|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Family bike
29.4.2010 13:24:46   
mmtt
ali mogoče kdo prodaja kolo family bike user posted image  ali pa če kdo ve kje se ga da kupit user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.4.2010 13:28:54 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 13:27:30   
hrchy
kaksno kolo je to?

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 13:54:34   
mmtt
tak ki ima spredaj že vgrajen sedež za otroka

http://www.zanettemoto.it/bike/immagini/babysitter.jpg

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 13:59:24   
livia
In kakšna je razlika med tem in navadnim kolesom, če namontiraš gor stolček?

Meni se to kolo ne zdi praktično, saj grem včasih na kako turo tudi sama brez otroka. Potem bi morala vozit še prazen stolček zraven, al kako? Pa še iz mojih izkušenj je bolj varno (imaš več ravnotežja), če otroka voziš zadaj in ne spredaj.

Nisem bla dost v pomoč, me pa zanima zakj si sploh pomosila na to kolo oz kje si zanj zvedela. Po imenu sodeč sem bolj pričakovala kolo na katerem je možno vozit 2 otroka lai pa kaj takega, da lahko več ljudi gre gor. user posted image

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 14:07:42   
mmtt
kaj pa vem kakšen naj bi bil za uporabo, sem pa vidla enga očka z njim se vozit in se mi je full dopadu user posted image
Drugače pa če imaš dva majhna otoka, brez problema lahko enga zadaj namontiraš (sedež user posted image ), zdi se mi praktično s tega vidika, da otrok lahko gleda naprej inmu ni dolgčas user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 14:12:55   
livia
To bi rada videla junaka, ki vozi enega spredaj in enega zadaj. Sej po letališki stezi bi še šlo, po Čopovi pa dvomim, da bi daleč prišel. Z baby bornom, ki je ful lahek mogoče. user posted image

Naši dve se zadaj nikoli ne dolgočasita in predvsem se mi zdi najbolj pomembna varnost oz da se tisti, ki vozi počuti varno in stabilno in z otrokom spredaj to glih nisi.

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 14:16:34   
mmtt
nekje na netu sem celo zasledila, da naj bi bil ta kolo najbolj varen za otroka, ne vem pa kako je s stabilnostjo, ta očka je sicer reku da ni problema, ampak sam ga probala nisem tako da,.. user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 14:17:14   
hrchy
potem se mi zdijo taki:
www.christianiabikes.com/dansk/dk_main.htm
ali taki:
http://nihola.info/en/nihola+bikes/

ful bolj prakticni.

Ampak za tvoj model pa ne vem, kje se ga dobi. sori.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 14:27:05   
piko12
Prav Family Bike so nehali delat. Z mnogo sreče in potrpežljivosti dobiš še kakega rabljenega.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 14:30:05   
mmtt
tut ta kolesa so zelo zanimiva, sploh če maš invalidnega otroka ali psa, samo mi je ta family bike res všeč user posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 14:31:52   
mmtt
vem da so jih nehali delat, sam sem upala če kdo prodaja kakšnga rabljenega, ča pa ne , bom šla pa v nakup normalnega kolesa in bom pritrdila sedež zadaj user posted image

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 16:25:15   
ksenija12
zakaj so jih pa nehali delat? kar nekaj naših sosedov jih ima, ampak jih zal se uporabljajo..kar vem je, da so precej dragi, pa nekje sem zasledila, da naj bi jih imela tudi Ikea...nekje..mogoče se pa motim.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: FAMILY BIKE
29.4.2010 20:29:54   
livia
Zakaj ga pa on line ne naročiš pri tej firmi katere link si prlimala? Aviano pa tudi ni daleč, če ti je poštnina draga. user posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: FAMILY BIKE
30.4.2010 10:06:52   
mmtt
ta firma ki jih je delala jih ne dela več, taki da bi mal težje naročala po pošti nekaj česar ni!!! user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: FAMILY BIKE
30.4.2010 15:44:22   
livia
Zakaj jih pa še imajo v svoji spletni trgovini?

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: FAMILY BIKE
4.5.2010 14:25:04   
Ribi Bibi
Vsake toliko se zasledi kakšnega na Bolhi, ampak so draga, čeprav rabljena...

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: FAMILY BIKE
4.5.2010 15:30:05   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: livia

To bi rada videla junaka, ki vozi enega spredaj in enega zadaj. Sej po letališki stezi bi še šlo, po Čopovi pa dvomim, da bi daleč prišel. Z baby bornom, ki je ful lahek mogoče. user posted image



Jaz vozim naši dve čmrli- ta veliko zadaj na Hamaxu, ta malo pa spredaj na Belelliju ( http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=205656 )- super uživamo vse tri in ni posebne razlike, če vozim vsako posebej- ker tako ali drugače ne moreš ravno ne vem koliko manevrirat. Priporočam... sem tudi jaz gledala Familiy bike lani- ampak so res dragi in za 3 leta se ti ga ne splača kupovat...se tole čisto dobro obnese...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?