|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smrdljička ali krvomočnica
1.2.2010 19:53:43   
gargica
Zanima me če ima katera izkušnjo z čajem smrdljičke , kje se jo dobi ,koliko časa se jo pije in ali jo lahko piješ tudi med M.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smrdljička ali krvomočnica
1.2.2010 20:09:40   
BabyKitty
Dobiš jo v Sanolaborju... pila sem jo 3 cikluse, pri meni ni bilo čisto nobene spremebe... Pila sem jo pa od konca M, do začetka naslednje M...

(odgovor članu gargica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smrdljička ali krvomočnica
1.2.2010 23:55:21   
cestnidrikač
hj!

Mela sem ful neredne user posted image in sem jo pila najprej 1 mesec, pa pol 1 mesec predaha in tak...recimo, da je tak trajalo cca. pol leta. In sem v zadnjem ciklu, ko sem jo pila zanoslauser posted image . Trenutno pa sem v 37t.
Pila sem jo pa tak, da sem si jo zjutraj skuhala, potem čaj prelila v steklenico in šla v službo...tam,pa sem čaj celo popoldne počasi šlukala. Bil mi je izredno dober, tak, da ga ni bilo problem pit. Aja, pila pa sem jo od takoj ko se mi je user posted image končala in pol 21 dni. Po 21 dneh sem nehala in čakala, kaj bo. user posted image ni bila nikoli točna...prihajala je tak na 50dni...ampak jaz skoraj, da res verjamem, da sem zanosla glih zato, ker sem jo pila....
user posted image pa so tiste mesece, ko sem jo pila bile močnejše, pa tudi med samo kuro s čajem me je večkrat bolelo v jajčnikih, s tem da se nisem kaj preveč obremenjevala s tem, saj so me večkrat boleli tudi že preden sem sploh začela pit ta čaj...saj sem vedela, da sem drugače zdrava, saj sem bila zaradi teh bolečin tudi pri svojem G, ki je ugotovil policistične jajčnike in da se zaradi tega pojavljajo blažje tegobe.

Jaz osebno ti jo priporočam...Ker če verjameš, da ti bo nekaj pomagalo ti bo...veliko je na psihi in čaji, ki so tako ali tako namenjeni za dobre stvari ti ne morejo škodit, kvečjemu ti pomagajo

pa, lp


(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smrdljička ali krvomočnica
2.2.2010 8:33:15   
Anonimen
Še moja izkušnja. Sem jo pila samo en mesec. Med pitjem nič posebnega ... ko je prišlauser posted image je pa kar trajala ... Trajala je 18 dni (drugače 8), od tega 4 dni konkretne krvavitve, vse ostalo pa rjavi izcedki, ki so se nehali, šele ko sem zagrozila z ginekologom user posted image

(odgovor članu cestnidrikač)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smrdljička ali krvomočnica
22.2.2010 16:50:40   
Anonimen
No moja izkušna z tem čajom je dobra. Z mojim sva delala na user posted image ze kaksno leto in mojauser posted image je bila tud neredna. Prav zaradi tega sem se odločila da zacnem piti krvomocnico. Pila sem jo zjutraj po pozirkih 3 tedne potem pa pocaka da prideuser posted image . Vendar po drugem mesecu pitja user posted image ni bilo vec in smo zagledali tako pricakovani +. user posted image

(odgovor članu gargica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.2.2010 7:39:40   
Anonimen
Jaz sem jo pila v kombinaciji z maco - edino takrat sem imela redne M.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.2.2010 16:30:11   
tecnobica
Jaz sem jo pila par mesecev. Zanosila nisem, se mi je pa krvavitev znatno izboljšala. Prej je bil vložek skoraj prazen, zdaj pa imam en dan konketno krvavitev, pa še dva dni potem normalno. Tudi debelina maternične sluznice je na UZ bila baje odlična.

Sam una iz Sanolaborja mi ni kaj preveč pomagala. Jaz sem jo kupila pri eni "teti Pehti" user posted image na sejmu narava zdravje.

