|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
13.1.2010 19:02:40   
PikicaT
V bistvu me zanima, če ste vse to prakticirale?
Moj sin od desetega meseca naprej ne je več ponoči. Zvečer poje večerjo, pred spanjem (okrog osmih) pa še okrog 2dl glisolinota (ker samega mleka noče piti). In to je to do zajtrka, ki ga ima ob pol devetih zjutraj. Ponoči se mi sicer zbuja, ampak so to napadi strahu (zadnje čase) in ko gre spat k nama je v trenutku v redu. OK, razen, da še odmislim zobe, ki ga tudi zadnje čase zelo dajejo.

Prosim za vaša mnenja glede tega.
Aha, glavna stvar je, da smo imeli posvetovalnico pri enem letu in ima 8650g in 74,5cm. Res je med manjšimi in lažjimi, ampak s strani pediatrinje ni bilo nobenih pripomb, ker konstantno napreduje.

Bi bilo smiselno mu dajati še flaško zgodaj zjutraj?

_____________________________

PikicaT
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
13.1.2010 19:20:43   
Najaa
Jaz ne bi, če ni lačen. Če je vse ok z njim, ga ni smiselno silit.

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
13.1.2010 19:39:09   
miapia
Enako. Hčera spije pred spanjem flaško mleka, ponoči ne je že od 3 meseca, zjutraj med 8. in 9. dobi zopet flaško mleka. velika je okrog 75cm, težka nekje okrog 9kg, stara pa 1 leto.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
13.1.2010 19:43:30   
Katy78
Če ni nujno, torej, če zdrži brez težav do zajtrka, mu je jaz ne bi dala. Po moje je bolje, da se zajtrka dobro naje, ker če mu boš dala flaško mleka, potem verjetno zajtrka, ki pa je zagotovo bolj kaloričen in nasiten kot mleko, po vsej verjetnosti ne bo mogel pojesti.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
13.1.2010 19:45:20   
Hope2
Naš 14 mesečnik dobi flaško zjutraj (6 meric AM), nato pa še poje kak kruh ali kaj drugega. Velik je okoli 83cm in težek 10-11kg

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
13.1.2010 19:45:45   
PikicaT
Hvala!

Tudi sama tako mislim. Za zajtrk se res potem fino naje in poje kar precej. To mi je všeč, da ima red in da je na žlico. Sigurno potem ne bi toliko pojedel.

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
14.1.2010 8:32:45   
kristinaj
ne.. dajej mu za jesti, ko je lačen...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
14.1.2010 16:29:52   
ksenija12
Pri nas pa je bilo tako, da že od majhnega takoj ko se zbudita spijeta najprej mleko (to je okoli 7), potem pa imata zajtrk med 8-9..Enostavno sta si mleko oba zelo želela in ju to ni oviralo, da potem ne bi jedla. Sedaj ko sta že velika fanta:) 2 in 3 leta, pa oba zjutraj topel kakav in potem imasta zajtrk v vrtcu...ampak vsak pozna svojega najboljš...saj veš:)  

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
16.1.2010 20:46:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenija12)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
16.5.2010 0:07:56   
frulica
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaT

V bistvu me zanima, če ste vse to prakticirale?
Moj sin od deset_ega meseca naprej ne je več ponoči. Zvečer poje večerjo, pred spanjem (okrog osmih) pa še okrog 2dl glisolinota (ker samega mleka noče piti). In to je to do zajtrka, ki ga ima ob pol devetih zjutraj. Ponoči se mi sicer zbuja, ampak so to napadi strahu (zadnje čase) in ko gre spat k nama je v trenutku v redu. OK, razen, da še odmislim zobe, ki ga tudi zadnje čase zelo dajejo.

Prosim za vaša mnenja glede tega.
Aha, glavna stvar je, da smo imeli posvetovalnico pri enem letu in ima 8650g in 74,5cm. Res je med manjšimi in lažjimi, ampak s strani pediatrinje ni bilo nobenih pripomb, ker konstantno napreduje.

Bi bilo smiselno mu dajati še flaško zgodaj zjutraj?




zanimivo,da nič ni komplicirala,glede na težo.naš pa je imel pri enem letu 9000g in 72cm veliki.in je rekla da je nekaj narobe,ker ni dovolj velik in se ni zredil.v treh mesecih se je zredil za 300g...koliko pa je bil velik pri rojstvu?
in naju je poslala na preiskave za celiakijo.

< Sporočilo je popravil frulica -- 16.5.2010 0:09:58 >

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
17.5.2010 7:17:46   
Nina00
Naš sedaj 13-mesečnik se od 7. do 9. meseca ni zredil nič, zrasel je pa za 1,5 cm. Nato je do enega leta zrasel še za 3 cm in se zredil za 700 g, tako da je imel 8.700 g in 75 cm. P ni nikoli komplicirala zaradi teže. V zadnjem mesecu pa je glede na domačo vago pridobil skoraj 0,5 kg.

(odgovor članu frulica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
18.5.2010 11:47:06   
Najaa
frulica, ne vem, naša P ne komplicira okoli teže. Moja je stara 15m in težka 9,5 kile. Je pač bolj med manjšimi, nič hudega. Je pa res, da zadnje mesece ji je šlo vse sam v višino, v kilažo pa niti ne.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
21.5.2010 11:32:18   
koala
Moj je vedno zjutraj spil mleko, se mi zdi da paše nekaj toplega v želodček. Tudi zdaj okoli sedmih spije deci in pol do dva deci mleka po potem v vrtcu ob osmih vseeno normalno zajtrkuje.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
21.5.2010 11:37:49   
mate0ja
Naša je na pragu dveh let in vsako jutro spije cca 1,5 dcl mleka. Ko se zbudi je to urgentno, ker se zbudi lačna. Čez kako uro potem normalno zajtrkuje. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
16.6.2010 10:39:12   
krokos
Tudi naš malček spije zjutraj (okrog šestih) še v posteljici od 1,5 do 2 dl kakava, potem pa ima zajtrk čez kakšno uro pri varuški - pa ni nobenega problema.
Zvečer pa nazadnje je malo pred šesto uro.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
18.6.2010 11:15:35   
sjmm
naš 16mesečnik...zvečer dobro uro po večerji spije iz 6-7 meric am-ja in zjutraj okol 6h...enako...potem pa zajtrk okrog 9h...kak lino, gres, polenta, milupa kašica, jogurt in sadje ali jogurt in žemlja.

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
18.6.2010 13:28:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Enoletnik - mleko pred zajtrkom?
8.7.2010 13:57:07   
dreamhorse
Jaz mu tudi ne bi dajala mleka, če ga noče... sploh pa ne sladkega soka zjutraj. mi smo samo na vodi, redko kdaj kak jabolčni sokec z vodo razredčen...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?