|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 14:48:21   
Anonimen
Lepo pozdravljeni!

Z partnerjem sva se odločila za še enega otroka! skrbijo pa me kilogrami. Od prve nosečnosti imam enih 8 kg več. Tak da bom štartala že z viška kilogrami. Zdaj pa me skrbi kako bodo naraščali kilogrami med to nosečnostjo in strah me je strij. Že v prvi nosečnosti sem jih dobila po notranji strani beder in po prsih  zdaj pa se bojim da bodm zaradi še večje teže in posledično večjega raztezanja kože dobila še več!

Saj otroka si oba želiva ampak ni mi pa vseeno za izgled! Zdaj bom štartala z 66 kg prvo nosečnost pa z 57.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 14:54:51   
ronja
Če štartaš z več kilami, se lahko med nosečnostjo manj zrediš, lahko se sploh nič (seveda moraš potem pazit, kaj ješ - ne koliko ampak bolj kaj), pa ti g. ne bojo težili. NI pa to čas za hujšanje.

Jaz sem pred obema nosečnostima imela cca 54-55 kil in toliko jih imam tudi zdaj, tako da izkušenj s tem nimam. Na tvojem mestu se preveč ne bi obremenjevala, mogoče poizkusi kako kilco snet predno zanosiš - ni nujno, da rata prvi mesec in dokler ne vidiš user posted image , lahko mirno zdravo hujšaš, potem se pa posvetuj z g. glede svoje prehrane. Sicer pa 66 še ni neka katastrofa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 14:55:44   
Katy78
Če te tako skrbi za izgled, potem pa bolje da nimaš še enega otroka. user posted image Mislim no, kakšni problemi. Vsega pač ne moreš imeti, a ne? Kako bodo kile naraščale, je v veliki meri odvisno od tebe same. Jaz sem se tudi bala, da se bom ful zredila, ker sem imela vedno par kg preveč, pa se nisem veliko, par mesecev po porodu sem bila že na začetni kilaži. Je pa res, da nisem imela napadov lakote kot nekatere. Tako da je odvisno od tebe in od tega, s čim se boš basala, če boš imela napade lakote.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 15:06:50   
Anonimen
jaz se pa ne strinjam da je odvisno od nje-zame so to neumnosti
Jaz sem imela napade lakote kot ti praviš pa sem se zredila par kg.Pri drugemu sem zelo malo jedla,pa sem pridelala skoraj 20 kg.Torej od koga je potem odvisno- od nje same user posted image

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 15:46:42   
Katy78
Napisala sem, da je v veliki meri odvisno od nje same, ne pa vse. Jaz sem jih zadnji mesec tudi precej gor dobila, ampak to je šlo, kot mi je povedal G,  na račun vode, saj so mi roke in noge zatekale - ta voda je šla iz mene ven v manj kot mesecu dni po porodu in od tega mi ni ostala nobena kg. Od kje si jih pa ti prodelala 20 (oz. manj, saj je treba odšteti težo otroka in plodovnico pa mogoče še kaj), pa žal ne vem, ampak od lufta jih tudi nisi mogla, a ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 16:16:24   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Če te tako skrbi za izgled, potem pa bolje da nimaš še enega otroka. user posted image Mislim no, kakšni problemi. Vsega pač ne moreš imeti, a ne? Kako bodo kile naraščale, je v veliki meri odvisno od tebe same. Jaz sem se tudi bala, da se bom ful zredila, ker sem imela vedno par kg preveč, pa se nisem veliko, par mesecev po porodu sem bila že na začetni kilaži. Je pa res, da nisem imela napadov lakote kot nekatere. Tako da je odvisno od tebe in od tega, s čim se boš basala, če boš imela napade lakote.





Najprej ne razumeš kako se lahko sekira zaradi izgleda in ji rečeš da boljše da nimam otroka, potem pa napišeš da si ti isto razmišljalauser posted image





< Sporočilo je popravil *alja* -- 30.6.2010 16:17:11 >


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 16:36:39   
Anonimen
Ja no torej,kaj si potem pametna da naj se ne baše z hrano in da je VSEEE odvisno od nje
pričaš gluposti

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 18:12:23   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Če te tako skrbi za izgled, potem pa bolje da nimaš še enega otroka. user posted image Mislim no, kakšni problemi. Vsega pač ne moreš imeti, a ne? Kako bodo kile naraščale, je v veliki meri odvisno od tebe same. Jaz sem se tudi bala, da se bom ful zredila, ker sem imela vedno par kg preveč, pa se nisem veliko, par mesecev po porodu sem bila že na začetni kilaži. Je pa res, da nisem imela napadov lakote kot nekatere. Tako da je odvisno od tebe in od tega, s čim se boš basala, če boš imela napade lakote.





