|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   baby check mini
5.7.2010 14:01:14   
korinca
Pozdravljene.
Po dolgem času se spet oglašam na tem forumu.
Zavestno sem se malo umaknila, da misel na otročka lažje preusmerim na vsakdanja opravila.
Skratka rada bi vas opozorila na lažne rezultate omenjenega testa.
Že drugič se mi je zgodilo, da je bil test lažno pozitiven. Druga črtica je bila sicer obakrat manj izrazita od kontrolne, vendar roza obarvana in enako debela. Torej ne samo nek obris, ampak čisto lepo vidna, enakomerno obarvana, le malo bolj bleda. Obakrat sem test naredila 14 dan po ovulaciji, ki jo imam po UZ točno določeno. Prvič sem se pač sprijaznila z očitno lažnim rezultatom, tokrat, pa sem šla iz firbca delati še krvnega (bhcg), ki je pokazal vrednost 0.655, torej absolutno negativno. S tem postom bi vas rada samo opozorila , da s temi testi očitno res nekaj ne štima. Ostali testi so pokazali realno stanje...

...pozdravček in lepe želje vsem upajočim in srečnim nosečkam...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: baby check mini
5.7.2010 14:03:30   
Katy78
Hm, meni je pa prav pokazal, in sicer sem naredila dva, saj kar nisem mogla verjet, da je res pozitiven. Potem sem naslednji dan kupila še CB in tudi ta je bil pozitiven. 

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: baby check mini
5.7.2010 14:11:13   
korinca
Kati, hvala bogu in povsem jasno je, da v večini primerov pokaže realno, vendar pa očitno o 99 % zaneslivosti očitno res ne moremo govoriti.
Res, da je ta testek najcenejši, vendar na tak način povzroči lahko veliko zmede.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: baby check mini
5.7.2010 14:33:05   
mag3
Ojla Korinca te pa res že dolgo nisem zasledila na forumu. Kako kaj s tabo?? 

Glede baby check mini. Jaz sem v tej nosečnosti prvi in drugi test čez tri dni delala s tem testom in oba sta bila pozitivna, kar drži. user posted image
Mogoče pa lažno kaže le v primeru, če ni nosečnosti pa pokaže, da je.

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: baby check mini
6.7.2010 17:17:54   
witto
Hm, vidim, da nisem edina ki ima take izkušnje z bcuser posted image . Tudi meni se je parkrat pokazal omenjeni rezultat, ampak ko sem bila dejansko noseča, se je pokazalo kar orenk rozauser posted image rezultat. Bolj me je zmedel cb, ja clear blu. Letos mi je kar dvakrat enkrat januarja in drugič februarja, pokazal tako močen plus, in to po točno določenem času,kot piše v navodilih tako je bil viden, da bi se ga še iz aviona videlo. In nisem bila noseča. Tako, da jast se ne zanesem na noben test več.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: baby check mini
6.7.2010 18:43:45   
Rakica_80
Meni je tudi pokazal CB + v januarju mescu, pa nisem bila nosečauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?