|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem noseča ali ne?
5.12.2009 11:01:43   
jeny
user posted image  Lep predpraznični pozdravček! user posted image

Zopet se obračam na vas v upanju,da mi poveste kaj naj še storim!user posted image
In sicer zamuja mi menstruacija,zadnjo m sem imela 4.11.09 z partnerjem sva se odločila,da delava še na enemu user posted image
sedaj je že 31 dni,moji ciklusi so redni od 24 do 26,do sedaj nobeden ni bil čez 26,m imam vedno 5-6 dni,pred m so vedno neznosne bolečine v križu in v spodnjem delu trebuha. Zdaj se pa že cev mesec počutim odlično,nič bolečin,pred tednom dni mi je bilo vsak dan
po malo slabo,če ne dopoldan pa popoldan,zelo napete prsi imam že 14 dni hodim kot utrgana na vodo,tudi ponoči po trikrat. Danes ponoči nisem nič spala ker me je neznosna bolečina spremljala do jutra v spodnjem delu trebuha in celo dopoldne me po malo špika in ker me zanima če sem user posted image sem opravila že tri teste,najprej tistega v katerem sta dva lističa-nič,nato čez teden dni Pregnancy cassette-nič in danes First Sing palčko in zopet -nič user posted image ...ker si zelo želimouser posted image in da bi test končno pokazal user posted image smo resnično zdaj vsi slabe volje,mene pa po vrhu še skrbi zakaj ne pokaže če na vseh testih piše,da po izostanku m bi moral pokazati user posted image ,meni pa nič! Kaj naj še naredim,naj se obrnem na splošno zdravnico,da mi odvzame kri ali na ginekologinjo? Prosim svetujte mi še ve,HVALA!!


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 5.12.2009 21:35:52 >


_____________________________

Jeny
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
5.12.2009 11:04:45   
Alex01
H ginekologu pojdi.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bi čimprej zagledala user posted image

(odgovor članu jeny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
5.12.2009 11:13:32   
oka
pred tednom dni mi je bilo vsak dan
po malo slabo,če ne dopoldan pa popoldan,zelo napete prsi imam že 14 dni hodim kot utrgana na vodo,tudi ponoči po trikrat.


Nočem ti vlivati lažnega upanja ampak točno tako je bilo pri meni v začetku druge nosečnosti. Mogoče je za test še prezgodaj in bi bilo dobro počakati še kak dan. Lahko pa greš do ginekologa, da ti opravi krvni test. Želim ti, da ti testi lažejo in da znaki, ki jih opažaš pri sebi pomenijo da si na začetku nove poti.

(odgovor članu jeny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
5.12.2009 11:18:33   
somic

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

H ginekologu pojdi.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bi čimprej zagledala user posted image


se podpišem na to

srečno!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
5.12.2009 11:24:11   
ČebelicaMaja
jaz sem bila 7 tednov noseča, pa mi noben test ni pokazal + , so mi pa pri G naredili UZ in lepo videli srček, ki je utripaluser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
5.12.2009 13:29:16   
Anonimen
Ali pa pač nisi noseča in ti M pač zamuja.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
5.12.2009 13:53:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
5.12.2009 14:42:04   
aleunam
^^ Ampak ona pravi, da ima bolečine v času menstruacij in da se ta mesec, ko je še ni dobila, počuti odlično. Bi pa tudi jaz posumila na IMN, če bi bila situacija obratna.

Jaz predlagam jutri zjutraj test Clear blue in če še vedno ne bo ni, pojdi h ginekologu.

Držim pesti, da si user posted image  in da je vse v redu. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
5.12.2009 16:46:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleunam)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
6.12.2009 9:57:48   
aleunam
Ups, pa res. user posted image Predlagam, da greš že jutri k ginekologu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
6.12.2009 10:03:47   
Anonimen
ce huda bolecina se vedno traja, takoj na urgenco!

(odgovor članu aleunam)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
12.12.2009 10:46:10   
jeny
user posted image OJLA VSEM user posted image

Naj vam sporočim,da sem v ponedeljek govorila z ginekologinjo
in da mi je svetovala naj poskusim definitivno še en test! In res sem ga user posted image
odločila sem se,da v soboto ko vstnem grem naredit test user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
in ko sem ga pomočila v lonček sem bila iskreno kr malo živčna kaj bo,ali me bo spet pustil negotovo  user posted image ali mi bo končno pokazal
kaj se dogaja z menoj user posted image In mi je..JUPIIIIIIIIIII user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image končno konec skrbi,user posted image nosečka semuser posted image user posted image Vsem hvala za nasvete in pomoč in lepe Decemberske praznike!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jeny

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
12.12.2009 10:51:40   
aleunam
Jeny, čestitke!!!! user posted image user posted image user posted image  Pazi na svojo pikico. user posted image

V temi II pričakujemo decembra se nam javi, da te damo na seznam. Da bo več rozik. user posted image

(odgovor članu jeny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
12.12.2009 10:51:59   
witch
jeny čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti lepo in mirno nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jeny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
12.12.2009 20:07:44   
jeny
HVALA ZA ČESTITKE! user posted image    aleunam, samo vprašala bi ker nisem nisem najbolj vešča, kam in kako pri uporabi strani ringaraja,kje vas najdem,ker je dosti teh strani ,a tam samo napišem kaj pod odgovor,al kako user posted image user posted image user posted image Lep večer!user posted image      (user posted image   Nosečka srečka user posted image )

_____________________________

Jeny

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
12.12.2009 21:50:01   
aleunam
Sem videla, da si nas našla user posted image . Drugače pa malo traja, da se navadiš na forum, ampak bo.

(odgovor članu jeny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SKRBI ME,KER NE VEM ALI SEM NOSEČA ALI NE...
13.12.2009 20:38:45   
Alex01
ISKRENE ČESTITKE in SREČNO VNAPREJuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Kako ste rodile?
Sadrika

Kako ste rodile? Odgovorijo naj tiste, ki so v nosečnosti pile čaj iz malinovih listov

Spontano, hitro sem se odpirala (42%)

z umetnimi popadki, hitro (8%)

z urgentnim CR (15%)

spontano, počasi sem se odpirala (15%)

sprožili so porod, MV se je počasi odpiral (13%)

sprožili so porod, MV se je hitro odpiral (8%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!