|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujna prošnja - pulmolog/pediater
2.12.2009 9:13:26   
marsovka2
moj sinko 3,5 je prebolel hudo pljučnico konec avgusta, sedaj pa kar ne pride k sebi. sploh kašljanje je grozljivo. po enem dobrem tednu spet kašlja kot da bo pljuča izkašljal. zdravnicam v lokalnem ZD ne zaupam, zato bi rada drugo mnenje. zanima me, ali kdo pozna kakega dobrega pulmologa/pediatra, kjer bi se lahko naročili za pregled, šli bi seveda samoplačniško, ker me zelo skrbi.
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujna prošnja - pulmolog/pediater
2.12.2009 9:27:32   
Alex01
http://www.ordinacija.net/members/www-pzs.php?mg_pzs_id=295&lang=slo

dr. Dor Jeler Kačar, mi smo bili zelo zadovoljni z njo.

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujna prošnja - pulmolog/pediater
2.12.2009 10:26:07   
hokejistka
Tudi mi2 sva bili pri dr. Jeler-Kačar. Bili sva samopalčniško. V ponedeljek sem poklicala, v torek sva bili že na vrsti. Zdravnica zelo v redu, sestra super prijazna, samoplačniška cena je pa user posted image . Za spec. pregled, kožno testiranje na alergije in za posvet me je prišel 145 eur. So se mi malo oči osolzile, ampak važno, da je naša deklica zdrava!

Srečno

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujna prošnja - pulmolog/pediater
2.12.2009 11:07:25   
Sibil_
Definitivno Dr.Deisinger na Debelem Rtiču v mladinskem zdravilišču.user posted image
Je daleč najboljši pediater kar jih poznam, otroka pregleda kot celoto (pri nas konkretno je našla vnetje ušes in smo kasneje šli na op) in res v redu zdravnica.
K njej lahko greš tudi na napotnico, kolikor vem, no mi smo šli.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujna prošnja - pulmolog/pediater
3.12.2009 18:12:48   
loncica
dr. Deisingerjeva je res super, pa še mi smo z napotnico čakali samo 2 meseca.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujna prošnja - pulmolog/pediater
5.12.2009 23:05:47   
* Mateja *
Priporočam dr. D. iz Debelega rtiča, je res krasna pulmologinja in alergologinja. Sva bila midva prejšnji teden pri njej. Sicer pa tudi na PeK so fajn pulmologi, sam moraš pri njih za vsako dodatno preiskavo čakati, na obali pa ti vse naredi v eni ordinaciji in v enem dnevu!!

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?