na maslu... največkrat dobita file raznih rib, ki jima preden ga dam, s prsti preiščem, da ni noter kakšna kost...

najprej naj bi začel z belo ribo in nato šele z plavo..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ribe
19.10.2009 9:08:05   
uškinamama
pri 11 mescih s postrvijo (svežo), potem ribone, liste, sardone, sardele...še zdaj pri 4 -ih so mu ribe najljubša hrana.  Njegov sanjski jedilnik user posted image  panga, polenta in paradižnik s čebulo.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?