|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   90-dnevna dieta in dojenje
20.5.2005 13:43:42   
pina colada
A mogoče katera ve, če kaj vpliva na dojenje oz. na količino in kvaliteto mleka ta 90-d. dieta?? Je katera na tej dieti in polno doji??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   90-dnevna dieta in dojenje
20.5.2005 18:56:42   
Anonimen
Vsaka dieta vpliva na količino in kakovost mleka. Jaz sem raje okrogla, ker je moji prijateljici, ki je bila na dieti, usahnilo mleko.

(odgovor članu pina colada)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   90-dnevna dieta in dojenje
27.5.2005 16:54:24   
brbra
Jaz imam še en mesec do konca diete- mleka je še več kot prej, ker mali dobiva zobe in se ful dojiva tako da na količino meni ni vplivalo. Sem pa vprašala zdravnico in je rekla da je v 90% dojenje odvisno od podojev in ne količine zaužite hrane. Kaj pa mamice, ki imajo otročke z alergijo in cele dneve žvečijo vodo in prepečenec- od kje jim mleko?:zmeden2:
Ni pa ti treba neke drastične diete držat. Raje pojdi 2* skozi kot 1* in takrat do fula.Vsak dan jej full zelenjave takoo surove kot tenstane ali kuhane.
Malo pobrskaj po iskalniku pa boš našla več- nas je kar nekaj gor

lp
:sloncek:

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   90-dnevna dieta in dojenje
29.5.2005 14:42:28   
Jessy
Brbra, a smem vprašat, koliko časa po porodu si se lotila diete?

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   90-dnevna dieta in dojenje
30.5.2005 15:20:03   
brbra
ojla
Dieto sem pričela 6 mesecev po porodu. Pa ne zato, da bi bila suha, ampak ker so me začela kolena in hrbet full bolet.In ker mi telovadba ni pomagala, smo se z osebno zdravnico odločile, da poizkusim z dieto. Sedaj imam 7 kg manj in se počutim odlično, tako da bom kar prej zaključila in šla potem po dojenju, če ne bo šlo že samo dol še en krog.Sem pa to dieto že držala 3 leta nazaj in shujšala 14 kg- tako da deluje:bravo:

lp

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   90-dnevna dieta in dojenje
30.5.2005 15:50:48   
Jessy
To, da deluje sem že preiskusila na sebe, vendar pred nosečnostjo. Zdaj pa že razmišljam v to smer, da bo najbrž treba še en krog izpeljati enkrat po porodu, ki me še čaka.

Hvala za info!

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   90-dnevna dieta in dojenje
30.5.2005 16:11:52   
pina colada
Hvala brbra, si me potolažla...Namreč, vsi okol mene so mi težil, da zdej pa res ne smem hujšat, dokler dojim, a meni tehle 5 kg ful viška hodi in se jih nikakor ne morem znebit in se mi je ta dieta zdela čist dobra rešitev zame in sem se odločla, da probam. In prvi teden je za mano, zgubila sem (le) 1,2 kg, baje gre na začetku več dol, ampak jaz sem čist zadovoljna in bom vztrajala naprej! Pa še vedno se s Tienom veselo dojiva naprej, skratka, sva oba zelo zadovoljna! :)-

Lp

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   90-dnevna dieta in dojenje
2.6.2005 18:13:22   
brbra
Me veseli.Kg pa ti grejo čisto ok dol Vsak mesec nekje 4 kg- kar je več bo verjetno prehudo in zna obremenit metabolizem.Dojenje pa kar spremljej kako poteka, če se ti bo zdelo, da je mleka manj pa prekini pa čez kakšen mesec znova pa bo:bravo:

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   90-dnevna dieta in dojenje
8.6.2005 19:48:18   
janaja
da vam še jaz povem svojo zgodbico pri 90-dnevni dieti

ta zadeva je super jaz sem po porodu z njo izgubila 25 kg in moram povedati da v prvem tednu komaj kaj zdi se mi da je bil odločilen drugi mesec ko so kile kar padle z mene ....

super dieta priporočam vsaki ki se težko drži diete
ker na tej dieti ješ torte in čokolado pa vse do pizze in tako dalje


splača se probat

jih poznam kar nekaj ki so me vidle in dobile voljo za dieto in sedaj so prave manekenke če kero zanima ji pošljem še mojo sliko prej potem papa

janaja

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   90-dnevna dieta in dojenje
11.6.2005 14:48:01   
pina colada
Janaja, pa si tud med dieto polno dojila in je blo vse o.k. - mislim glede količine mleka???

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   90-dnevna dieta in dojenje
13.6.2005 18:47:45   
malecka
a mi prosim opišete to dieto,ker sem jaz po 5-ih mesecih spravila dol le 5 kg.In moram povedati,da me grozno bolijo kolena.A če greš k zdravniku bo vedel kaj je to 90-dnevna dieta'?:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   90-dnevna dieta in dojenje
14.6.2005 21:08:47   
mammy26
ne rabiš iti do zdravnika, le malo pobrskaj pa boš našla ves jedilnik za 90 dni...

No, sem pa tudi jaz izmed tistih, ki mi je po porodu (27.05.05) ostalo od 18kg, še 8kg... in bi se spustila v to, ampak bi res rada vedela kako to vpliva na količino mleka...

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   90-dnevna dieta in dojenje
14.6.2005 21:22:24   
mala maja
sem tud jaz že razmišljala o njej pa se nisem upala prav zaradi mlekca.


Jutri začnem-tokrat res. Tolk kil k jih mam zdej jih še v živlejnju nisem mela. Sem po porodu dala vse dol pa dobila v dveh tednih 4 kg gor zaradi živcev(nažalost sem tak tip k me kaj ob živce sprav jem in jem do onemoglosti namesto da bi hujšala)

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   90-dnevna dieta in dojenje
14.6.2005 21:28:26   
mala maja
evo link pa si kaj preberi

http://mojplanet.com/dieta/


(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   90-dnevna dieta in dojenje
14.6.2005 22:04:14   
malecka
ne dobim ga,zakaj......:((:((:((

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?