|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temenca
9.7.2010 9:32:09   
divans1
Kako se rešiti temenc???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Temenca
9.7.2010 9:39:32   
Biba Buba
Zivjo!

Pediatrinja mi je dala olivno olje s salicilno kislino... Odlicna zadevca-zares pomaga.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Temenca
9.7.2010 9:44:19   
Katy78
divans1 - ne zameri, ampak stvari, ki jih ti sprašuješ, so bila obdelana že najmanj 100x. user posted image

No, pa še stoprvič, samo zate:

- naš jih je imel zelo malo, zato sem mu samo namazala z mandljevim oljem, pustila par urc (na glavi je imel ta čas tanko kapico) in potem sem mu jih s tetra pleničko na rahlo zdrgnila dol. To sem ponovila parkrat in jih ni bilo več.
- obstaja ena stvar od Mustele prav za temenca, ki je menda zelo učinkovita
- če pa malo poguglaš in uporabiš iskalnik, je pa zagotovo še kakšna metoda


(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Temenca
9.7.2010 9:55:34   
smokyhawk
pa če 100x vpraša pa naj 100x vpraša......sej ji ne rabiš odpisat če ne želiš....user posted image

jas sem kar namazala z oljem za telo ko sn ga mela še med nosečnostjo,in ga s krtačko fajn skrtačla,nato pa umila......pa pol naslednji dan spet in jih ni blo več....user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Temenca
9.7.2010 10:05:31   
Alex01
Jaz sem uporabljala od Mustele - pena, pa sem bila zelo zadovoljnauser posted image

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Temenca
9.7.2010 10:28:20   
somo
mi smo jih odstranili z oljem, je pa res, da jih nismo imeli velikouser posted image

predlagam uporabo kakšnega naravnega olja ali naravne kreme, defenitivno pa ne Mustele, ki je sama samcata kemijauser posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Temenca
9.7.2010 11:01:35   
žarnica
Mi smo uporabljali kremo in šampon v peni od MUstele. Par ur pred kopanjem sem otroku namazala temenca s kremo, potem smo pa glavico oprali še s peno in je šlo vse dol.

(odgovor članu somo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Temenca
9.7.2010 11:09:42   
divans1
Doma mam mandljevo olje. Ma pa trenutno samo eno "krastico"... Ali mu naj namažem z oljem, dam kapco gor, pol pa mu morm glavco oprat ali je dovolj, če mu s pleničko zdrgnem dol??? user posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Temenca
9.7.2010 11:11:27   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Doma mam mandljevo olje. Ma pa trenutno samo eno "krastico"... Ali mu naj namažem z oljem, dam kapco gor, pol pa mu morm glavco oprat ali je dovolj, če mu s pleničko zdrgnem dol??? user posted image


Če je tako malo, potem bi jaz samo malo podrgnila. Umij mu jo pa takrat, ko ga boš kopala.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Temenca
9.7.2010 11:14:14   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Doma mam mandljevo olje. Ma pa trenutno samo eno "krastico"... Ali mu naj namažem z oljem, dam kapco gor, pol pa mu morm glavco oprat ali je dovolj, če mu s pleničko zdrgnem dol??? user posted image


eh neeeeee,za tako malo krastico brezveze olje gor mazat...če nimaš prevelkih krempljev mu jo kr skrempi dol,tak sn mu js,sej to ga neč ne boli, ko se tak odlima....user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Temenca
9.7.2010 13:27:04   
Lu
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Jaz sem uporabljala od Mustele - pena, pa sem bila zelo zadovoljnauser posted image


PREVERJENO. Mi smo jih imeli ogromno. Še zdaj imata probleme z lasiščem tako da Mustela zakon user posted image Kupiš ga pa v lekarni.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
9.7.2010 13:44:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Temenca
10.7.2010 7:36:05   
beba1912
Jaz sem namazala z oljem (z enim od nivee za dojenčke), za kakšno uro dala gor kapico, nato pa sem ji lasišče narahlo razčesavala in so se razmočene luske kar lepile na glavnik. To sem naredila dvakrat in je šlo vse lepo stran.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Temenca
10.7.2010 10:00:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Jaz sem uporabljala od Mustele - pena, pa sem bila zelo zadovoljnauser posted image


PREVERJENO. Mi smo jih imeli ogromno. Še zdaj imata probleme z lasiščem tako da Mustela zakon user posted image Kupiš ga pa v lekarni.




enako!! user posted image  šampon je zakon!!

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Temenca
10.7.2010 22:48:54   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Doma mam mandljevo olje. Ma pa trenutno samo eno "krastico"... Ali mu naj namažem z oljem, dam kapco gor, pol pa mu morm glavco oprat ali je dovolj, če mu s pleničko zdrgnem dol??? user posted image


eh neeeeee,za tako malo krastico brezveze olje gor mazat...če nimaš prevelkih krempljev mu jo kr skrempi dol,tak sn mu js,sej to ga neč ne boli, ko se tak odlima....user posted image



user posted image user posted image
enako,kar skrampi.
pa ne kapce,bog ne dej pr 30 st.naš gre z mokro glavo spat.user posted image fejst namazan vsak večer z olivnim prečiščenim oljem.čim kaj vidim-akcija-krampanje.user posted image

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?