Najprej ne razumeš kako se lahko sekira zaradi izgleda in ji rečeš da boljše da nimam otroka, potem pa napišeš da si ti isto razmišljalauser posted image

Ne, nisem isto razmišljala, daleč od tega. Mogoče "bala" res ni bila najboljša izbira besede. Pač bila sem prepričana, da ko bom zanosila, se bom zagotovo precej zredila, sploh zato, ker sem imela vedno kakšen kg preveč. Nisem pa nikoli pomislila na to, kakšna bom potem, če mi po porodu ostane kakšna kg odveč, je bila želja po otroku prevelika, da bi na kaj takega sploh pomislila.





(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 18:17:33   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja no torej,kaj si potem pametna da naj se ne baše z hrano in da je VSEEE odvisno od nje
pričaš gluposti



user posted image  Nikjer nisem napisala, da je VSEEE odvisno od nje. Malo bolj natančno preberi, preden se tukaj skoraj razpočiš. Na tvoj primitivni nivo se pa ne mislim spuščat. Sploh ker se skrivaš za anonimnostjo. Zakaj že? user posted image

Dejstvo pa je, da preveč kg v nosečnosti, ki ti potem še lep čas ostanejo, ne pridelaš od lufta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 18:29:01   
Anonimen
Punce, nevem zakaj so tako pomembni kg. Sama sem prvič zanosila pri 112kg- saj vem, da je groza slišit, ampak sem se med samo nosečnostjo zredila za 1kg. Po nosečnosti 3 mesece sem tehtala 92kg. Veliko sem se gibala in kg so kar šli navzdol.

Ne razumem tistih res suhic, ki imajo po 60kg in jamrajo na veliko. Svakinja je pred kratkim rodila(pred 13 dnevi). Štartala je z 54kg, rodila z 70kg. Sedaj ima 61kg in jamra in jamra. Punce bodite srečne, da imate zdrave otroke.

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 19:35:17   
Anonimen
Katy meni praviš na moj primitivni nivo.
Ti ženski govoriš,da je boljše da nima otroka,če jo skrbijo kg in izgled in ti nisi primitivna user posted image user posted image   vsako mamico med nosečnostjo skrbi izgled,očitno si ti izjema na tem svetu

ne dragica ni mus da kile ostanejo,ampak tega očitno ne veš.

ne,se ne skrivam za aninimnostjo.Sem ledenaa

ja zakaj že  hihihihihihi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 20:19:49   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Katy meni praviš na moj primitivni nivo.
Ti ženski govoriš,da je boljše da nima otroka,če jo skrbijo kg in izgled in ti nisi primitivna user posted image user posted image   vsako mamico med nosečnostjo skrbi izgled,očitno si ti izjema na tem svetu

ne dragica ni mus da kile ostanejo,ampak tega očitno ne veš.

ne,se ne skrivam za aninimnostjo.Sem ledenaa

ja zakaj že  hihihihihihi



user posted image  To pojasni vse in še več.

Drugače pa poglej si smajlija zraven moje izjave, da je potem bolje da nima še enega otroka, če jo tako skrbi za postavo. Dej skuliraj se ajsika, pa čeprav vem, da je to težko, sploh ker je tako zelo vroče. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 20:57:59   
Anonimen
V vsaki šali je nekaj resnice,če še ne veš

tako da meni primitivki tvoj smajli ne pomeni nič .

