|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zadah pri 5-letniku
31.3.2010 12:45:00   
dana
Pri našem 5-letniku opažam, da ima zadah, kadar je jedi, v katerih je čebula oz. so bolj začinjene. Doma se čebuli izogibam, je pa problem ker je v vrtcu, kjer je veliko jedi narejenih na čebuli.
Zadah vem, da je zaradi hrane, ker mu zobke umivamo redno 2x dnevno, tako da to ni posledica slabe higiene. Ima pa podobne probleme tudi mož, tako da ne vem če ni to dedno.

Ne vem kako to rešit? Enkrat mu je pediater predpisal ene tablete za uravnavanje kisline, ampak ko sem brala navodila je pisalo da jih ne priporočajo otrokomuser posted image , tako da mu tega nisem dajala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zadah pri 5-letniku
31.3.2010 13:29:42   
Naja31
A ni zadah po čebuli popolnoma normalen?
Moj 5 letnik ima zelo rad čebulo in česen in ko to je se tudi voha.



(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zadah pri 5-letniku
31.3.2010 14:38:24   
dana
Naja, kaj pa vem. Jaz s tem nimam težav, edino če pojem svežo čebulo ali česen, pri kuhanem pa ne.
Sem prej pozabila napisati, da tudi ko zvečer recimo je čokolešnik ali mlečni gres, ima zjutraj spet tak čuden zadah.
Ne vem zdaj a jaz kompliciram, samo na to me je "opozorila" izjava ene vzgojiteljice ki je na eni drugi temi govorila kako se ji gravžajo otroci, ki jih vzame v naročje zjutraj ko pridejo v vrtec in jim smrdi iz ust. Šla se je pa ta tema za to kolikorat umivat zobe otrokom.  

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zadah pri 5-letniku
31.3.2010 14:56:13   
brucella
Meni se pa gravžajo take "vzgojiteljice"! Kot da njej vedno diši iz ust po rožicah!user posted image

< Sporočilo je popravil brucella -- 31.3.2010 14:57:00 >

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zadah pri 5-letniku
31.3.2010 15:01:10   
dana
Saj sem ji hotela napisat, da ni nujno da je zadah zaradi slabe higiene, samo se rajš ne spuščam v take debate, ker enim se enostavno ne da dopovedati, da majo pač nekateri ljudje težave z želodcem in je zaradi tega prisoten zadah.

(odgovor članu brucella)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zadah pri 5-letniku
31.3.2010 15:13:24   
Felicita
po mleku in mlečnih izdelkih ma po mojih izkušnjah večina ljudi slab zadah. pa seveda po sveži čebuli/česnu... ampak po kuhani? user posted image a mogoče tut kej jamra, da ga želodec boli, al se mu pa spahuje? ker drugač ne vem zakaj bi blo tok specifično.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zadah pri 5-letniku
31.3.2010 15:17:03   
brucella
Ne sekiraj se zaradi takih podn izjav. Ti kar mirno uporabljaj čebulo, česen in ostale začimbe pri kuhi. Če je otroček zdrav, ima dober apetit in normalno blato (ga ne peče) potem ne rabi otrok nobenih tablet za uravnavanje kisline.


< Sporočilo je popravil brucella -- 31.3.2010 15:21:16 >

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zadah pri 5-letniku
31.3.2010 15:18:49   
poli*
Če ima tudi očka te probleme, je to po moje kar dedno. Ob kakšnem pregledu se pozanimaj pri dr, ampak mislim, da ne bo nekaj veliko ukrepala.
Edino kar lahko narediš je, da poskusita še vsako jutro zdrgnit jezik, ki je včasih tudi delni krivec za zadah.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zadah pri 5-letniku
31.3.2010 15:23:21   
Anonimen
Zadah je med drugim tudi znak, da ima otrok gliste.
Poleg tega da ima podočnjake in da ga boli trebušček.

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zadah pri 5-letniku
31.3.2010 15:36:29   
dana
Na vse to sem pomislila, že ko sem ga prvič zavohala.
Je bilo obdobje kake 2 leti nazaj, ko ga je bolel trebušček in tudi blato je bilo take čudne barve, pa so mu pregledali blato, potem je dal čez kuro za gliste (ki jih v blatu sicer niso našli), pa je bilo potem v redu, samo zadah pa ostaja. Tako da zdaj nima drugih težav, kot zadah.

Nikoli še ni rekel da bi ga peklo, če bi se mu slučajno kislina dvignila, spahuje se mu tudi ne.

Bo pač treba bolj paziti kaj bo jedel.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?