|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rumenjak in olje
9.2.2010 22:15:16   
misamuk
Ojla vsem.
Kdaj ste vašim mačkom začele dodajat rumenjak v hrano? Pa še, kako ste to naredile mislim kako ste ga pripravile?
Pa glede olja: vem, da obstaja posebno baby jedilno olje ampak jaz ga iščem že po vseh hipermarketih, pa ga nikjer ne najdem (Ljubljana), ga je katera kje videla pred kratkim?
Hvala in lep večer.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rumenjak in olje
9.2.2010 22:15:36   
misamuk
malčkom, ne mačkomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rumenjak in olje
9.2.2010 22:22:13   
DanijelaNeli
user posted image user posted image user posted image
Takole je ta zadevica z jajcem...jaz sem ji ga dala okoli 10 meseca...o rumenjaku govorimo.Najprej četrtinko trdo kuhanega jajca.Potem pa vedno več.Do celega rumenjaka.Zamešala sem med špinačo ali pa med zajtrkom v sirni namaz.
Olje pa sem imela le enkrat in še to neko malo flaškico ampak je bila kupljena v Italiji.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rumenjak in olje
9.2.2010 22:27:11   
Goldy
Rumenjaka ji še nisem dala (je stara 8 mesecev).

Otroško olje sem kupila kakšen mesec nazaj v Mercatorju - ga imajo pa tam med zdravo prehrano.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 7:20:11   
Urska09
Rumenjak po 8. mesecu ampak sem ga kmalu ukinila, ker je parkrat bruhala in nisem bila ziher, če ni od jajca. Potem spet začela po 10. mesecu. Dam 1x tedensko v špinačo in pire krompir. Ga ne mara preveč. Pediatri itak zagovarjajo jajca čim kasneje. Lahko celo po 1. letu.

Posebnega olja nisem nikoli kupovala.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 8:40:11   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Otroško olje sem kupila kakšen mesec nazaj v Mercatorju - ga imajo pa tam med zdravo prehrano.


En otroček je narisan gor. V hipermarketu ga imajo ziher, sem ga pa vidla tudi drugje.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 8:49:38   
blaža
In kako je to posebno baby olje? me prav zanima kako je, da je tako zdravo. A olivno olje ni ok?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 9:43:31   
Najaa
Rumenjak po 8m, ampak sam 1x, in šele okol leta drugič.
Posebnega olja pa nisem nikoli kupovala.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 10:34:32   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

In kako je to posebno baby olje? me prav zanima kako je, da je tako zdravo. A olivno olje ni ok?


Olivno olje je preteško za dojenčke. To je neko repično, ki je nevtralnega vonja in okusa. Z razliko od olivnega ima dosti
nenasičenih maščobnih kislin.


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 13:07:58   
kristinaj
rumenjak ne bi vedela kdaj.. pri prvi je bilo vse po regulah pri drugem pa so mi rekli, da do 6m mora poskusiti vse razen medu, jagod in čokolade... in smo jedli... vmešala pa sem rumenjak v mineštrco...

za olje pa ne bi vedela...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 16:49:58   
marjetica8
Jst mu dajem kar olivno olje in ga prav v redu prenaša.
Glede rumenjaka je pa moja mama alergična na jajca, tko da se mu ga kr malo bojim dat...bom pomoje počakala do 12m (zdej ma 9.5m)
Misamuk, oprosti k smetim temo, ma ne bom nove odpirala, ka je že ta na podobno temo...A ma kira primer alergije na jajca v družini? Če ja, kdaj ste začele uvajat rumenjak?

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 17:47:24   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: misamuk

Ojla vsem.
Kdaj ste vašim mačkom začele dodajat rumenjak v hrano? Pa še, kako ste to naredile mislim kako ste ga pripravile?
Pa glede olja: vem, da obstaja posebno baby jedilno olje ampak jaz ga iščem že po vseh hipermarketih, pa ga nikjer ne najdem (Ljubljana), ga je katera kje videla pred kratkim?
Hvala in lep večer.


