|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamničanke
29.1.2010 14:42:01   
bibq
Živ!
Ste kake kamničanke za vozičkat?

LP
bibq
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamničanke
29.1.2010 15:28:43   
Muca83
Jaz sem! Iz kerga konca Kamnika pa si?

_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamničanke
29.1.2010 16:15:43   
bibq
Duplica. Začnemo pa vozičkat čez 1-2 tedna.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamničanke
29.1.2010 16:49:21   
Muca83
IZVIRNO SPOROČILO: bibq

Duplica.


Enako user posted image user posted image Jaz sem na Matije Blejca. user posted image


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamničanke
29.1.2010 20:07:38   
bibq
Super. Jaz sem na Ljubljanski, tam malo pred Kitajsko. Potem se pa res lahko kaj zmeniva, samo da mi še malo zrastemo (je šele 14 dni stara) in bodo malo višje temperature. user posted image

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamničanke
29.1.2010 23:10:22   
karli 2009
živjo,tudi meni bi prav prišel kak điro
sem iz Markovega

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamničanke
17.2.2010 14:38:52   
bibq
Nč mi smo začeli ven hodit. Gremo vozičkat?

(odgovor članu karli 2009)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamničanke
22.2.2010 19:32:27   
karli 2009
ja res bi bil že čas za kako daljšo furico-sam k ga ta vreme skos neki serje-sicer naju to ne ustavi

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamničanke
24.2.2010 10:36:54   
bibq
Tudi midve kljub vsemu veselo nabirava kilometre po Kamniku in že komaj čakava več sončka in toplejše dneve da začneva še lepote Arboretuma odkrivat. Do takrat pa se priporočava vsaj za kakšno dobro vozičkarsko relacijo in seveda družbo. user posted image

(odgovor članu karli 2009)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamničanke
24.2.2010 11:06:03   
Muca83
Moja je malo prehlajena, tako da zaenkrat jo ne upam tvoji približat, da se ne naleze. user posted image
Drugače bom pa tudi jaz kupila letno karto za Arboretum in potem tja hodila se sprehajat. 

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamničanke
24.2.2010 12:31:28   
bibq
Potem se pa lepo pozdravite. Saj za vozičkanje bo še dosti časa. user posted image

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kamničanke
24.2.2010 12:45:58   
Hanuši
Živjo,

tudi jaz sem iz Kamnika. Sem pa čisto zadnje naselje hiš, tik pred Podgorjem. Stari smo že 8 mesecev, tako, da imava že kar nekaj kilometrov za sabouser posted image .

Tudi mi komaj čakamo sonček in Arboretum. Bom zopet sezonsko karto kupila. S prvo sva bili več v Arboretumu kot doma user posted image .

Če se boste kaj menile za vozičkanje, sem za.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kamničanke
24.2.2010 12:52:20   
bibq
A to je potem tukaj takoj ob progi (gledano iz Ljubljanske tiste hiše nasproti Mercatorja). Ti samo povej pa se zmenimo za vozičkanje. Ravno čakam da se moja princesa zbudi in šibava ven. Kje se pa potem kaj sprehajata? rabim kako idejo, ker se mi zdi da skoz iste kroge delava. user posted image No, saj ko se sneg stali in luže p9sušijo bo takoj več opcij za sprehajanje.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kamničanke
24.2.2010 13:10:58   
Hanuši
v bistvu je to naselje pri želežniški postaji, če greš po Kranjski v Podgorje, na desni pred prečkanjem tirov za Podgorje. Danes sva že polno zasedena, se pa lahko za jutri zmenmo.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kamničanke
24.2.2010 13:13:44   
Hanuši
Največjo km pa delava po Podgorju, mirno, brez prometa, pa še polno živalic lahko vidivauser posted image . Se pa šetkava prav po vasi, pa do športnega parka, poleti je tam prav lušno, ker imajo sredi gozda igrišča- fuzbal, košarka, odbojka in pa za male gujsnice, tobogan ...

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kamničanke
24.2.2010 15:14:36   
bibq
V bistvu se prav po centru Podgorja še nikoli nisem sprehajala tako da sploh ne vem kako izgleda, ampak sliši se zanimivo. user posted image Kaj pa v ponedeljek recimo? Jutri in v petek ne vem kako bova midve s časom.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kamničanke
25.2.2010 23:43:00   
karli 2009
  ja tudi midve že nestrpno čakava ,da prideva do arburetuma-sm sedaj še ni nič spluženo
ja tudi jest sem že naveličana skos iste kroge po kamniku nabirat
lahko se za kako furico menimo,sam jutri je spet dež napovedan



Tudi midve kljub vsemu veselo nabirava kilometre po Kamniku in že komaj čakava več sončka in toplejše dneve da začneva še lepote Arboretuma odkrivat. Do takrat pa se priporočava vsaj za kakšno dobro vozičkarsko relacijo in seveda družbo. user posted image
[/quote]

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kamničanke
26.2.2010 6:31:01   
bibq
Res je. Ampak upajmo na najboljše. user posted image Lahko se zmenimo, ni problema, samo uro in mesto je treba določit. Sicer pa vidim da bo spomladi dosti vozičkov po Arboretumu. Mamo vse enake načrte. user posted image

(odgovor članu karli 2009)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kamničanke
26.2.2010 8:16:13   
Muca83
Jaz sem bila pa včeraj v arboretumu (še ne pobirajo vstopnine) in se da lepo vozičkat, ker se je sneg že stopil na potkah. Edino mokro je bilo, tako da so kolesa od vozička precej blatna. Drugače je pa moja punčka še vedno malo prehlajena, ampak je rekla včeraj pediatrinja, da morava vseeno ven hodit. Ampak je baje viroza in je nalezljivo, tako da se bova nekaj časa še izogibale drugih otrok. 

_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kamničanke
4.3.2010 7:16:05   
Hanuši
No punce kam ste se pa sedaj poskrile? user posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kamničanke
4.3.2010 17:57:36   
bibq
Teden poln opravkov. Še dobro da je Kamnik majhen in se da vse peš in z vozičkom obdelat user posted image , danes smo se pa cel dan po Ljubljani potepali. Lahko se zmenimo za jutri, če ne bo snega. user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kamničanke
13.3.2010 11:51:31   
karli 2009
no sedaj bodo končno prišli lepi dnevi obsijani s sončkom
če je kaka drug teden za kako vozičkanje naj mi piše na ZS,
da se dogovorimo

(odgovor članu bibq)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?