|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šolska torba Scout
4.5.2010 22:54:01   
LEJLA
Zanima me kje v okolici Lj imajo večjo izbiro Scoutoih torb. Še posebno vesela bi bila kaksnega internetnega naslova. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šolska torba Scout
5.5.2010 7:47:54   
urška
poskusi na www.mimovrste.com. mislim da jih imajo.

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šolska torba Scout
5.5.2010 11:08:00   
LEJLA
hvala ampak tu imajo samo en model in še ta je za punčke mi pa imamouser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šolska torba Scout
5.5.2010 13:06:45   
urška
poskusiš lahko tudi na www.amazon.de. sicer ne vem natančno kako je s pošiljanjem in kako je s poštnino, lahko pa preverim.

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šolska torba Scout
5.5.2010 14:00:18   
al1*
DZS - vsaj lani so jih imeli kar precej.

Sicer pa amazon, ebay.


_____________________________

lp


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šolska torba Scout
6.5.2010 11:55:42   
Ajsha
Jaz sem Scout nahrbtnik kupila tukaj http://www.koffer-direkt.de/schule/schulranzen/ in je bilo vse okej - majhna poštnina pa nahrbtnik v akciji :) Kupila sem model Easy II, ki je bil zmagovalec testa kakovosti Stiftung Warentest.

_____________________________

Love is in the air...

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šolska torba Scout
7.5.2010 12:19:08   
LEJLA
Hvala.
Podobno torbo kot easy II sem videla v eni od DZS trgovin in mi je bila zelo všeč. Rada pa bi, da bi našla prodajalno kjer bi imeli enako torbo z različnimi motivi, tako da bi si sin lahko sam izbral.

No in tista torba je imela tudi neki listek, da je ful dobra. Všeč mi je pa tudi zato, ker je res lahka (850g). No in prav te pa nimajo na tem liku, ki ga je Ajsha prilimala. Tako da če ima še katra kakšen info se priporočamuser posted image

Aja pa še glede cene. Mislim, da se jo kar splača kupit v DZS, ker dobiš na pika kartico 20% popusta in zdraven dobiš še polno puščico z barvicami, peresnico, denarnico, vrečko za copate in manjšo torbico za telovadno opremo (z istim motivom kot g ima torba). Cena ogledane torbe pa je bila 117e.

lp

(odgovor članu Ajsha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?