Rumenjak po osmem mesecu. Najprej četrtinka, nasl. teden polovička, nasl. teden cel rumenjak. Dajem v špinačo in pire, ker jo je enkrat na teden, ker ma ful rada.
Olje: olivno, navadno... sploh ne gledam. Dodam ga na koncu kuhanja.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 20:37:49   
misamuk
Hvala vsem za prijazne odgovoreuser posted image
Rabim samo še podpojasnilo: a rumenjak, ki ga dajete v pire ali špinačo prej skuhate (torej trdo kuhan rumenjak), al surovega?
Ne se smejat, ampak že tako nisem kaj prida kuharica, pa se zdej ob tamali učimuser posted image
Pozdravček.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 20:39:49   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: misamuk

Hvala vsem za prijazne odgovoreuser posted image
Rabim samo še podpojasnilo: a rumenjak, ki ga dajete v pire ali špinačo prej skuhate (torej trdo kuhan rumenjak), al surovega?
Ne se smejat, ampak že tako nisem kaj prida kuharica, pa se zdej ob tamali učimuser posted image
Pozdravček.


Ja, kuhanega... Celo jajce skuhaš (zavreš, odstaviš in pustiš pokrito 20 minut in bo glih prav trdo kuhano), nato ti poješ beljak user posted image , rumenjak pa flikneš v pire user posted image .

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 20:41:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: misamuk

Hvala vsem za prijazne odgovoreuser posted image
Rabim samo še podpojasnilo: a rumenjak, ki ga dajete v pire ali špinačo prej skuhate (torej trdo kuhan rumenjak), al surovega?
Ne se smejat, ampak že tako nisem kaj prida kuharica, pa se zdej ob tamali učimuser posted image
Pozdravček.


ja ja skuhat ga morš prejuser posted image

(odgovor članu misamuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 21:51:25   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ja, kuhanega... Celo jajce skuhaš (zavreš, odstaviš in pustiš pokrito 20 minut in bo glih prav trdo kuhano), nato ti poješ beljak user posted image , rumenjak pa flikneš v pire user posted image .

Tega pa nisem vedela. Sem mislila, da mora jajce min. 15 min vreti, da je trdo kuhano. Zanimivo....

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rumenjak in olje
10.2.2010 21:53:33   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ja, kuhanega... Celo jajce skuhaš (zavreš, odstaviš in pustiš pokrito 20 minut in bo glih prav trdo kuhano), nato ti poješ beljak user posted image , rumenjak pa flikneš v pire user posted image .


Tega pa nisem vedela. Sem mislila, da mora jajce min. 15 min vreti, da je trdo kuhano. Zanimivo....


E, jaz, Urska, tudi.... In sem res tako delala.. Pol pa sem po mailu dobila fajl "Drobne zvijače v kuhinji" in prebrala ta nasvet... res deluje user posted image .

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rumenjak in olje
18.2.2010 21:23:41   
misamuk
Pupe hvala za vse odgovore, jutri bomo jedli jajca user posted image ...no 1/4 rumenjaka. Olje sem pa tut najdla.
Hvala vsem user posted image user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rumenjak in olje
19.2.2010 14:16:47   
Reby
Moja sestra ma 4 otroke in je vsem že pri 6. mesecih dajala kar mehko kuhano jajčko, prav tako jim je že na kravjem mleku skuhala gres in riž. Sama bom pa dala nekje pri dobrih 6. mesecih prvič malo trdo kuhanega rumenjaka, kravje mleko pa nekje pri 9. mesecih. Mislim, da se je treba pri svojem otroku ravnat predvsem bolj po občutku kot pa po pravilih, ki se itak od pediatra do pediatra ful razlikujejo. Moj še ni star 6 mesecev in je že jedel npr. pomarančo.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?