|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj otrokom kupujete igrače
18.3.2010 13:47:00   
travica
samo za rojstni dan in božič, ali tudi med letom?
Ker jaz se ne morem upret, da ne bi kdaj kakšne kocke, pobarvanko, plastelin, glasbila, sestavljanko,... domov prinesla.
Spomnim pa se, da sem jaz kakšno igračo dobila samo za rojstni dan in božič in sem se tistega neizmerno razveselila in že mesec vnaprej odštevala dneve.
No, bojim se, da če prihajajo igrače skozi celo leto, ta velika obdarovanja izgubijo na svojem čaru.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
18.3.2010 13:47:56   
Petraa
mogoče 2x na leto.S tem  da 1 igračo dobi za roj. dan,drugo pa med letom.
prej sem pa non stop kupovala

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
18.3.2010 14:16:06   
livia
Ko vidim kaj lepega, koristnega, uporabnega, poceni, takrat kupim tudi na zalogo. Sicer sva skupaj kupili skiro in sem ji rekla, da je za rojstni dan. Pobarvanke, plastelin, škarjice, čopice, so zame malenkosti in jih kupujem sproti, ko jih rabita. Večje igrače pa za novo leto in rojstni dan.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
18.3.2010 17:13:59   
josephine27
jaz kupim tud med letom če je kaj primernega. sicer pa večji oz. dražji nakupi za rojstni dan, božič,...

_____________________________



(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
18.3.2010 18:28:43   
Volga
Velikokrat.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
18.3.2010 18:50:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Ko vidim kaj lepega, koristnega, uporabnega, poceni, takrat kupim tudi na zalogo. Sicer sva skupaj kupili skiro in sem ji rekla, da je za rojstni dan. Pobarvanke, plastelin, škarjice, čopice, so zame malenkosti in jih kupujem sproti, ko jih rabita. Večje igrače pa za novo leto in rojstni dan.


Enako.
Moja starejša ima RD konec nov, pol je že december... če bi čakali na večje praznike, bi bila mal predolga.user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
19.3.2010 7:14:09   
ksenjak
Prevečkrat.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
19.3.2010 7:17:10   
uškinamama
tudi med letom

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
19.3.2010 8:30:01   
barni
Isto, tudi med letom. Ce se mi zdi kaj primernega. Imam pa kar nekaj igrac tudi v omari, ker jih je za RD dobila cisto prevec.

Pa ji pocasi doziram user posted image . Ceprav ce zdajle prav pomislim, ze dolgo nisem nic kupila, ker jo bolj zanimajo moje "igrace". Se raje tako igra.

Aja sm smotana, ravno ta teden je dobila kolo poganjalec. Ce bi cakala na RD ali novo leto, ne bi prilso do izraza, ker se po stanovanju res ne more vozitiuser posted image

Jst mam bolj problem dojeti, da ima mala cisto dovolj oblacil in da se zna zgoditi, da kaksnega kosa ne bo oblekla niti enkrat user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
19.3.2010 9:14:18   
ksenija12
Rasteta z njimi in med njimi:) sicer pa je tako: kar se tiče športne opreme (kolo, poganjalec, smučke,rolerji itd...) kupim sproti glede na letni čas in niso za darilo, knjigice tudi kupujem pogosto in ne samo za darilo. Za darilo prišparam presenečenje v obliki kakšnega set_a lego kock, ki si jih ponavadi sposojamo v knjižnici, ker so precej dragi.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
19.3.2010 9:16:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: travica
samo za rojstni dan in božič, ali tudi med letom?

Ko grem v shopping center, med vsem ostalim kupim tudi igrače (takšne ali drugačne). Za rojstni dan in Božič otroka igrače večinoma dobita od drugih.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
22.3.2010 15:09:13   
lulu19
Tudi med letom oz. prevečkrat med letom user posted image . Iskreno priznam, da sem jaz zelo vesela, ko kupujemo igrače (prebudite otroka v sebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

Naš ima izredno rad Lego kocke in vse povezano z avtomobili ter knjige. Nadgrajujemo znanje in igro na teh področjih in sigurno dvakrat mesečno dobi kakšno igračo, knjigo, kocke, puzzle, ...




(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
22.3.2010 16:11:01   
koala
Večje igrače za praznike (božič in RD) knjigice tudi med letom, pravtako kak plastelin, štempiljke, prstne barve stvari ki jih uporabljava za ustvarjanje.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lulu19)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
22.3.2010 19:02:07   
Raho
Ko mi kaj pametnega pride pod roke. Prepogosto.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj otrokom kupujete igrače
22.3.2010 19:05:40   
blaža
samo za velike praznike! Rd in dedka mraza. In pooojma nimam od kje mamo tolko igrač, da je zdej edina skrb, da nabavim dovolj plastičnih škatel, da pol spakiram na podstrešje, pol pa nekak spravim v red.

Drugače pa mi je ful ok, da se igrajo z lego kockami, imajo veliko knjigic,...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?