|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 16:12:38   
suzanica
Ojla. V kratkem se selim v Celje in želim zaradi načrtovane nosečnosti dobrega ginekologa. Koga priporočate v Celju ali okolici? Kdo spremlja dobro nosečnost? Pri prvi nosečnosti sem imela vedno UZ. Ga dela tudi kdo v Celju? Hvala za vse informacije. Zlate ste user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 17:53:07   
d3lfink4
Hej!
Jst imam že 7 let Suzano Peternelj Marinšek v ZD Celje - po mojih izkušnjah in po tem kar se sliši je res super, tako, da jo priporočam. Je pa težava v tem, da je zdaj postala zasebnica in ne vem kako je zdaj s tem - ali je samo še samoplačniško ali kako, to pa res ne vem. Najbolje da pokličeš in vprašaš. T.: 03 5434 454.
Veliko slabega pa je slišati o Torbici, ki prav tako dela v ZD ... Sicer ne vem iz lastnih izkušenj, vendar slišim od kolegic in od punc v čakalnici ... Tako, da ti njo odsvetujem.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 18:12:00   
emina83
Tudi jaz sem pri dr. Marinšek. Priporočam!

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 20:54:02   
TDTP
enako, tut full zadovoljna!

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 21:40:46   
K_a_t_j_a
Tudi jaz imam že cca. 8 let izbrano G Peternelj-Marinšek Suzano in sem zadovoljna, zdaj je še boljše, ko je zasebna. Si vzame več časa za pregled. Priporočam! user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dober G v Celju ali okolici
11.7.2010 19:34:15   
d3lfink4
Mogoče malo smešno vprašanje ... pa vseeno:
A katera od punc, ki imate dr. Peterneljevo veste mogoče kako je v nosečnosti glede prisotnosti partnerja pri pregledu? Ali kej "teži", če pripelješ zraven partnerja? Pa kako potem to izgleda ... a gre kr zraven noter že k sestri pa potem še k zdravnici?? user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dober G v Celju ali okolici
11.7.2010 21:30:46   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: d3lfink4

Mogoče malo smešno vprašanje ... pa vseeno:
A katera od punc, ki imate dr. Peterneljevo veste mogoče kako je v nosečnosti glede prisotnosti partnerja pri pregledu? Ali kej "teži", če pripelješ zraven partnerja? Pa kako potem to izgleda ... a gre kr zraven noter že k sestri pa potem še k zdravnici?? user posted image


glede prisotnosti partnerja na pregledu, pri meni je rekla da je lahko prisoten kadar imaš ultrazvok (to je morfologija okoli 20-22 tedna pa kontrola rasti okoli 30-34 tedna), drugače pa tako nima kaj...ko te vaginalno gleda pa mislim da ne...

drugače pač lahko pride zraven in čaka v čakalnici....pri sestri je že včasih gužva zaradi pacientk user posted image


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dober G v Celju ali okolici
12.7.2010 15:03:06   
jona klara
dr.koren, dr.simonitti

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dober G v Celju ali okolici
14.7.2010 8:21:16   
d3lfink4
Ok, najlepša hvala za ifo. mucica2 user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?