|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obleka za fantka za krst
29.2.2008 20:55:40   
Nacka
Ojla, zanima me, kako ste oblekle svoje fantke za krst. Kje se dobijo kakšne dobre cunce??? Mi smo bolj športni; čista eleganca odpade tudi za krst. Kaj pa barva?? Belo? Jest bi rada dobila kej frajerskega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:06:33   
Ekaz
Mi imamo punčko in krst smo imeli januarja. Meni so bedne tiste dolge oblekice z vlečko, volančki,... Mi smo kupili športne olivno zelene hlačke in bodi v isti barvi ter zeleno bundico. To bo sedaj še lep čas nosila. Itak moraš kupiti bel prtiček, ki ga otročku potem položiš na trebušček.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:06:56   
vesel
OJLAAAA!!! V BABY CENTRU MAJO FULL DOBRE OBLEKCE ZA KRST!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:21:52   
Nacka
Ojla, tud jest sem proti "šmeki" zadevam - vlečkam, volančkom, rada mam pa mal posebne - me veseli, če je ekstra napravljen, pa če malo razjezim kakšne svoje "tradicionalne" sorodnike. A sm grda???

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:28:24   
Ekaz
Se strinjam. Jaz sem imela velike probleme, ker je botrca hotela kupit belo dolgo čipkasto oblekico in še nek klobuček. Je bila kar malo v šoku, ko sem ji pokazala, kaj bomo oblekli. Osebno tudi ne maram čist rozastih bodijev, ki imajo en kup našitkov. Dobili smo jih en kup ob rojstvu in sedaj moramo ponosit. Bolj mi je všeč, če je otroček oblečen tako kot odrasli. So tako lušni...

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:29:43   
Padme
IZVIRNO SPOROČILO: Nacka

Ojla, tud jest sem proti "šmeki" zadevam - vlečkam, volančkom, rada mam pa mal posebne - me veseli, če je ekstra napravljen, pa če malo razjezim kakšne svoje "tradicionalne" sorodnike. A sm grda???


Ne, ker se strinjam s teboj.user posted image Mi bomo imeli krst aprila in tudi iščem kaj ekstra...

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:35:52   
Nacka
O super ste punce - dol s klasiko, a ne. Jest sovražim roza za punčke, modro za fantke. Jest mam za mojga fantka najrajš oranžno barvo kombinirano z olivno zeleno... Za opremo smo pa kupil vse možno - rdeč voziček, roza-rdečo lupinco, zeleno modro postelco... Sem prej vprašala po spolu in sem jih z opremo čist zmedla.

(odgovor članu Padme)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:40:47   
anita4
mi imamo krst jutri.
Oblečen bo v belo , ampak to samo za tistih 20 minut, ker krst je le krst in če vam je župnik povedal oz. razložil zakaj se krstijo ljudje in kaj pomeni pri krst sveča,prtiček(oz.včasih je moralo biti platno), ter belina , potem bi mogoče tudi vaše user posted image oblekle v belo.No po krstu ga bomolepo slikali v belem potem se bomo slekli in normalno oblečeni šli na kosilo.
Ne vem mogoč sem staromodna , ampak to je isto kot da za veliko noč nebi barvali jajčk, tako se mi pa čudno zdi krst brez beline.
Pa brez zamere
lp
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu Padme)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:42:42   
ajtak
Nas je mel karirasto srajcko in bel brezrokavnik s crno obrobo, bez zametne hlace in bez supergice, pa bez/oranzno bundo. Sem kupla hlace in kompletek srajcka/brezrokavnik v H&Mu, bundico pa v idexo, supergice pa v Italiji.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:46:18   
Nacka
Ok, tud ti Anita maš po svoje prov... Mene pa zanima še to, če ma kdo izkušnje s tem. Moji starši so ločeni in se ne "morjo videt". Oba imata nova partnerja in mi bi na krst radi povabili vso "razsirjeno družino". Ali ima kdo take izkušnje? Kako je izpadlo? Ali ste napisali sedežni red? user posted image

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:49:41   
Ekaz
Pri nas sta starša od fanta ločena, vendar nekega krega ni. Povabili smo mamo ter tudi očeta z novo ženo in otroci. Sedeli niso skupaj in vse je minilo OK.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obleka za fantka za krst
29.2.2008 21:54:17   
anita4
Lahko še samo to dodam da naš Luka bo imel obleko oz. to je narejeno kot en pajac tako da ga odspodaj lahko oblečeš kokr hočeš .....no kaj mislim povedati ta oblekca je od botrce, ko je bila ona krščena so ji kupili in jutri bo on imel njeno oblekco.Se mi ful super zdi pa še botrca je ponosna čeprav je stara komaj 17 let.
Ma kaj čemo obdržimo še nekaj teh tradicionalnih stvari, saj praktično že skoraj vse gre k "vragu" oz. na vse se pozablja.
Res pa je da ti naši mali sončki so zelo lepi , če jih oblečemo v kakšne hlače in srajčko.
lp
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obleka za fantka za krst
1.3.2008 0:41:28   
ALJA75
Se strinjam z anito 4. Tudi moja punčka bo v beli oblekci in ja...imela bo bel klobuček....samo tistih nekaj minut in nikoli več...pa kaj....krst je pač krst...potem na kosilo jo bom pa preoblekla.