Dobro da sem se spomnila, jo začnem spet jutri pit.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.3.2010 8:47:39   
rina79
Pozdravljene,mene pa tudi nekaj zanima.Ali vam je mogoče po pitju krvomočnice kdaj zamujalauser posted image .Jaz sem namreč v februarju imela ICSI žal neuspešenuser posted image Takoj po tistem sem začela piti čaj(krvomočnica+plahtica+rman).Prejšnji teden bi morala dobiti user posted image pa je še vedno ni.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: smrdljička ali krvomočnica
24.3.2010 9:45:17   
CLAUDY11
hoj jaz sem jo pila 1 mesec  ne vem sicer če kaj pomaga vendar so se mi pokazaleuser posted image
čeprav ne vem če glih zaradi čaja !! dejstvo pa je da nisem imela take krče kot pred pitjem!!!
lej škodit ne more tak in tak moraš piti čim več tekočine!!!

(odgovor članu rina79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: smrdljička ali krvomočnica
29.3.2010 21:29:42   
športnica
če prav razumem, se smrdljičko pije po koncu menstruacije in dokler jo spet ne dobiš. v času menstruacije pa ne. zakaj pa je tako?
kdaj jo pa moški pijejo?

midva sva v postopku umetne oploditve, cez kakih 14 dni imam punkcijo in me zanima ali je pametno da jo začnem sedaj piti? pa partbner tudi?
danes sem jo kupila na tržnici in nisem sigiurna kdaj začeti.

hvala vnaprej. lepo bodte in vam želim vse najlepše


(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: smrdljička ali krvomočnica
13.4.2010 22:07:09   
Maaca86
Pozdravljene,

naj vam zaupam še svoj primer. Tudi jaz sem si priskrbela t.i. krvomočnico, pila pa sva jo oba. Baje je zelo priporočljivo, da je ne pije samo ženska. Mojemu okus sicer ni bil všeč, ampak si tako kot jaz zeeelo želi user posted image  pa je potrpel.  Čaj naj bi se pil počasi, po požirkih. Situacije ni spremenil, še vedno čakamo... :( sem pa tudi na klomifenu.
Čaj se dobi v sasnolaborju, na ljubljanski tržnici in v lekarni na Mlaki pri Kranju.

Poznam veliko primerov katerim je čaj takoj pomagal, jaz (zaenkrat) nisem med njimi, ampak še vedno upam...

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: smrdljička ali krvomočnica
19.4.2010 8:53:47   
BabyKitty
Ti povem še mojo izkušnjo... mogoče ti pomaga...

Krvomočnico sem pila skoraj pol leta... kakšnih bistvenih razlik ni bilo... potem pa sem se odločila, da poskusim z maco... na forumih ipd. je povsod pisalo, da jo priporočajo ipd. nikjer pa ni pisalo, da je to komu dejansko pomagalo... Zasledila sem podatek, da se semenčeca "menjajo" na tri mesece, kar pomeni, da kar bo tvoj dragi pil zdajle, bo lahko rezultat šele čez 3 mesece... (zelo poenostavljeno povedano user posted image )

No mi2 sva se odločila za maco, pojedla eno škatlico (200 tablet, 3 tablete dnevno)... in po 14ih mesecih truda, nama je uspelo... Ali je bila za to kriva maca nevem... ampak uspelo je... 

(odgovor članu Maaca86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.4.2010 10:26:25   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Ti povem še mojo izkušnjo... mogoče ti pomaga...

Krvomočnico sem pila skoraj pol leta... kakšnih bistvenih razlik ni bilo... potem pa sem se odločila, da poskusim z maco... na forumih ipd. je povsod pisalo, da jo priporočajo ipd. nikjer pa ni pisalo, da je to komu dejansko pomagalo... Zasledila sem podatek, da se semenčeca "menjajo" na tri mesece, kar pomeni, da kar bo tvoj dragi pil zdajle, bo lahko rezultat šele čez 3 mesece... (zelo poenostavljeno povedano user posted image )

No mi2 sva se odločila za maco, pojedla eno škatlico (200 tablet, 3 tablete dnevno)... in po 14ih mesecih truda, nama je uspelo... Ali je bila za to kriva maca nevem... ampak uspelo je... 



A sta oba jedla maco?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: smrdljička ali krvomočnica
27.4.2010 10:09:19   
BabyKitty
A sta oba jedla maco?


Ja...

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?