|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako preboleti,...
1.8.2005 12:43:09   
ElaM
Pozdravljene sotrpinke :rozica:,
imam eno vprašanje. Danes se je začel avgust, mesec, ko naj bi moja pikica prišla na svet. Pa je namesto veselja, le velika praznina.:( v mojem srcu.
Kako naj prebolim? Vem, da pozabila nikoli ne bom, rada bi le, da ne bi več tako bolelo? Kako ste se ve sprijaznile, da je pač tako moralo biti?
LP, od danes :(( Irmy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako preboleti,...
1.8.2005 13:07:04   
karinka
Koliko pa si bila noseča ko se je to zgodilo ?

Jaz sem bila noseča dva meseca ko so ugotovili da je žal plod odmrl. Bilo je hudo, ampak to je usoda in k temu ne moreš nič.

Ko je prišel mesec ko bi morala roditi, moram priznati da na to nisem mislila ker sem bila takrat že spet noseča. Tokrat se je vse srečno končalo in dobili smo zdravo, lepo deklico.

S tem se boš morala sprijazniti. Bolj boš na to mislila, bolj hudo bo. Življenje gre svojo pot naprej in prav je da greš tudi ti naprej.

Naj se solze na tvojem licu čimprej posušijo in želim ti, da z veliko mero optimizma stopiš v nov dan.

Lepo te pozdravljam !


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako preboleti,...
1.8.2005 13:48:24   
jagoda
Iz lastnih izkušenj ti povem, da je sčasoma boljše, preboliš, ko držiš v rokah zdravo štručko, pozabiš pa nikoli!

Žal mi je, da se je tudi tebi to zgodilo!:rozica:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako preboleti,...
1.8.2005 13:57:40   
ElaM
Hvala, punce. :rozica::rozica:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako preboleti,...
1.8.2005 14:18:52   
emaa
poveš si, da je treba naprej, da boš ponovno noseča, če ne bi imela ss lani, bi bil moj :duda: novembra star eno leto. Bo pa sigurno novembra spet bolelo, sploh če še vedno ne bom noseča, pa še svakinja rodi takrat. Pa bo moglo biti, ni prav velike izbire, tisti čas je pa hudo.
:rozica:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako preboleti,...
1.8.2005 15:57:23   
petra*
Pozdravljena,
Kako preboleti? Vsak na svoj način.
Vendar skoraj zagotovo: Ko boš sprejela izgubo tudi v srcu - takrat se boš sprijaznila ali boljša beseda - sprejela - boš izgubo in začel se bo proces žalovanja.
Pa še nekaj: nikoli ne boš pozabila.Prišel bo čas, ko se boš smejala, veselila ...še vedno pa bo prihajal čas solz, tesnobe ... in veš - čas ne celi rane - le nauči nas sprejeti bolečino in z njo živeti.In ko to spoznaš potem manj boli in živiš naprej in odkrivaš vrednote, skrivnosti življenja ... in življenje postane spet lepo in mnogokrat bogatejše.
Še kako drži pregovor: V trpljenju rastemo in se učimo.
Vendar, da to drži moraš prehoditi pot, ki ni vedno posuta z rožicami vedno pa nas na koncu čaka mavrica, ki nas spomni, da je življenje lepo.
Veliko sončka v tvoj žalostni srček,
Petra*

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako preboleti,...
4.8.2005 6:36:18   
majamo
Pozdravljena

Tudi moj :duda: bi se naj rodil okoli 15 avgusta, a ga žal ne bo. V jan sem imela splav, tako da te popolnoma razumem. Včasih res z grenkobo pomislim kako bi bilo? Zdaj bi verjetno že odštevala dneve in kupovala oblekce, a žal jih ne. Kaj hočmo, usoda je usoda, ne moremo pomagati.
Me pa stiska in prekleto boli v srcu.

Treba je misli preusmerit in ko bo avg. mimo nama bo verjetno lažje boš vidla.

Le pogumno

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako preboleti,...
4.8.2005 7:19:06   
ElaM
majamo, tudi moj :duda: naj bi prišel na svet 15.8.
Hvala punce, :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako preboleti,...
4.8.2005 8:51:05   
majamo
Draga Irmy

Težko je vem, ampak me se ne damo a ne? Kaj že kaj načrtujeta?

Midva že a ne rata in ne rata. Prvič nama je v 2 ciklusu uspelo, zdaj pa se kar noče in noče prijet že pol leta.


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako preboleti,...
4.8.2005 22:42:34   
Nataša R.
nikoli ne peboliš. Jaz sem imela spontani splav v 13 T. In me tudi stiska pri srcu ko pride tisti dan ko bi se rodil , če bi bilo vse v redu.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako preboleti,...
5.8.2005 8:27:29   
natja_
Pozdravljene,

Jaz sem imela pred enim mesecem drugi zaporedni spontani splav (12t) in sem, mislila sem, da sem dokaj trdna osebnost in ne bom veliko potrebovala, da bom prebolela, vendar sem se presneto uštela. Še vedno imam kar precejšnjo krizo, kar na lepem se mi ulijejo solze in jokam in jokam...,kaj šele, če vidim nasmejane mamice s trebuščki... ne predstavljam si konec januarja, ko bi moja pikica morala priti na svet...:(

ne obupajte.... in .... srečno, natja :rozica:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kako preboleti,...
5.8.2005 18:55:31   
mihi78
pozdravljena!
tudi moj prvi otrok bi moral avgusta letos praznovati 1. :torta: ampak mi ni bilo usojeno. za tem sem spontano splavila še 2 krat. :((:((:((:((:((
tudi jaz velikokrat mislim na to, kakšni bi bili moji :duda::duda::duda: in imam na čase občutek, da mi bo počilo srce.
saj te tolažijo, da je bilo verjetno boljše, da je bilo tako, ker bi bilo z otrokom kaj narobe itd...
jaz sploh ne obvladujem situacije, hvalabogu imam zelo potrpežljivega in razumevajočega srčka, ki mi pomaga, ko imam zares slab dan.
nič, glavo gor pa novim zmagam naproti :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kako preboleti,...
6.8.2005 9:17:47   
k1
preboliš že - sčasoma - pozabiš pa ne... meni so bili do sedaj vsi materinski dnevi žalostni (bi imela rok takrat), ampak z našo malo :duda: postanejo dnevi spet svetlejši, edina prednost njih je, da imajo svoje :angel::angel::angel: ki jih čuvajo... (s tem se tolažim).

želim vam, da bi imele čimprej zdrave :duda: ob sebi!

lp vsem :rozica:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?