|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako očistit radiator
27.3.2010 21:31:48   
Felicita
ta vikend mam generalko sobe, trenutno sem mal čez polovico. ju3 me med drugim čaka še radiator, na katerega je zapečeno za celo kurilno sezono prahu. radiator je star, rebrast, zato je problem spucat med tistimi 'rebri'... kak učinkovit nasvet? ker nimam ne une krtače za radiatorje, niti sesalc nima kakega uporabnega nastavka; dans sm mal probala 'na roke' z vlažno cunjo sam ni šans da pridem ornk zraven.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako očistit radiator
27.3.2010 21:42:54   
K_a_t_i
Probaj okrog kake palice ovit mokro krpo (da prideš do konca reber) - pol pa samo pritiskaj, da pobereš dol prah.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako očistit radiator
28.3.2010 19:55:12   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Probaj okrog kake palice ovit mokro krpo (da prideš do konca reber) - pol pa samo pritiskaj, da pobereš dol prah.


pa še z razmaščevalcem jo našpricaj, da razmastiš prah in ti bo lažje šel doluser posted image  
oviješ lahko okoli kuhalnice ali polentarja, ker je na koncu širše in krpa lažje stoji gor

< Sporočilo je popravil enea -- 28.3.2010 19:56:29 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako očistit radiator
28.3.2010 20:00:00   
Anonimen
če imaš parni sesalec z njim spihaj stran prah in umazanijo...

(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako očistit radiator
28.3.2010 20:23:05   
Felicita
evo, en dan in 8 potolčenih členkov kasneje je radiator čist... najprej sem ga presesala, potem pa vsako rebro posebi z roko (probala s kuhalnico, pa sem ugotovila da z roko lepše zraven pridem, sploh pri dnu), najtežji je blo pa spodi, kjer sm si tut večino členkov potem potolkla... no ampak čist pa je user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako očistit radiator
29.3.2010 6:19:06   
*miska.mcc*
naslednjic ga kar odsraufaj in nesi ven.

meni je manj casa vzelo sraufanje, kot pa tako ciscenje.

pol ga pa s vrtno cevjo operes. in tudi dosti lazje zdrgnes, ker lahko iz obeh strani.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako očistit radiator
29.3.2010 9:50:43   
noranate
Se strinjam z Miško, moj radiator v dnevni je dolg 120 cm, a veš kolk tistih členov je not user posted image . Raj vodo spustim ven in ga odfuram ven, s kerherjem operem in basta. 

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako očistit radiator
29.3.2010 9:51:56   
ZARA
Jst bi ga tudi odmontirala (no, dedc bi ga) in z Vap-om , če ga imaš, gre super drek dol.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako očistit radiator
29.3.2010 10:00:41   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Se strinjam z Miško, moj radiator v dnevni je dolg 120 cm, a veš kolk tistih členov je not user posted image . Raj vodo spustim ven in ga odfuram ven, s kerherjem operem in basta. 


moj je 180 user posted image tko da ja, vem kok je reber user posted image sej pravim, zadeva je nekako rešena zdej, bom ga pa na poletje, če me bo spet zagrabil, odnesla vn in s štrajfiksom pošpricala. edini problem ga bo ven spravit, zadeva je težka ko cent, jest pa v 2. štuku...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako očistit radiator
29.3.2010 10:02:11   
ZARA
Pa Vap je fajn tudi za kakšne preproge, če jih imaš. Samo z vodo, kar teće temna voda stran. Blek, ampak so potem kot nove.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako očistit radiator
29.3.2010 10:08:26   
Hope2
Čist simpl, hitro in brez ran na členkih. Vzameš samo cunjo (npr kuhinjsko), po potrebi namočeno v čistilo. Nato jo zaviješ v ozek trak, en del porineš skozi režo, nato primeš oba konca in vlečeš izmenično. Tako najležje spucaš ravno spodnji del, kjer je tudi največ umazanije. Potem ap se samo še prestaviš na zgornji del in isto počneš. Vmes pa pač malo potegneš z rokouser posted image . Tak smo puucali, ko ni bilo vapotov, parnih čistuilcev.... Kuhalnica se pa lahkos krije pred takim načinomuser posted image

A je razumljivo napisano, ker zgleda ful simpl, samo opisat ne znamuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 29.3.2010 10:10:43 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako očistit radiator
13.4.2010 12:58:10   
fusia
Mene pa zanima, kako čistite te novejše radiatorje, ki niso na rebra, tiste zaprte ki imajo zgoraj rešetko... klasika pač. Skozi rešetko vidim ogromno prahu. Sesalec ga ne potegne za karkoli drugega so reže premajhne, ne vidim pa, da bi se rešetka lahko kako odstranila... ali sem mal blond ali kaj ampak jaz tega ne znam odstraniti.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako očistit radiator
15.4.2010 12:17:29   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: fusia

Mene pa zanima, kako čistite te novejše radiatorje, ki niso na rebra, tiste zaprte ki imajo zgoraj rešetko... klasika pač. Skozi rešetko vidim ogromno prahu. Sesalec ga ne potegne za karkoli drugega so reže premajhne, ne vidim pa, da bi se rešetka lahko kako odstranila... ali sem mal blond ali kaj ampak jaz tega ne znam odstraniti.

Z vrha spiham s parnim čistilcem Diva...si ga sposodim od tašče.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?