|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koledar O
21.6.2010 9:58:12   
Anonimen
zdravo

Imam veliko linkov za koledarček za O,ampak na vse moraš navesti zadnji datum M.jaz je nisem imela že od 10.4  tako ,da ne morem izračunat kdaj bo O.Vem pa ,da sem imela O 11.6(testi za O)Prvič poiskusila z njimi.Ima katera kakšen link na podlagi tega ,da veš kdaj imaš O in da lahko naprej izračunaš spet svoje dneve.Recimo ,da sem zanosila v tem času,kako izračunaš PDP???

hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koledar O
21.6.2010 12:00:11   
malajka84
mogoče mestruacija.si



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koledar O
21.6.2010 12:08:20   
AinR
google-->pregnology
tm se da glede na O zračunat pdp

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koledar O
21.6.2010 13:28:08   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: BOSTINA

mogoče mestruacija.si





ne ne. tuki lohk samo M vnasas..

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koledar O
22.6.2010 14:02:08   
pupica25
Jaz sem zelo zadovoljna z internetno stranjo FertilityFrined - samo tudi tukaj moraš vnest kar nekaj podatkov. Mi je pa čudno to, da nimaš user posted image , a si potem delala testuser posted image  Mogoče pa si user posted image . Jaz bi definitivno to preverila. Drugače pa mislim, da če v ta ovilacijski koledarček (ki je na ringaraja) vneseš prvi dan zadnje menstruacije (10.4.?) ti izračuna kdaj imaš po vsej verjetnosti ovulacijo in ti dopiše, kdaj imaš tudi PDP, če v tem obdobju zanosiš. pa mislim, če v google zapišeš datum poroda, da ti ziher kaj najde, kakšen koledarček za izračun.

_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koledar O
22.6.2010 16:49:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupica25

Jaz sem zelo zadovoljna z internetno stranjo FertilityFrined - samo tudi tukaj moraš vnest kar nekaj podatkov. Mi je pa čudno to, da nimaš user posted image , a si potem delala testuser posted image  Mogoče pa si user posted image . Jaz bi definitivno to preverila. Drugače pa mislim, da če v ta ovilacijski koledarček (ki je na ringaraja) vneseš prvi dan zadnje menstruacije (10.4.?) ti izračuna kdaj imaš po vsej verjetnosti ovulacijo in ti dopiše, kdaj imaš tudi PDP, če v tem obdobju zanosiš. pa mislim, če v google zapišeš datum poroda, da ti ziher kaj najde, kakšen koledarček za izračun.


Nardila sem že kar nekaj testov user posted image  ,a so vsi -,bila pri G,ki je ugotovil ,da so mi kao zaspali jajčniki,dobila tablete Orgametril,pa še vedno ni bilo M.Kmalu pa sem zarad veliko sluzi naredila test O in je bil ful pozitiven.To je blo sedaj cca.13 dni nazaj.Zato me tud zanima ,kako izračunat PDP,če bi slučajno zanosilauser posted image .Na ringarajini strani ni pomena vnašat datuma,ker ni realno .

(odgovor članu pupica25)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koledar O
22.6.2010 18:07:56   
lil_
jst bi mal zgulfala in bi dala za prvi dan zadne M 14 dni pred O, pac bi si kr preracunala... pa izbrala da je ciklus dolg 28 dni user posted image pomoje bi se mogu PDP kr dost dobr ujematuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?