|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč prosim
9.3.2010 20:16:29   
tanjusi
http://www.fertilityfriend.com/
Ali mi lahko kdo pomaga pri tej strani, tiste ,k ste registrirane..Sem bolj slaba v angleščini in se ne znajdem najbolje. Registrirala sem se vpisala datum zadnjeuser posted image in to mi sedaj vodi, oz. mi je izračunal o glede na te podatke, jaz pa bi rada uporabila še bt in ne vem kam jo vpisat .
hvala za pomoč...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč prosim
9.3.2010 20:42:28   
silvya
Pojdi na opcijo my chart, da ti prične risat graf. In tam vsak dan lahko vpišeš vse podatke. Malo prebrskaj. Ni se tako težko znajti. Upam, da ti kmalu uspe. Meni je po uporabi te strani uspelo v 2. ciklusu.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč prosim
9.3.2010 20:53:02   
tanjusi
hvala, sam vseeno ne rata pa nisem blontuser posted image , sem vpisala temperature, samo ne vem kak naprej , grafa mi ne nariše user posted image eh se bom še malo pomatrala....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?