|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   napredovanje v javnem s.
22.3.2010 21:45:02   
LoCa
Zanima me, če katera kaj ve o tem letnem ocenjevanju. Namreč, mene bi morala oceniti bivša šefica (sem bila celo lansko leto tam zaposlena, imam pa še vedno istega delodajalca, samo drugo področje), samo me pač ni oz. ne da bi jaz vedela, čeprav je druge ki so tam zaposleni že ocenjevala. Sem ji pred tednom pisala mail, pa ni ne duha ne sluha.
A moram še kaj urgirat? Malo me skrbi tudi, da bi me slabo ocenila, ker me pač ni marala, baje pa da se glih ne moreš pritožit na oceno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: napredovanje v javnem s.
22.3.2010 21:47:29   
Raho
Ocenjevanje zaposlenih je zakonsko obvezno. Ocena se mora nahajati v tvoji personalni mapi in jo pač odneseš k drugemu delodajalcu, ko zamenjaš službo. Torej ti tvoja bivša šefica mora dati oceno za leto 2008. napreduješ pa lahko vsaka 3 leta, torej sedaj ptorebuješ oceno za leto 2007, 2008 in 2009.

Aja - pritožba na oceno - hmmm... Ne vem, če je možna. Bi morala pogledati v Uredbi


< Sporočilo je popravil Raho -- 22.3.2010 21:48:01 >

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: napredovanje v javnem s.
22.3.2010 21:54:11   
muco
gre tu za napredovanje v javnem stranišču ? sori ... user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: napredovanje v javnem s.
22.3.2010 22:06:50   
enea
Jaz sem l.2007 in 2008 bila doma, bolniška in porodniški, potem sem dala odpoved in bila 3 mesece brezposelna, na kar sem dobila službo (1.1.2009) v istem javnem sektorju, razen da je drugi delodajalec. Po pošti so mi poslali oceno iz prejšnega delovnega mesta( za leto, ko sem bila doma user posted image ), na kar sem prejšnji mesec zraven plačilne liste, dobila oceno že novega delodajalca. (za 1 leto dela, se pravi za celo leto 2009)user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: napredovanje v javnem s.
22.3.2010 22:08:04   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: enea

Jaz sem l.2007 in 2008 bila doma, bolniška in porodniški, potem sem dala odpoved in bila 3 mesece brezposelna, na kar sem dobila službo (1.1.2009) v istem javnem sektorju, razen da je drugi delodajalec. Po pošti so mi poslali oceno iz prejšnega delovnega mesta( za leto, ko sem bila doma user posted image ), na kar sem prejšnji mesec zraven plačilne liste, dobila oceno že novega delodajalca. (za 1 leto dela, se pravi za celo leto 2009)user posted image


Tudi če si na porodniškem ali bolniškem te morajo oceniti.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: napredovanje v javnem s.
23.3.2010 7:16:46   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ocenjevanje zaposlenih je zakonsko obvezno. Ocena se mora nahajati v tvoji personalni mapi in jo pač odneseš k drugemu delodajalcu, ko zamenjaš službo. Torej ti tvoja bivša šefica mora dati oceno za leto 2008. napreduješ pa lahko vsaka 3 leta, torej sedaj ptorebuješ oceno za leto 2007, 2008 in 2009.

Aja - pritožba na oceno - hmmm... Ne vem, če je možna. Bi morala pogledati v Uredbi



oceniti te morajo vsako leto, tudi če si npr. na porodniški. z oceno te nadrejeni mora seznaniti, saj se imaš pravico zoper oceno pritožiti. o oceni potem odloča posebna komisija.

glede napredovanja pa je tako. zadnjič je bila v Uradnem listu objavljena sprememba uredbe o nparedovanju uradnikov v nazive:


Drugi odstavek 5. člena Uredbe o napredovanju uradnikov v nazive (Uradni list RS, št. 98/08 in 16/09) se spremeni tako, da se glasi:
»(2) Uradnik napreduje v naziv druge stopnje, ko v nazivu iste stopnje doseže petkrat oceno odlično ali šestkrat najmanj oceno zelo dobro.«.
Doda se novi tretji odstavek, ki se glasi:
»(3) Uradnik lahko napreduje v naziv prve stopnje, ko v nazivu iste stopnje doseže sedemkrat oceno odlično. V naziv prve stopnje ni mogoče napredovati na podlagi 8. člena te uredbe.«.
Dosedanji tretji odstavek postane četrti odstavek.

tako da bo očitno potrebno malo dalj čakati na napredovanje v naziv.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: napredovanje v javnem s.
23.3.2010 7:52:07   
LoCa
no, sem se odločila, da bom en dan zdej še enkrat pisala mail. sej mi je čisto jasno, da se ex šefici ne sanja, kaj z mano, ker nima pojma o pojmu. še zaposlenih ni bila sama sposobna ocenit, jim je naložila, da se sami....

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: napredovanje v javnem s.
23.3.2010 20:47:58   
Goldy
porodniška - letos je MJU podalo stališče o ocenjevanje JU, ki je na porodniški. Pripenjam link http://www.mju.gov.si/si/placni_sistem/napredovanje/
Mene npr, ker sem bila na bolniški in šla potem v porodniško, niso ocenili. Ker lani je bilo navodilo, da so jih ocenili z oceno dobro. user posted image

sprememba 5. člena Uredbe o napredovanju uradnikov v nazive - gre za nazive prve in druge stopnje - gre za napredovanje v naziv višji sekretar in sekretar (http://www.zakonodaja.com/zakoni/i/2/5/zju_upb1/cleni/85.clen/85.clen). Za nas, navadne smrtnike, še vedno velja 3x odlično.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: napredovanje v javnem s.
23.3.2010 20:50:50   
Goldy
Pa da ne bomo čisto zašle s teme. LoCa - če si delala, te pa itak mora oceniti. Bivšo šefico kar opomni.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?