|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Domžalske mamice
27.1.2010 13:06:34   
Milek
pozdravljene domžalske mamice,

Sem še čisto frišna domžalčanka in mamica 3 mesečnega sinčka. Zanima me ali je katera od mamic zainteresirana za skupno vozičkanje in kakšen čvek.
Zelo sem zainteresirana tudi za vadbo mamic z dojenčki. Ali katera že pozna to vadbo in kakšne so vaše izkušnje?

Lep pozdrav vsem!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Domžalske mamice
27.1.2010 13:24:46   
bubu10
Joj škoda si prepozna za 1 leto user posted image user posted image user posted image ! Sigurno boš našla kakšno oz se ti bo javila,ker v Domžalah je pa res velik user posted image  ! Poleti pa pridi v Bistro nas je pa ogromno sam,da sonček začne ... user posted image  Srečno!

(odgovor članu Milek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Domžalske mamice
27.1.2010 13:32:46   
Anonimen
Evo dobrega pol leta nazaj je bila še aktivna tema z istim naslovom: http://www.ringaraja.net/forum/m_3752918/mpage_1/key_/tm.htm ... potem so se pa tete kar porazgubila, sam še jaz strašim tu po RR. Imam pa 14 mesecev staro pupo.
Če si želiš družbe na sprehodih, potem pridi ob lepem vremenu na potko ob Bistrici, kjer lahko šetaš od Homca pa še naprej od Mercatorja v Domžalah ... zbirni center vozičkaric je pa itak Bernardi user posted image

(odgovor članu bubu10)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Domžalske mamice
27.1.2010 14:48:27   
majuška10
oj ja občasno tudi jaz po domžalah vozičkam, ker je moj iz tam... gre pa tudi moja porodniška žal h koncuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Domžalske mamice
27.1.2010 19:15:45   
Milek
Pozdravljen domžalske mamice in hvala a vaš odziv.
Ja, ob prihodu v Domžale sem opazila, da je bilo kar produktivno leto...cel baby boomuser posted image .
Mal je še hecno vreme ( današnji dan je svetla izjema), pa smo vozičkarice bolj ali manj doma poskrite. Upam, da bo kmalu topleje in se bo zunaj dalo zdržati dlje časa.
Otika hvala za link. Bom pobrskala malo, da vidim kaj se je lani dogajalo in kakšne so vaše izkušnje.
Majuška10, ko bo vreme lepo in te pot zanese na vozičkanje v Domžalah in boš potrebovala družbo, pa le javi.

Lep pozdrav vsem

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Domžalske mamice
27.1.2010 19:27:12   
tassika
Ojla, tudi jaz sem iz Domžal in imam 3m staro punčko, kakšen dan sem ful zasedena, najde se pa kakšen ko imam čas da  letiva na sprehod ob bistrici. Ven grem v skoraj vsakem vremenu, čakam pa da bo spet malo več sončka, potem je dosti lažjeuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Milek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Domžalske mamice
27.1.2010 19:41:29   
Milek
Pozdravljena Tassika,
Ja pri nas tudi diktira tempo naš mali 3 mesečni pobalinuser posted image
Ko boš prosta in, če si boš zaželela družbe,...javi za skupno vozičkanje.

Lp

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Domžalske mamice
23.2.2010 23:49:05   
kepica78
pozdravljene Domžalčanke. tudi jest se vam pridružujem pri vozičkanju, sem iz Domžal in imam tri mesece staro punčko. sicer se dele bl not skrivava zarad tega smotanega vremena, ampak upam da bo kmalu boljše. 

(odgovor članu Milek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Domžalske mamice
8.3.2010 13:50:18   
Kiki32
Zdravo zdravo,

upam, da katera od vas še sledi to temo. Tudi mene bi zanimala družbica ob sprehodih z vozičkom, pa mal odrasle debate med celodnevnimi bubuji in guguji user posted image , ki jih zdaj že presenetljiv artikulirano izjavlja moj mali 4 mesečnik user posted image user posted image user posted image
Ko bo pa malo topleje, bi me veselilo it na kakšen skupen izlet kam blizu z avtom, na katero od sproščujočih bližnjih lokacij, recimo volčji potok ali Lj Tivoli... Da dnevi niso tako monotoni...

če je katera za naj se javi, hvala.

(odgovor članu kepica78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?