|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šport pred otroci in potem
20.12.2009 14:49:06   
sju
ali je bila katera kar precej aktivna rekreativna športnica zdej ko so otroci je pa vse skupaj samo še kdaj pa kdaj
pač zdej se prilagajamo otrokom ane? :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šport pred otroci in potem
20.12.2009 15:49:55   
K_a_t_i
Jst sem bila. Zdej pa ni NIČ od mene... (no, trenutno sem noseča, samo tud vmes mi je šlo bolj slabo).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šport pred otroci in potem
20.12.2009 17:16:51   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Jst sem bila. Zdej pa ni NIČ od mene... (no, trenutno sem noseča, samo tud vmes mi je šlo bolj slabo).

Enako user posted image
No, po taprvem sem hitro spet zanosila, pa tudi v drugo mi je rablo kar precej časa, da sem spet začela migat (izgovor je bil vedno, da ne bi zapostavljala otrok in moža in nam jemala skupnih trenutkov). Glih, ko sem prišla v tirnice (dobila malo na kondiciji, pa začela res redno športat), pa zopet user posted image . Ampak trdno odločena, da bom tokrat začela prej user posted image , če ne zaradi druzga, ker sem potem ful ponosna sama nase, veliko bolj sproščena, zaradi tega veliko bolj srečna in posledično imajo tudi vsi doma več od mene. Se sliši smešno npr. da te 1 uro/dan ni doma, pa imajo vsi več, ampak točno tako je!

P.S.
Tolk časa, kot pred otroci, si verjetno nikoli več ne bom mogla vzet, pa moraš bit veliko bolj organiziran. Ampak se da izkoristit vsako luknjo - npr. jaz sem tekla medtem, ko je bil tamali na atletiki. Sicer star šele 3 leta, ampak on se je igral v atletskem klubu, mami pa okoli stadiona user posted image . Zdej sta v klubu že oba (4 leta in skoraj 3), samo uno urco zdej šopingiram (beri delam špežo v trgovini).

< Sporočilo je popravil dskubin -- 20.12.2009 17:20:18 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šport pred otroci in potem
20.12.2009 20:52:44   
Jančika_
Po prvem porodu sem se ponovno lotila teka štiri mesece po porodu, po drugem pa naslednji dan po poporodnem pregledu, ko sem dobila zeleno luč od ginekologa. Si nisem dovolila, da bi se zasedela, čeprav je to pomenilo tudi tek ob čudnih urah (poleti pred šesto zjutraj recimo). Imam tudi fajn tekaško družbo in komaj čakam, da spet obujem laufačke (pred dobrima dvema tednoma sem rodila tretjič). Upam, da bo moja sramna kost do poporodnega pregleda že v redu, saj me namreč občasno še kar fajn boli.

Sem pa po prvem porodu opustila tae-bo. Nekaj časa sem sicer še hodila tja, ampak mi fiksni urnik enostavno ni ustrezal, prevečkrat je kaj prišlo vmes. Tisto urico za tek pa si lahko utrgam, kadarkoli pač gre, pa če je to ob desetih zvečer, je pač ob desetih zvečer.

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šport pred otroci in potem
20.12.2009 22:18:16   
sazi
Rekreacija in šport - kaj je že to? AJa, tista stvar, ki mi je bila pred petimi leti precej fajn, ki sem ji namenila dnevno vsaj 1 uro časa in skoraj vse vikende. No, kako leto po 1. porodu sem se spet uspela vpreči, zdaj, 10 mesecev po drugem mi je pa to znanstvena fantastika. Upam, da se do spomladi kaj v red spravim - že zaradi zdravja.

Je pa tako, ko sem imela samo 1 otroka, sem lepo šla tečt zvečer, po 8. uri, ko je spal. Zdaj mi tudi do 9ih ponavadi ne zaspita (danes do 21:45), ponoči ne spimo, sem brez energije, pa še ko končno zaspita zvečer, imam še polno dela tako da je časovno čisto nemogoče. Računam na to, da bomo spomladi imeli že malo več reda, manj bolezni, pa se bo dalo najti čas.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šport pred otroci in potem
21.12.2009 7:58:19   
SaaS
Tudi pri meni je športa veliko manj kot ga je bilo. Včasih sem skoraj vsak dan športala, zdaj pa to ne gre. Po prvem otroku sem dokaj kmalu spet zanosila, tako da vmes, razen nosečniške telovadbe, ni bilo nič. Po drugem sem se odločila, da če si ne vzamem časa zase in šport, mi ga nihče ne bo dal, tako da sem dvakrat na teden le uspela nekaj migati. Zdaj sem tretjič na porodniški in zaenkrat so sprehodi z vozičkom aktualni. Upam, da mi tudi s tremi otroki uspe kaj migat.
V poštev pridejo aktivnosti,zvečer, čez dan je bolj čas za otroke, vsaj pri meni. Zgodaj zjutraj pa tudi ne, ker velikokrat je že ob 6h, 6.30 kdo od malih pokonci in akcija.. Včasih sem rada tekla, a ker se izogibam trde podlage, asfalta (težave s kolenom) in tečem po gozdni poti, odpade tek v temi, torej sem se odločila, da hodim na pilates in podobno...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šport pred otroci in potem
15.1.2010 9:15:40   
Moycaa
Da ne odpiram nove teme - kdaj po porodu ste se začele ukvarjati s športom? Rodila bom aprila in že noro pogrešam tek, tenis, da o smučanju ne govorim. Vem, da ne bo šlo hitro, vendar upam na najboljše!

