|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prve kašice in materino mleko
29.1.2010 7:56:30   
Pisk
Z 6 mesečno hčerko sva začele s prvimi kašicami. Sedaj ji pasiram zelenjavo ( korenček, cvetača, koleraba, krompir,... ) in dodam svoje mleko. kako dolgo ste dodajale svoje mleko kašicam ? Kdaj in zakaj ste začele kašice gostiti z riževimi kosmiči ? Kdaj ste začele dodajati riž, polento, ajdo in meso ?

Najlepša hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prve kašice in materino mleko
29.1.2010 8:03:08   
janapan
Ma jaz sem do 6 mesecea izključno samo dojila, z začetkom uvajanja gh, pa sem začela uvajati tudi mlečne kašice z adaptiranim mlekom, tako da sem jaz od takrat za kuho uporabljala kar adaptirano mleko....dojila sem nato do 11 meseca. 

(odgovor članu Pisk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prve kašice in materino mleko
29.1.2010 8:19:14   
Greenie
Svojega mleka nisem nikoli dodajala kašicam.
Z riževimi kašicami sem itak začela takoj na začetku (tiste ki se mešajo z vodo in že vsebujejo AM). Zelenjavi in sadju mleka nisem dodajala, sem pa nekje pri 7 mesecih začela dodajati skuto in kislo smetano.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prve kašice in materino mleko
29.1.2010 9:01:15   
Urska09
Svoje mleko sem dodajala prvi mesec uvajanja. Meso sem začela po 7. mesecu. Najprej piščanca in purana. Žitarice pa kmalu po 6. mesecu. Najprej riževe kosmiče, nato pirine,...GH sva začeli uvajati pri 5,5 mesc.

(odgovor članu Pisk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prve kašice in materino mleko
29.1.2010 10:42:26   
trobentic_@
Nikoli nisem dodajala svojem mleko
če je bilo prepogsto sem preprosto noter dala vodo v kateri sem kuhala sadje-zelenjavo

(odgovor članu Pisk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prve kašice in materino mleko
29.1.2010 11:55:12   
mini86
js sm dodajala mleko v zelenjavo 4 dni..hitro sem uvedla tudi polento, riž, krompir, sladki krompir da sem lahko tudi mešala pol vse to z zelenjavo..
zakaj gostit z riževimi kosmiči?hu novs..
zato da je bol nasitno verjetno..sam za kosilo js nikoli ne dam kaše zravn..zmer al polento, riž...meso sem začela mu dajat en teden predno je bil star 7 mesecev..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prve kašice in materino mleko
29.1.2010 12:54:04   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

zakaj gostit z riževimi kosmiči?hu novs..
zato da je bol nasitno verjetno..sam za kosilo js nikoli ne dam kaše zravn..zmer al polento, riž...

Po mojem iz dveh razlogov: prvič, če je kaša preredka, jo preprosto zgostiš s kosmiči in drugič, ker so žitarice poleg mleka najpomembnejše živilo. Pri 9. mesecih naj bi imel otrok že vsaj 3 obroke žitne.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?