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 21:11:04   
*miska.mcc*
ledenaa, teb se pa res ni treba skrivat pod anonimnostjo, nooo....user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 21:18:01   
Anonimen
krinka pa taka resuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 21:18:41   
Anonimen
Evo,pa zgoraj sem se speti pozabila podpisat.Oba zadnja posta sta ledena,da ne bo kdo prevzel odg. za postauser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 22:00:58   
butt3rfly
cccc......koke neumneuser posted image

ok, k temi-jasno je, da vsega res ne morš met. telo se spremeni in pika. če hočeš otroka, ga boš mela, četudi ne bo vse tak čvrsto in gladko kot prej. če ti to tolk pomeni, pozabi na nosečnost. men osebno ne. res se mi na vseh koncih in krajih pozna, ampak **** ej.... mela bi še enga, pa nej prinese s sabo nevem kake posledice. tak ko pravi ena anonimka-kaj so kile pomembne, važn da je otrok zdrav.

sploh pa-zakaj se obremenjuješ z nečim, česar še sploh ni?? kile se dajo vedno dol dobit. VEDNO. sam voljo je treba met in disciplino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 22:37:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lepo pozdravljeni!

Z partnerjem sva se odločila za še enega otroka! skrbijo pa me kilogrami. Od prve nosečnosti imam enih 8 kg več. Tak da bom štartala že z viška kilogrami. Zdaj pa me skrbi kako bodo naraščali kilogrami med to nosečnostjo in strah me je strij. Že v prvi nosečnosti sem jih dobila po notranji strani beder in po prsih  zdaj pa se bojim da bodm zaradi še večje teže in posledično večjega raztezanja kože dobila še več!

Saj otroka si oba želiva ampak ni mi pa vseeno za izgled! Zdaj bom štartala z 66 kg prvo nosečnost pa z 57.



Jaz sem prvič štartala s 53, zredila 27 kg (rodila pri 80kg), potem sem dojila in počasi prišla do 63. Neplanirano sem še 1x zanosila in se zredila še za 20 kg (rodila s 83 kg). Sedaj sem na 69kg (dojim in za enkrat še nič ne hujšam). Nisem najbolj zadovoljna s svojo postavo, ampak imam v življenju novo vlogo, ki je pomembnejša kot bit sama sebi v ogledalu všeč in uspet zvlečt nase xs krpice. Kot so napisale predhodnice - glavno je, da so otroci zdravi. Meni pomeni pa ogromno tudi to, da lahko dojim in dokler dojim nimam namena hujšati, ker moje telo potrebuje za kvalitetno mleko kvalitetno hrano in s tem tudi Venerine obline. In res je - shujšati se da kadarkoli, če je seveda prisotna volja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
30.6.2010 22:51:45   
mišk
Jst sem pri prvi nosečnosti štartala s približno 5 kil preveč. Zredila sem se 19 kil, s porodom izgubila 10 kil in v devetih mesecih še eno kilo.

No, devet mesecev po porodu sem ponovno zanosila, torej, tako kot ti, z 8 kil plusa od prve nosečnosti. Tokrat sem se zredila 13 kil, s porodom zopet izgubila 10 kil in do sedaj še 8 kil. Torej imam za "skint" še 3 kile, da bom kot pred porodom. Pol pa še tistih pet kil začetnega viška.user posted image  Sam zdej se je kar mal ustavl...

V prvo sem dobila samo ene par micenih strij, sedaj v drugo pa kar veliko. Niso neke blazno debele, jih je pa res kar dosti. Ugotovila sem, da kreme ne pomagajo ama ništa!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
1.7.2010 1:35:46   
Lun1ca
Kakšne kolobocije okrog enega problemčka..
Oz. kilogrami sploh niso problemček ampak znajo bit kr problem. In ja mislim, da je izgled pomemben.. zanosiš, se zrediš in kipneš ko kruh.. logično te skrbi kaj bo po tem ko rodiš. Če te ne.. pol res ne vem.. boš zaradi otroka zapustila sebe in boš raje vsa strijasta in razbasana?! Tudi meni se zdi pomembno, da da človek nekaj nase.. Dekleta, gospodične in gospe.. je treba tut pomislit na naše partnerje.. verjetno bi radi meli ob sebi žensko takšno, ki so jo spoznali.. sej razumejo določene stvari in da ženska po porodu ne more bit takoj takšna kot je bla (no razen izjem), ampak verjemte pa, da jim pa ni vseeno če majo naenkrat zraven sebe žensko, ki ima 20kg več in nič naredi za to, da bi jih izgubila.
Je pa res, da vsi ne morejo kaj veliko vplivat na to. Seveda je prednost otrok, da bo zdrav in moraš na prehrano pazit.. Najbolše je pač jest zdravo in manj mastno hrano in se izogibat škroba. Namest bučnih in rastlinskih olj, pač olivno olje, puranje meso in piščančje belo, pa čim več zelenjave, čim manj testenin, krompirja in kruha. Zrediš se itak zaradi nosečnosti same, ampak na maščobah ne pridobivaš. Najbolj idealno je zaužiti čim več beljakovin.. Takšno hrano lahko ješ koliko hočeš in kadarkoli :) Tudi če boš večerjala pozno zvečer, ne bo panike. Sicer pa tut gibanje.. med nosečnostjo ga ne prepovedujejo, namesto teka pač kakšen sprehod, super je pa tudi sobno kolo.. ne pa pretiravat. Nosečnost ni bolezen, ampak stanje pravijo.. Posvetujte se s svojimi G kakšno gibanje priporočajo med nosečnostjo.
Strije so pa drug problem.. koža sama. Je pa najbolj pametno začet uporabljat kako kremico iz lekarne, takoj ko ugotoviš, da zanosiš.
In meni se zdi čisto normalno, da si po nosečnosti spet želiš bit takšna kot pred nosečnostjo.

