|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nespoščeno modo - operacija
21.2.2010 14:56:56   
busklca
Kako izgleda operacija? Koliko časa pred operacijo otrok ne sme nič jesti? Kako so vaši otroci "preživeli" brez hrane? Koliko časa jih je še bolelo po operaciji?

Čez pol leta imamo operacijo, pa me že zdaj zelo skrbi ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nespoščeno modo - operacija
22.2.2010 9:05:14   
madela
http://www.ringaraja.net/forum/%C4%8De_testisi_niso_spu%C5%A1%C4%8Deni%25%25%25/m_4856863/tm.htm

(odgovor članu busklca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nespoščeno modo - operacija
22.2.2010 9:05:49   
madela
Sem ti dala en link,ko sem že odgovarjala na podobno temo. Srečno!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nespoščeno modo - operacija
24.2.2010 18:34:19   
busklca
Hvala za link, zelo koristno. Čeprav sem veliko stvari prebrala na netu, pa vseeno nisem nikjer zasledila, koliko časa mora biti otrok pred operacijo brez hrane. Če mogoče kdo ve ... Ker se prav bojim, kako bo naš to prenesel, ker zna biti zeeeeeelllllooooo zahteven, ko kaj hoče.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nespoščeno modo - operacija
24.2.2010 20:27:11   
madela
Dan pred operacijo dobi vse obroke,vključno z večerjo. Poje lahko še kaj,tja do polnoči,potem pa nič več. Operacija je naslednji dan,nekje v dopoldanskem času. Imajo pa mali otroci prednost.
Hrano je naš dobil potem pri večerji,še prej pa samo malo juhice,vendar itak ni mogel jest,ker ga je narkoza zdelala,tako da je v veliki meri spal do naslednjega jutra,ko sva šla domov.

(odgovor članu busklca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nespoščeno modo - operacija
25.2.2010 17:25:13   
busklca
Najlepša hvala! Se mi je kar odvalil kamen od srca, ko sem prebrala, da lahko še nekje do polnoči kaj poje, ker sem se bala, da mora biti dlje časa brez hrane.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?