|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblikovanje bradavic pred dojenjem
5.5.2010 10:30:44   
daga79

ali ja katera to prakticirala??? menda naj bi se dobil nek aparat ki ti ioblikuje bradavico kot je potrebno da lahko otrok lepo prime in stiska obrobje bradavice kje je mleko????

se to dobi pri nas???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblikovanje bradavic pred dojenjem
5.5.2010 10:32:49   
kakadoo
A tud to se dobi al kaj? user posted image  Js sm slišala za nastavke
za dojenje pa za čist nč druzga.

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblikovanje bradavic pred dojenjem
5.5.2010 12:00:20   
sami0804
Avent je imel včasih en pripomoček za vdrte bradavice,se mi zdi.


(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblikovanje bradavic pred dojenjem
5.5.2010 12:18:00   
nestea
Jaz sem imela v prvo čisto vdrte bradavice, grozno, težko sem dojila tudi z nastavkom, po treh mesecih sem prekinila z dojenjem.
Po nasvetu patronažne sestre sem si med drugo nosečnostjo masirala dojke in rahlo iztisnila bradavico navzven. Po tuširanju sem si z brisačomalo masirala bradavice, da so izstopile. Vse to nisem prakticirala v zadnjem delu nosečnosti. Sem bila pa res prijetno presenečena in vesela, ko sem v drugo začela dojiti brez težav, nisem potrebovala nobenih nastavkov, dojenje je bilo prijetno in mogoče tudi zato sem prekinila šele pri 21 mesecih.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblikovanje bradavic pred dojenjem
5.5.2010 12:32:30   
alejna
Obstajajo tudi silikonske "bradavice".jaz sem jih dobila v porodnisnici,ker so bile moje bradavice ze cisto krvave in bolece,pa je pomagalo...user posted image

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblikovanje bradavic pred dojenjem
5.5.2010 22:24:59   
Anonimen
če se da tukaj dobiti ne vem.. lahko pa naročiš iz nemčije..

http://www.amazon.de/Lansinoh-70150-Latch-Assist/dp/B001PPGR42/ref=sr_1_108?ie=UTF8&s=baby&qid=1273090919&sr=1-108

(odgovor članu daga79)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?