|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neredne mestruacije, opravljena laparoskopija...
17.2.2010 22:16:25   
Anonimen
drage dame,,prosim vas za pomoč,,,tiste ,ki niste imele rednih menstruacij in ste že dale laparoskopijo skoz,,pa vam še vseeno no uspelo zanositi,kdaj ste se odločile iti naprej na ivi in ali vam je uspelo,meni se je menstruacija nekako uredila za pet mesecev,sedaj mi je pa že pošteno zamujala in sem pravkar naredila test in je bil po nepričakovanjih negativen,čisto sem iz sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,,sploh mi ne nehajo teči solze...prosim pomagajte mi z vašimi izkušnjami,,kako so vam sprožili ovulacijo itd..

hvala za vaš časuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 18.2.2010 12:02:57 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč....
18.2.2010 8:12:19   
koala
Najprej za veliko razočaranje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , glede tvojih težav pa ti iskreno svetujem da stopiš do svojega ginekologa in se pogovoriš. Pa da čimprej ugledaš tako zaželjenni črticiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč....
18.2.2010 8:14:19   
Anonimen
Mogoče bi bil dovolj klomifen?

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč....
18.2.2010 14:24:24   
Anonimen
saj na klomifenu sem bila dva messeca,ampak brez rezultatov razen to,da sem imela zelo redno menstruacijo,verjetn,če bi mi ginekolog dal za dalj časa bi verjetno bil kakšen rezultat,kaj mislite...

hvala za objemčke koalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč....
18.2.2010 18:49:41   
beba75


dobro bi bilo če bi še parner opravil spermiogram in bi videla na čem sta. Drugače pa čimprej na iui ali pa na ivf, ker pot do tega tudi ni kratka. Zakaj bi zgubljala čas, če ps vmes rata spontano pa hvala bogu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč....
18.2.2010 20:11:18   
Anonimen
beba75,,,spermiogram sva že dala skoz in je super izvid,,,pri meni je problem zaradi policističnih jajčnikov in s klomifenom imam čist redno menstruacijo,,ko pa sem jih nehala jemati pa spet konec,,,glede iui sem že naročena pri ginekologu ,,samo ne vem ali to sprožijo ovulacijo ali moram počakati menstruacijo,ko pa sploh ne vem kdaj jo bom dobila...user posted image user posted image

(odgovor članu beba75)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč....
18.2.2010 20:56:53   
golobica82
Pri meni ista zgodba, 5 mesec redna M, pol pa spet neredna. S klomifenom ne bom več, ker očitno en pomaga, marca greva k Merlotu. SEm pa tudi jaz že čisto obupana...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neredne mestruacije, opravljena laparosko...
18.2.2010 21:53:46   
witto
Draga Anonimna, tudi jast sen ena izmed tistih,ki niso imele redno m. in ovulacijo. Za user posted image smo se odločili 2006.Pa smo user posted image mesec, dva, pet 8 mesecev.....nič. Šla sem do ginekologa, kje so mi ugotovili pco sindrom, posledično nih menstruacij in ovulacij. Pa me je dal, za tri mesece na klomifen in cicla proginovo. Po prvih treh mesecih, je bilo ok. Redne m, vendar ovulacij ni bilo. Pa smo naredili še eno tri mesečno terapijo, stvar je bila enaka. Oktobra2007, sem šla na laparoskopijo, bila je uspešna, dobila sem redne menstruacije, in zelooooooooo boleče ovulacije. 3 mesece po laparo, mi je uspelo zanosit, vendar le za kratek čas. Pa smo začeli v februarju 2008 z manjšo dozo klomifena in z štopkami....nič. Marca 2008 smo stvar ponovili. Klomifen-štopka, in sledila je iui, vendar neuspešno. Aprila, smo cel postopek ponovili, in rezultat je bila spetuser posted image . Takrat sem imela vsega dost, in se z zdravnico zmenila, da narediva do jeseni pavzo. No, naj ti povem, da sem že prihodnji mesec, maja 2008 zanosila,po čisto naravni poti, . Imam malega navihanega škrata, ki sedaj leži v naši postelji, in spokojni drnjohauser posted image user posted image user posted image user posted image . Pogumno naprej,in z veliko mero potrpljenja. In boš videla, tudi tebe čaka nekje tvoj mali škratek. Nedvomno. Pošiljam veliko energije user posted image , srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?