_____________________________

...tramps like us, baby we were born to run...

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šport pred otroci in potem
15.1.2010 9:56:33   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Moycaa

Da ne odpiram nove teme - kdaj po porodu ste se začele ukvarjati s športom? Rodila bom aprila in že noro pogrešam tek, tenis, da o smučanju ne govorim. Vem, da ne bo šlo hitro, vendar upam na najboljše!


Prav nič me ni vleklo v šport, utrujenost, neprespanost, dojenje, nobenih varušk, babic... ne hvala. Po ene 6 mesecih sem neki probala začet, pa še zdaj po 14 mesecih vedno probam kaj začetuser posted image

Vse bo odvisno od otroka, tebe in varušk, pusti se presenetit, upanje, tipa vedno ostaneuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.1.2010 9:57:18 >

(odgovor članu Moycaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šport pred otroci in potem
16.1.2010 10:54:36   
skorpika

IZVIRNO SPOROČILO: Moycaa

Da ne odpiram nove teme - kdaj po porodu ste se začele ukvarjati s športom? Rodila bom aprila in že noro pogrešam tek, tenis, da o smučanju ne govorim. Vem, da ne bo šlo hitro, vendar upam na najboljše!



3m po porodu 2x na teden, zdej je pa star 13m, grem pa 3x na teden...meni bi se utrgalo, če ne bi nič zase naredila...

(odgovor članu Moycaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šport pred otroci in potem
16.1.2010 13:18:21   
Moycaa
Skorpika, meni se bo že zdaj utrgalo...user posted image , ker razen sprehodov ne smem nič drugega od gibanja. Telovadba za nosečnice, ki so jo pokazali, mi je čisto premalo. In ko grem na sprehod, hodim tako hitro, da to sploh ni več sprehod user posted image .
Uh, če bo pupa imela toliko preveč energije, kot jo imam sedaj, bomo res bolj malo spali...user posted image

_____________________________

...tramps like us, baby we were born to run...

(odgovor članu skorpika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šport pred otroci in potem
18.1.2010 23:42:06   
Anonimen
jaz sem v 32. tednu in sem vsak  dan na sprehodu po eno uro in zvečer še na orbitreku 40min. Sem pa opazila, da me na sprehodu zmeraj začne boleti spodnji del trebuha, na orbitreku se pa počutim odlično in bom prakticirala to vrsto vadbe, dokler se bo le dalo in dokler se bom pač dobro počutila.

(odgovor članu Moycaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šport pred otroci in potem
22.1.2010 9:17:58   
skorpika
IZVIRNO SPOROČILO: Moycaa

Skorpika, meni se bo že zdaj utrgalo...user posted image , ker razen sprehodov ne smem nič drugega od gibanja. Telovadba za nosečnice, ki so jo pokazali, mi je čisto premalo. In ko grem na sprehod, hodim tako hitro, da to sploh ni več sprehod user posted image .
Uh, če bo pupa imela toliko preveč energije, kot jo imam sedaj, bomo res bolj malo spali...user posted image


no jaz sem imela to srečo, da sem lahko športala do 3 tedne pred rokom...pa če me ne bi G prestrašu, da je lahko zdej zdej, bi še vztrajala...no potem sem rodila 1 teden čez rok...
mi je pa pasalo in nisem imela nobenih problemov z nespečnostjo in tko...pa še zredila sem se minimalno...

(odgovor članu Moycaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šport pred otroci in potem
2.3.2010 17:22:17   
evangelie
tudi jaz sem bila celo nosečnost zelo aktivna....še na dan poroda sem bila na enem ornk sprehoduuser posted image Po porodu sem nekje pri dobrih 5 tednih začela z orbitrekom, tekla pa sem včeraj prvič, to je pb. 10 tednov po porodu. Prej nisem mogla zaradi snega (hvalabogu za orbitrekuser posted image ), potem naju je pa z user posted image   še močen prehlad ujel...Ampak glavno, da je mimo...Zdaj pa akcija!user posted image
Jaz sem tudi mnenja, da ti ta 1 urica nekajkrat na teden (vsak dan verjetno res ne bo šlo več) da veliko več energije in imajo potem vsi več od tebe. Se pač odpovem raznim kofetkanjam in šopingiranjem s kolegicami na ta račun - izbereš tisto, kar ti več pomeni, ne?



(odgovor članu skorpika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šport pred otroci in potem
3.3.2010 15:53:19   
Taddy78
Pred nosečnostjo sem redno jahala. Po porodu sem imela nek strah, da se mi ne bi kaj zgodilo in sem se kar izogibala konjem, sedaj pa jaham glih vsake 3.mesece, tak da me ja 1.teden vse boli. Lani sem dobila orbitrek, sedaj že 4.mesece nisem stopla nanj, sem pa letos začela smučat...

Sem prav jezna nase, da se ne spravim več krat na konja, potem pa me še vsi podžigajo "ja jaz da bi ga imel, bi vsak dan jahal"...ampak vedno najdem nek izgovor.

Tu bi še edino napisala, da sem do 3.meseca kidala konjem, potem pa sem nehala z vsem.. Se mi ni zdelo vredno riskirat. Tak sem bila večino dneva na nogah (delo na kmetiji ne čaka) in je kar vredu šlo skozi.


(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?