|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v pričakovanju po 35 letu
26.3.2010 17:42:45   
tanjusi
Koliko vas je tule ? Kako dolgo se že trudite in katerega po vrsti otročka pričakujete?
Jaz imam dva sina , v lanskem novembru pa ss v 8. tednu, sedaj se spet trudimo....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v pričakovanju po 35 letu
26.3.2010 19:17:56   
Isabellabina
No midva se trudiva za šestega otročka,a nikakor ne gre.Sicer sem imela mesec nazaj ss,a očitno le nisem več tako plodna kot sem bila pretekla leta.Trudiva se od poletja,tja od junija,...ampak imam še vedno upanje ,da bo tudi še enkrat uspelo.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v pričakovanju po 35 letu
26.3.2010 20:31:37   
rpli poli oli
prva dva sem zanosila brez problema,za tretjega sva se trudila 2 leti za 4 pa sploh nič ker še nisem bila pripravljena pa sem že noseča 3 mesece

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v pričakovanju po 35 letu
27.3.2010 20:05:18   
tanjusi
No midva se trudiva za šestega otročka,a nikakor ne gre.Sicer sem imela mesec nazaj ss,a očitno le nisem več tako plodna kot sem bila pretekla leta.Trudiva se od poletja,tja od junija,...ampak imam še vedno upanje ,da bo tudi še enkrat uspelo.

seveda bo uspelo user posted image user posted image
Mi se trudim za tretjega pa je prvič takoj ratalo, vendar me je doletel ss , sedaj p tem pa se že trudmo ene tri mesece , upam da mi bo dano, da bom še enkrat mama

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu rpli poli oli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v pričakovanju po 35 letu
27.3.2010 23:49:11   
*zabica*
mi2 se trudiva ze 2 leti za prvega otrocicka, pa zal brez uspeha. Moj je ze bil na spermiogramu, 20.04 imam posvet pri svoji gin. za neplodnost, kjer dobiva rezultate spermiograma in pa nadaljno terapijo. Jest sem prepricana da nama letos rata, naravno ali pa z biomedicinsko pomocjo :) Drzite pesti user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v pričakovanju po 35 letu
28.3.2010 19:20:17   
astrid1
Midva se trudiva za drugega otroka. Bomo videli, če bo šlo.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?