|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test Clearblue
22.5.2010 18:29:36   
Isabellabina
Zdravo


Vem ,da test bc mini reagira še na druge hormone in nosečnosti ni,ali to lahko velja tudi za test Clearblue?????Ko sem danes delala test (po enotedenski zamudi M)se je takoj zarisal lep plusek,sedaj po cca.eni uri pa je le še rahla,rahla črtica pluska.Ima katera takšne izkušnje....????!!!

Hvala

< Sporočilo je popravil Isabellabina -- 22.5.2010 18:30:54 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test Clearblue
22.5.2010 18:37:59   
Taddy78
Po enotedenski zamudi M pa skorajda nimaš kaj za dvomit...seveda je nosečnost user posted image


(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test Clearblue
22.5.2010 18:38:25   
ribica.
nima veze, ker test velja samo nekaj časa. Sem že pozabila koliko časa točno, ampak mislim da manj kot eno uro. Preberi še enkrat navodila. Če ti je pokazal plus, potem bo že držalo. Ker v testu piše, da se potem zna zmrdati in pokaže drugače, zato je bistveno kako pokaže v prvih 10 min. Skratka, preberi navodila še enkrat.Aja, ...........čestitam!!

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test Clearblue
22.5.2010 18:49:01   
Hanuši
Definitivno lahko čestitam user posted image user posted image user posted image . Mi smo imeli lep plusek, sem CB shranila za v prvi album, pa je mislim, da že po 1 tednu navpična črtica skoraj zbledela. No in noseča sem bila, imamo najlepšega malega falotkauser posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Test Clearblue
23.5.2010 14:35:02   
azik
Meni je vedno pokazal prav in to dvakrat čestitam

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Test Clearblue
23.5.2010 21:35:23   
benika
V navodilih lepo piše, da je rezulltat testa veljaven 10 minut. Potem je rezultat lahko lažen.

ISKRENE ČESTITKE in zdravih 9 mesecev ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu azik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Test Clearblue
24.5.2010 22:02:25   
lananai
Kot so že prej napisale - test je veljaven samo kakih 10 minut (piše v navodilih koliko časa), potem ne več. Čestitke! user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Test Clearblue
27.5.2010 14:14:21   
lmatejal
Pozdravljene!!


Sem nova na tem forumu in imam eno vprašanje za tiste bolj izkušeneuser posted image

Danes mi M zaostaja 4. dan, opravila sem test nosečnosti s clearblue...pojavile se je sicer plusekuser posted image )))))
ampak je vodoravna črtica malo slabše vidna (taka črtkana) navpična pa je zelo dobro vidna....to pomeninosečnost ali ne??

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Test Clearblue
27.5.2010 14:38:32   
zvezdan
čestitam Imatejal to je to. Želim ti srečno user posted image

(odgovor članu lmatejal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Test Clearblue
27.5.2010 14:56:37   
lmatejal
Wiiiiii, hvalaaaa! upam da res.....se čimprej naročim pri ginekologu pa začnem jemati elevit....hepiiiiii heepiiiiiiiiii:))):))

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Test Clearblue
27.5.2010 18:41:05   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: lmatejal

Pozdravljene!!


Sem nova na tem forumu in imam eno vprašanje za tiste bolj izkušeneuser posted image

Danes mi M zaostaja 4. dan, opravila sem test nosečnosti s clearblue...pojavile se je sicer plusekuser posted image )))))
ampak je vodoravna črtica malo slabše vidna (taka črtkana) navpična pa je zelo dobro vidna....to pomeninosečnost ali ne??


Si me spomnila...sama sem imela čisto isti primer, s tem da sem že prej delala en drugi test in je takoj pokazal user posted image
Te pa mi mama pravi, naj za sigurno naredim še CB in mi pokaže tako kot tebi. Kličem v dežurno lekarno, povem kako je na stvari in mi reče da pa to ni nosečnost. user posted image

Nekako mi ni dalo miru, pa sem naslednji dan klicala Krko, kjer so mi potrdili, da to pomeni nosečnost in da imajo kar nekaj podobnih primerov (ravno tega ni narisanega v navodilih user posted image )

Tako da ti tudi jaz lahko samo čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lmatejal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Test Clearblue
28.5.2010 16:31:51   
lmatejal
HVALAAAA:)  mi je potem kapnalo da je navpična črtica odločilna, vodoravna je itak minus, heheuser posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Test Clearblue
29.5.2010 11:54:21   
Isabellabina
Eh punce hvala za čestitke,samo sem danes naredila še enkrat test s CB in se ni pokazal plusek.....mislim nimam pojma kaj je potem kazalo zadnjičuser posted image user posted image user posted image ,a je danes test zatajil ali pa je zadnjič !!!!!!!M pa tudi še nimam!!!!Sem pa obakrat delala z jutranjim urinom.

(odgovor članu lmatejal)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?