|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvavitev
25.5.2010 20:23:56   
nelly
Pozdravljene! Sem malo zmedena,zato vam pišem če je imela katera podobne izkušnje.In namreč takole konec meseca bi morala dobituser posted image .Moja BT je bila še včeraj 37,1 danes priznam pozabila merit in nato opoldne grem na wc se obrišem s papirju in nek svetlo rjav izcedek,grem drugič na wc in bila je sveža kri ki pa je prisotna še vedno na vložku malo na papirju pa je pomešana s prozorno sluzjo in še kar svetla.Naj povem da testa še nisem delala bi bilo možno da gre za kakšno vgnezditev.To je zame prvič in res ne vem ali pač gre za user posted image .Malo me zvija kot pred user posted image vendar ni hudega,prsi pa so me tudi včeraj zelo bolele danes pa skoraj ničuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvavitev
25.5.2010 22:21:04   
lananai
Vse je možno, ali je menstruacija ali pa vgnezditvena. Jst sem imela tko močno vgnezditveno krvavitev, da sem bila prepričana, da je M. Je pa res, da sploh nisem pričakovala, da sem noseča. user posted image

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvavitev
25.5.2010 23:09:09   
DaisyE
Je težko čakat, ampak druge ni, samo čas bo pokazal a je user posted image , al vgnezditvena.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvavitev
26.5.2010 20:37:48   
nelly
user posted image Hja takole danes zjutraj ko sem vstala ni bilo nič krvi na vložku čez noč,čez dan sem imela dva blaga fleka na vložku,ko se obrišem je malo več,no zdaj pa sem videla samo rjav flek na vložku pa še malo krvi na wc papirju,tako da mislim da juti ne bo kaj več,Drugače pa so mojeuser posted image zelo močne kar fejst temna kri ne tako kot zdaj in trajajo tudi do 5-7dni.Je prehitro če opravim jutri zjutraj testuser posted image ?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?