|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alpsko mleko
20.6.2005 14:28:40   
iva01
Ali lahko 7 mesečniku npr.:rižolino, gres, polento in podobno pripravim z alpskim mlekom
Hvala LP:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Alpsko mleko
20.6.2005 14:42:22   
Anonimen
jest svoji sem in ga je ok prenašala. sej boš vidla probej mu ga dat pa če bo kaka reakcija pa nehej. js sem svoji pri skoraj sednmih mescih tut za pit hotla že alpsk mlek dat pa ga ni marala pit. valda da ne k sem ga pa ful zalila. pol k sem ji pri 9. mescih dala nezalitga ga je pa z užitkom popila.

lp, lara

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Alpsko mleko
20.6.2005 14:42:48   
Anonimen
Dobila boš različne odgovore :zmeden2:

Moj je: da in sicer 3,5 maščobe.

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Alpsko mleko
20.6.2005 14:46:27   
Anol
Jaz mu zjutraj dajem še prilagojeno mleko, vendar za večerjo pa mu vedno naredim iz alpskega mleka gres, čokolino, rižolino,... in ga dobro prenaša. Ko mu ga boš dala prvič bodi še kakšen dan pozorna če bi slučajno kakšne spuščajčke dobil ali pa če bi zelo drugače kakal, kakšna driska, če v 24 urah ni nobenih reakcij je o.k.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Alpsko mleko
20.6.2005 14:47:15   
Pikabu
Jaz sem ga hotela začeti dajati devetmesečnici, pa mi je pediatrinja rekla, da do enega leta naj ne dajem. Zdaj sem pa malo v dilemi, ali vseeno bi, ali bi počakali. Bom tudi jaz bolj podrobno spremljala tole debato.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Alpsko mleko
20.6.2005 14:47:40   
iva01
ja sej sm slišala da je ta alpski 3,5 čist ok, sm vseen mal preverim tukaj na RR

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Alpsko mleko
20.6.2005 14:48:59   
Anonimen
js sem tut pediatrinjo vprašala pa je rekla da doktrina ja prav da do 1. leta nč, nardim nej pa tko k mislm sama da je prav.

lp, lara

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Alpsko mleko
20.6.2005 14:50:56   
iva01
Bom bol natančno povedla kaj je meni rekla ena medisinska sestra. No ona ima sedaj skoraj leto staro pončko inji od 5 meseca naprej daje vse izključno na alpskem mleku 3,5 in ni imela nobenih problemov

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
20.6.2005 14:55:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Alpsko mleko
20.6.2005 15:40:54   
ZARA
Jst sem ji do 11.5 meseca vse delala na adaptiranem mleku! Seveda je pa odločitev tvoja...

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Alpsko mleko
20.6.2005 15:54:41   
LIALIA
Jaz sem samo na Alpskem mleku gor zrasla (me mama ni nikoli dojila), pa sem čist OK.
Svoji hči sicer še dojim, ji pa od 8 meseca kuham gres, riž, kašo, itd. v svežem mleku, ki ga kupiš v trgovini in ima prav kratek rok trajanja. Sem povedala pediatrinji, da mi adaptirano mleko smrdi in da ji dajem tega, pa je rekla da če ni znakov alergije, da je ok.
Ne upam ji pa dati čisto svežega mleka od kmeta, ker tisto, ki ga kupiš je le pregledano.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Alpsko mleko
20.6.2005 19:38:46   
SISI25
Svetujejo da do 1 leta ne, kaj pa potem kdo naredi je njegova odločitev

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Alpsko mleko
20.6.2005 22:28:00   
lin
Jaz načeloma dam Lin mleko katero se prekuha ( 3,5),se pa kdaj zgodi da ga pozabim kupit pa ji dam pol Alpsko in je vse o.k.
Sem ga začela uporablajt tam nekje pri 6 mes.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Alpsko mleko
20.6.2005 22:54:41   
Putka
Jaz sem se kar drzala priporocil zdravnikov. Mislim, da je kravje mleko za telicke, ne pa dojencke. Adaptirano mleko je prilagojeno za ljudi, ceprav je naosnovi kravjega.
Prijateljica je malega od 7 meseca dalje hranila z alpskim mlekom, pa je bilo do nekje 15-ih mesecev vse ok. Zdaj je star 20m in je bil ze nekajkrat na pediatricni zaradi napada astme, je alergicen na kravje mleko in psenico... Skratka, ne se hecat. Alergije se ne pokazejo vedno takoj. Lahko imunski sistem pocasi napada od znotraj (crevesje, pljuca,..) in se pokaze v hudi obliki, takrat pa bo ze prepozno.
Jaz moji 2-letnici raje dam kozje mleko ali jogurt, sploh ker ga dobim direkt od kmeta s hribom.
:racka:

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Alpsko mleko
20.6.2005 23:18:41   
Seven*
Mislim kot Putka. Pocakaj do 1 leta. Saj prilagojeno mleko ni tak drago, ce kupis kaksne cenejse variante (Muller recimo).

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Alpsko mleko
21.6.2005 7:54:43   
Anonimen
sam tolk. sej po eni strani se strinjam s tabo, sam v oči mi je pa padl, da je kravje mleo za teličke, veš kozje mleko je pa za kozličke, in sem prebrala tut eno knjigo ki pravi, da mleko je nasploh hrana za mladiče (kravje za teličke, človeško mleko za človeške mladičke :) in tako dalje ) in je za odrasle ljudi povsem neprimerno živilo, ki dela obloge na črevesju in tako opočasnjuje celo onemogoča normalno prebavo in presnovo. tko da...

lp, lara

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Z dojenčkom na plažo - 10 genialnih trikov
Preverite te genialne trike, ki vam bodo počitnice z dojenčkom na morju pošteno olajšali in vam tako pomagali ustvariti ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?