Nacka imamo pa isto situacijo kot vi, glede ločitve. Povabili smo vse in jim povedali, da če se kdo ne bi mogel zadržati ali kakorkoli, da pač.....kaj bo bomo videli v soboto

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: obleka za fantka za krst
1.3.2008 8:24:53   
lelaval
Jaz sem tudi lepo oblekla svoje otroke v krstne oblekice - saj ve ste tudi rade lepe neveste v poročnih oblkeah, a ne? Za večjadva sem plačala sposojo, za najmlajšo pa mi je kolegica posodila oblekco. Imam slikice v albumih (če se ne motim, slika s sinom ni niti zaklenjena), za vse ostale pa dobite gesla na ZS, če želite pogledat.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: obleka za fantka za krst
1.3.2008 13:42:49   
Anonimen
mi smo našega junaka oblekli v bež žametne hlače in belo srajčko(po robovih prešita z črno in odspodaj na robu neki napis). tako da je bil ves v belem vendar smo vse lahko oblekli še kasneje, ker ni bilo nevem kaj elegantno. smo pa meli krst septembra. Drugače se mi zdi da neka obleka z s stogim videzom elegance(kot za odrasle) ni za tako maleuser posted image , sem pa za belo barvo

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: obleka za fantka za krst
1.3.2008 21:23:06   
Talika19
Jaz sem imela tudi veliko dilemo kaj mu oblečt, sploh, ker je bilo že mrzlo. Krst smo imeli konec novembra.
Nato sem mu kupila pastelno zelene hlače, pa belo jopico in bele copatke, ter belo kapico, ki smo jo seveda potem morali dati dol. Pa je bil meni (in tudi ostalim) ful lep. Tudi ostala 2 user posted image , s katerimi smo imeli hkrati krst, nista bila oblečena v belo.
Za simbol beline, smo imeli izvezen prtiček in svečo.
Če te zanima, mi lahko na ZS pošlješ mail in to pošljem kakšno slikico.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: obleka za fantka za krst
1.3.2008 21:25:30   
Talika19
Aja, pa vse to sem kupila v C&A v Kranju.

p.s. jaz tudi nisem bila v čisto beli poročni oblekiuser posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: obleka za fantka za krst
11.3.2008 23:58:27   
sanwebdra
Mi sm opa naši tamali kupili obleko v H&M, takšno v kitajskem stilu (saten) z ovratničkom in slepim zapenjanjem po strani v zlati barvi in bordo rdečimi rožicami. Smo tako še vedno zelo nobel, pa hkrati zelo praktični, saj jo bo lahko oblekla še čez poletje ...user posted image

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: obleka za fantka za krst
12.3.2008 7:27:59   
BARBARA R.
Pozdravljena! Jaz sem bila najbolj zadovoljna z Okaidi; bele hlače ,kot kavbolke, srajčka modrobela črtasta in "garn" bela jopica.
 
            user posted image

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: obleka za fantka za krst
12.3.2008 7:31:10   
Maxica
Tudi jaz sem našega user posted image  za krst oblekla v Okaidiju. Bež hlače, bež srajčko z rjavimi črtami, pa še en puloverček sem mu vzela za vsak slučaj (ampak ga potem skoraj nismo rabili, saj je bil junij), rdeče roza barve.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: obleka za fantka za krst
12.3.2008 9:24:58   
BAMBINA_
Naš mali je imel belo srajčko, črnega metuljčkauser posted image , črnobel brezrokavnik in kavbojke.

< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 12.3.2008 9:25:23 >


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: obleka za fantka za krst
12.3.2008 9:49:06   
tropical
Naš je imel belo majčko z ovratnikom, plave hlače na naramnice in plavo jaknico, res pa je da je bilo toplo. Drgač bi mu verjetno dala bundico.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: obleka za fantka za krst
12.3.2008 10:41:32   
Nacka
Kje je ta trgovina Okaidi - prvič slišim??

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: obleka za fantka za krst
12.3.2008 19:44:59   
Brundula
Mi bomo imeli aprila krst. Odločili smo se, da  ga bomo oblekli v nekaj  kar bo lahko potem še nosil. Nič kaj prav posebnega, glih ne trenirko, ampak tudi ne tistih oblačil za krst. Lepe hlače, srajčko, pa majico. Kupili pa smeo mu v HM v Lj.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: obleka za fantka za krst
12.3.2008 19:56:50   
Paštetka
Če katera želi mi lahko na ZS sporoči, ker prodam obleko za krst za fantka: belo srajco, bele hlače zlikane na črto, bel suknjič. Posodim pa zraven bež-zlato kravato. Kravate žal ne prodam. Cena po dogovoru

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?