|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počitnice v avstriji
20.10.2009 19:06:27   
meta22


kje v avstriji najdem kak hotel ki je prirejen za počitnice z otroci. sem enkrat že brala tukaj o tem, pa ne najdem. kje bolj ob slovenski meji.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počitnice v avstriji
20.10.2009 19:07:20   
rija
mi smo rezrvirali bad gastein, bojda imajo čudovite terme za otrokeuser posted image

bomo videli....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počitnice v avstriji
22.10.2009 18:16:25   
valy1
A je že bila katera v hotelu Falkensteiner - Club Funimation Katschberg? Zgleda super, samo cena se mi zdi kar visoka.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počitnice v avstriji
22.10.2009 18:32:56   
rija
funimation mora biti super...sem ga že tudi sama gledala....samo je predragouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu valy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počitnice v avstriji
22.10.2009 19:14:28   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: rija

mi smo rezrvirali bad gastein, bojda imajo čudovite terme za otrokeuser posted image

bomo videli....


Lepo je tam, vsaj mi smo uživali pred parimi leti

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: počitnice v avstriji
24.10.2009 9:44:03   
mala zirafa
Poglej hofferjeva potovanja oz. počitnice.Imajo še kar izbire in poceni.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: počitnice v avstriji
12.11.2009 20:05:50   
tof1
Ali je že katera rezervirala počitnice preko Hoferja?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: počitnice v avstriji
7.12.2009 8:50:27   
fify
Živ,

podobno vpr. sem imela tudi sama, pa sem dobila prijazen odg., in so mi poslali link:

http://www.kinderhotels.com/

poglej tudi sam, če ti kaj ustreza. Poleg tega, pa so napisali tudi o dobrih izkušnjah v kraju Kreischberg, Avstrija.


Meni sicer tudi zamima varianta hotelov, predvsem v kolikor se lahko izognemu kuhanju. Torej bi radi imeli polpenzion - Če kdo pozna kaj ok...bi pa raje Italjo.


Lepo se imejte!

f.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: počitnice v avstriji
9.12.2009 18:57:25   
staši
Mi smo tudi gledali ,sam bomo pri tem tudi ostaliuser posted image ....ej Avstrija je pa res draga !!!!

(odgovor članu valy1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: počitnice v avstriji
9.12.2009 19:54:25   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: fify

Živ,

podobno vpr. sem imela tudi sama, pa sem dobila prijazen odg., in so mi poslali link:

http://www.kinderhotels.com/

poglej tudi sam, če ti kaj ustreza. Poleg tega, pa so napisali tudi o dobrih izkušnjah v kraju Kreischberg, Avstrija.


Meni sicer tudi zamima varianta hotelov, predvsem v kolikor se lahko izognemu kuhanju. Torej bi radi imeli polpenzion - Če kdo pozna kaj ok...bi pa raje Italjo.


Lepo se imejte!

f.



Priporocam tega - bili vsakic full zadovoljnji.

http://www.kinderhotels.com/en-hotels-jaegerwirt_children_s_hotel-231.shtml

(odgovor članu fify)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: počitnice v avstriji
10.12.2009 22:40:31   
tofsi
Ja čudovit hotel in urejeno smučišče. Vse je ok samo cena je pravisoka.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: počitnice v avstriji
16.12.2009 18:42:47   
zmajck
Z možem sva v nedeljo prišla s počitnic, ki sva jih rezervirala preko Hofra. Tri dni sva smučala na ledeniku Moelltal, bivala pa v novem hotelu Tauerstern Winklern, ki je od smučišča oddaljen 30 km. Super zadeva. Če bo še kakšna tako ugodna varjanta greva še.

Lp S

(odgovor članu tof1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: počitnice v avstriji
16.12.2009 20:03:36   
kaya2007
edina stvar, ki se mi zdi pri teh kinder hotelih res neumna, je to, da je treba doplačati tudi za (čisto majhne) otroke user posted image če greš v navaden hotel, pa ponavadi ni treba. butast.

(odgovor članu zmajck)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: počitnice v avstriji
28.12.2009 10:57:40   
pal
Mi smo bili lansko leto v Flachau na turistični kmetiji (Moabauer). Otroka (3 in 7) sta bila tako navdušena, da iščem ze lokacijo za letos. Pa tudi drago ni bilo - bistveno ceneje kot zgoraj omenjeni hoteli za otroke. Edina slaba stran je bilo njihovo znanje angleščine - na srečo znava midva vsaj osnove nemščine, tako da smo se vse domenili. Vsak dan imajo jahanje ponijev, vožnjo s kočijo pa še eno bolj konkretno animacijo (kino za otroke, pohod na njihov pašnik...) Več informacij dobiš na spodnji povezavi:
http://www.urlaubambauernhof.at/index.php?id=54&spezialangebot=5&L=3&bundesland=100

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




FORD C-MAX
sarar

ali menite da gredo lahko 3 avtosedeži v fordov c-max l.2004?

da (70%)

ne (30%)


Število vseh glasov: 220

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!