|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nestrpna - kako dolgo traja ves postopek?
17.1.2010 14:40:53   
nataska23
Evo sedaj sem se tudi jaz koncno pridruzila na forumu in upam da bom mogoce kdaj tudi jaz lahko kateri od vas pomagala z svojimi nasveti. Danes bi si rada samo malo olajsala duso in delila svoje navdusenje in nestrpnost z vami...
No najprej naj poved, da ze 2 leti ziviva z mozem v Nemciji. Po 5 letih neuspehov sva se koncno odlocila da bova poizkisila z umetno poloditvijo, opravila sem diagnosticno laporo in histeroskopijo, naredila vse teste kar jih je bilo treba in sedaj edino kar se moram je pocakat 2 meseca, ker sem se morala cepit proti rdeckam ( 3 mesece od cepljenja ne smes zanosit), potem pa veselo na delo. No mimo grede naj povem da sem vse preizkave in operacijo opravila v vsega skupaj 2 mesecih in ce nebi mogla se pocakat zaradi rdeck bi ze drug mesec zacela z postopklom, kar je v primerjavi z slovenijo nenormalno hitro. No moje vprasanje pa je, kako dolgo traja postopek od zacetka pa do dejanske oploditve jajcec in kako dolgo potem cakas da lahko vidijo al se je prijelo al ne?
Skratka, ce se kateri da, naj mi malo pove svoje izkusnje... hvala ze vnaprej za odgovor in zelim vam se naprej lepo nedeljo

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 18.1.2010 18:33:31 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NESTRPNA
18.1.2010 10:59:42   
buča
naj ti kmalu uspeuser posted image

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu nataska23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nestrpna - kako dolgo traja ves postopek?
19.1.2010 9:45:58   
Anonimen
Težko je reči kako dolgo traja ker je to čisto odvisno od postopka in reagiranja vsake ženske.

Imaš - vsaj v SLO - tri različne postopke (pisala bom približno, ker jaz točno poznam samo mild protokol):

dolgi - injekcije si začneš dajat 22 dan ciklusa in se pikaš približno 3 tedne, sledi punkcija, čez 3-5 dni ti vstavijo zarodek, čez 14 dni imaš test.

kratki - injekcije si začneš dajat 2 dan ciklusa, špikaš se cca. 1-2  tedna, sledi punkcija, čez 3-5 dni transfer, potem čez 14 dni test

mild protocol - injekcije začneš dajat 5 dan, špikat bi se mogla približno 1 teden, vendar pri meni to ponavadi traja 2 tedna, ker počasi reagiram. Potem sledi punkcija, transfer in test kot pri drugih postopkih.

(odgovor članu nataska23)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nestrpna - kako dolgo traja ves postopek?
19.1.2010 9:50:15   
baguSka
kako dolgo traja postopek od zacetka pa do dejanske oploditve jajcec in kako dolgo potem cakas da lahko vidijo al se je prijelo al ne?


jst sicer tud cakam zdej na tole, ampak men so povedali tkole: od trenutka ko meni nardijo punkcijo in zdruzijo jajceca in semenceca v epruvetki, pocakajo cca 24ur da vidjo kok jajcec se je oplodil in mi eno potem tudi v tem casu ustavijo v maternico... potem pa cakanje cca 14 dni, ali se je prijelo al se ni...

lahko pa seveda ni tako.... user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu nataska23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nestrpna - kako dolgo traja ves postopek?
19.1.2010 9:53:53   
baguSka
aja sej res, inekcije sem pa pozabla oment ja.. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?