|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čokoladno mleko
8.7.2005 19:24:58   
Blink1
Ola

Sem že zadnjič pisala, da moja pika noče več adaptiranega mleka...No, od takrat pije alpsko s kakavom, pa ji teče samo tu pa tam...Ona bi za večerjo sendvič.

Takole...pa k vprašanju...A ji lahko dam tole čokoladno mleko, ki se dobi v trgovini???

Lp in hvala
Nina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čokoladno mleko
8.7.2005 20:53:48   
Anonimen
Zakaj pa? A misliš, da bi ji bil tisti okus bolj všeč?
Ampak tudi če bi ji bil, bolje da je ne navadiš nanj, ker je to kar draga zadeva.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čokoladno mleko
8.7.2005 21:03:06   
Blink1
Ne vem več kaj ji naj dam namesto mleka. Oz. kaj ji naj vmešam v mleko....Kašic takšnih in drugačnih niti povoha ne:(:( Samo kupujem, odpiram in ne porabim:((

Zdaj ji dajem v mleko kakav (navaden) pa ga spije tu pa tam....sem mislila, da bi čokoladno mleko poskusila...Pa ne vem če je to za tak male:zmeden2:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čokoladno mleko
8.7.2005 21:57:31   
Anonimen
Tega pa tudi jaz ne vem. Ampak po moje naj bi ji zdaj, kar se okusa tiče, bilo še vseeno. Če se navadi na en okus, potem pa lahko da noče več drugega. Poskusi, saj najbrž ji bo ravno toliko všeč, kot pa kakav.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čokoladno mleko
8.7.2005 23:17:41   
ribica.
Kdo je pa reku da ji morš dat glih mleko. Enim pač ne paše. Jaz sem našo dojila polnih 11 mesecev in ko sva nehale ni pila nič mleka, razen čokolešnik za večerjo. Od takrat tudi ni pila nič drugega kot sok. Ni hotela nič drugega. Pred dobrim mesecem smo ukinili čokolešnik, ker baje ni dober, in od takrat spije zvečer dva deci kakava. Pa tud to ni pravilo. Ima pa rada jogurte, pa kak sirni namaz. Čist nič ji ne manjka. Če hoče tvoja jest sendvič, ji ga pač daj. A je tu kaj narobe?

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čokoladno mleko
9.7.2005 14:29:05   
Blink1
He he...sej tudi veselo papca sendviče:)-:)- Ker drugega noče, lačna pa spat ne more.

Hja...baje da otroci pač morajo pit mleko in ji ga hočem pač tak "uturit". Drugače pa čez dan je te sadne skutke, monte, puding...povsod je tudi mleko not.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čokoladno mleko
9.7.2005 14:29:22   
Blink1
;)Aja...pa kosilo normalno.;)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čokoladno mleko
10.7.2005 23:21:35   
Marogica
Kot je bilo že povedano, mogoče ne mara mleka. Če ji daješ skute, jogurte itd. je tudi ok. Zakaj pa ji ne bi dala čaja? Predstavljaj si, da bi ti morala vsak dan nekaj piti ali jesti, samo zato, ker se to spodobi in je zdravo, ti pa tega ne bi marala? Kriza. Vse vitamine, kalcij in ostalo, lahko dobi iz drugih produktov, ki pa ji bodo morda bolj všeč, kot pa mleko.
Fuj, tudi jaz ga nisem nikoli marala in nikoli pila (razen kot baby), pa sem tudi velika in zdrava. (ha, ha)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Čokoladno mleko
11.7.2005 10:45:11   
Blink1
OK...sej zdaj spije 1,5 deci kakava zjutraj, čez dan itak vedno spije več kot pol litra čaja ali soka.

Zdaj pač za večerjo je poli klobaso, sir in kruh:)-:)-

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Čokoladno mleko
11.7.2005 10:47:07   
Marogica
Večerja je čisto po mojem okusu. DOber tek

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?