|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moja poroka
16.6.2005 14:00:00   
metka11
Pozdravljene!
Po nekaj dnevnem odmoru se vam spet oglašam, tokrat spet z eno novico. Z mojim :love:sva določila datum najine poroke: 17.09.2005. Sva že v zagonu za priprave. Ravno danes se greva menit v restavracijo, v nedeljo greva k župniku, potem malo dopust, potem pa v akcijo, da do konca zrihtava zadevo. Aja, vmes pa seveda ne pozabiv na :sloncek::sloncek:, mogoče bo pa kaj ratalo še do takrat. Ravno sedaj so moji pravi dnevi( izračun na tej strani), tako da komaj čakam, da kočnam s službo, potem pa domov :sloncek::sloncek::sloncek:
Pozdravček vsem, pa držim :miska: za vse.

LP metka11
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Moja poroka
16.6.2005 14:03:55   
dolenjka
Supeeer! 17.9.? No, če bo vse po sreči, bom jaz takrat že en teden srečno poročena!! Kje pa bo srečni dogodek??

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Moja poroka
16.6.2005 14:06:31   
buškica
Tud jaz bom en teden srečno poročena.

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Moja poroka
16.6.2005 14:11:22   
dolenjka
Supeer! Kje se bosta pa vidva poročila??

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Moja poroka
16.6.2005 14:12:19   
buškica
Škofjeloški grad, ravno včeraj sem vplačala takso. Zdej pa samo pše protokol plačam pa imam vse urejeno.

:bravo::bravo:

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Moja poroka
16.6.2005 14:12:21   
Mijavček
Čestitam za odločitev! :bravo::bravo::bravo:
jaz bom pa takrat 2 meseca poročena!


(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Moja poroka
16.6.2005 14:14:09   
Anonimen
Cestitke!:bravo::bravo::bravo:

Jaz bom pa takrat porocena ze cez 4 mesece!!!!:love:


(odgovor članu metka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Moja poroka
16.6.2005 14:14:17   
hati
:bravo: :bravo: :bravo: super..upam, da se bosta imela čudovito.... meni bo pa takrat že celo leto mimo... sam..bi pa kar ponovila vse še enkrat... bilo je res nepozabno

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Moja poroka
16.6.2005 14:15:06   
dolenjka
Opa!
Upam, da bo otročičkov tudi toliko kolikor bo porok v naslednjih mesecih!:bravo::bravo:

Kje boš pa ti dahnila usodni da Mijavček?

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Moja poroka
16.6.2005 14:26:22   
Anonimen
metka krasen datum:bravo::bravo:pol bomo pa istočasno praznovali...vidva vstop v zakon,mi doma pa rojstni dan moje hčere.:bravo::)-
Veselita se že zdaj pa lep sončen naj bo tisti dan.
Čeprav pravi en pregovor:Sposa bagniata sposa fortunata,..prevod mokra nevesta srečna nevesta.:bravo:9nebesa:rozica:

(odgovor članu metka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Moja poroka
16.6.2005 14:32:47   
Mijavček
Oj dolenjka,

midva se bova na Otočcu, pa vidva?

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Moja poroka
16.6.2005 14:51:44   
total
Ja lepo,mi pa takrat bomo pihali 1 svečko:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Moja poroka
16.6.2005 15:05:53   
dolenjka
Če bo vse kot mora biti, v Bohinju!

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Moja poroka
16.6.2005 17:33:52   
Suana
vsem puncam ki ste se ali se še boste želim lep zakonski stan.uživajte kot gospe:rozica::metulj:i naj sevam uresničijo vse skrite želje,predvsem pa:duda:
:sloncek::bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo:

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Moja poroka
16.6.2005 19:52:37   
gaja*
Pozdravljene vse skupaj..,.
Midva bova pojutrišnjem ravno "praznovala" 14 dni... :bravo: :bravo:
Torej bova septembra že stara mačka.. :)-:)-
Mirne živčke in vse lepo...
Ful je fajn poročni dan!!! Kaj šele poročna noč!!!

Lp, gaja*

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Moja poroka
17.6.2005 7:08:46   
metka11
Pozdravljene!

Srečni dogodek bo na Bledu na matičnem uradu, cerkvena poroka bo pa v Lescah ali pa na Homu ( hrib nad Bledom), se še nisva odločila. V nedeljo greva k maši, pa bova videla. Ohcet bo pa po vsej verjetnosti v hotelu Krek v Lescah, ravno včeraj sva bila tam, pa je full hudo, pa še apartma nama nudijo za poročno noč, vključen v ceno menija. Komaj čakam. Sicer mi bo pa hudo hitro minilo do takrat, ker naju čaka še cel kup priprav.
Vsem tistim, ki ste frišno poročene, pa želim veliko sreče v zakonu.
metka11

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Moja poroka
17.6.2005 13:00:31   
Napolitanka
Čestitke...:bravo:

..me pa zanima koliko časa se zdaj čaka na datum za poroko? Jaz sem iz LJ, ampak se na Gradu ne bi poročila, ker nama poroka tam zgleda kot na tekočem traku..
Problem je v tem, da pospešeno :sloncek::sloncek: saj delava na štručki, katero si želiva nekje spomladi naslednje leto..jaz bi se rada poročila še letos (pa ne pozimi) saj si ne želim poroke z velikim trebuščkom..potem ko bi imela dojenčka se pa tudi ne bi ravno poročala..

No imate kakšen predlog za mene?

Papa


(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Moja poroka
17.6.2005 13:51:52   
Mijavček
napolitanka, ne vem točno kaj si milsila z vprašanjem. Datum na poroko se ne čaka, ampak si ga izbereš, če je zasedeno ali ne, pa je odvisno od lokacije. Okoli Lj je v Bitsri fajn, pa na Bogenšperku, al pa Otočec. največ tri mesece prej rezerviraš termin na prostojni upravni enoti.

kar se tiče tvojih planov za štručko,... upam, da ti bo šlo vse po tvojem urniku, ampak narava včasih ne dela tako, kot smo si mi zamislili. Ko slišim, da kakšna govori, da bi rada zanosila ta in ta mesec, da se bo :duda: rodil potem takrat in takrat, mi gre kar na... ne vem, jok al smeh,... A veš, da imaš tudi če si 100% zdrava in tvoj partner tudi, v enem mesecu le 25% možnosti da zanosiš in da nekaj mesečno čakanje na zanositev redno spremlja skoraj vse, ki se tega lotijo?

Narave se pač ne da tako zorganizirat kot bi mi radi. Vsekakor pa upam, da bo šlo vse tako kot bo vama prav.

Lp
M:muca:

(odgovor članu metka11)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?