In ne imeti otroka zaradi takšnega razmišljanja?! Mislim haloooo.. In vsega pač ne moreš imeti? Sej ni rekla, da bi še mela goro denarja, veliko hišo, dober avto in psa z rodovnikom.. Torej če lahko imaš otroka ne moreš imeti lepe postave oz. takšne, ki bi si jo pač želela?! Napačno razmišljanje.. vse se da, če se hoče.. z malo truda in če ti zdravje to omogoča.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
1.7.2010 8:27:01   
butt3rfly
dejstvo pri VEČINI žensk je, da imajo po nosečnosti malenkost viška kg, da dobijo strije, da jim ostane malce trebuščka. ne pravim pri vseh, ampak pri večini. na kg lahko vplivaš, na strije sigurn ne, pa se lahko mažeš nevem kulk. jst tem žavbam čist nč ne verjamem. če imaš srečo, da imaš dobre gene in super presnovo, se nosečnost ne bo nič poznala. večini se pa. in razmišljat zdej al moja super postaval al otrok se mi zdi zdej čist mimo. jst mam kakšnih 10 kg viška od nosečnosti (včasih sm bla res super suha), strij imam vsega boga, mal šlaufa okol trebuha (hej, vsej utopila se ne bom tak hit v vodiuser posted image ), pa kaj pol! če trezno premislim, kljub višku kg ne zgledam slabo, nisem se razpustila, dam še vedno dosti na moj izgled. dejstvo je, da se pač ne morm več sklačiti v hlače št. 38, ampak recimo eno 42, včasih tud 40. tud moj pravi, da sem tak zelo vredi in da sploh ne rabim hujšat. čeprav bi se pa včasih res rada znebila vsej kakšne kileuser posted image

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
1.7.2010 9:27:14   
Lun1ca
Jah logično je, da po nosečnosti večina nima več takšne postave kot jo je imela prej.. razen redke srečnice. In ženski se tudi z leti spreminja postava oz. tudi težje zgublja kilograme. Pravim samo, da če se hoče, se da kaj ukrenit in da ni nič narobe s tem če razmišlja o svoji postavi po nosečnosti.
Sama sem bila včasih tudi super suhica.. še zlo zlo preveč suha, pa sem se kar naenkrat zredila, brez kakšne nosečnosti za 20 kilogramov. In ko sem pač vidla, da tak več ne gre naprej, ker se sama v svoji koži več nisem dobro počutila in mi ni bila več všeč moja podoba v ogledalu, sem rekla "opa bo pa treba nekaj ukrenit". Ravno prav bi bilo, če bi jih pač imela 10 - 25kg manj. No in vem, da ni lahko. Sama se s hujšanjem srečujem prvič in mi je zato še veliko težje, namreč zelo zelo rada jem in nikoli mi ni bilo treba pazit kdaj in koliko naj jem. Pa mi uspeva.. počasi ampak kvalitetno user posted image in zato se tudi sama včasih vprašam, kaka pa bom po nosečnosti, če me je že zdaj tak razneslo.. kr med nosečnostjo mi bo najbrš dovoljeno in oproščeno ko bom jedla, jedla in jedla user posted image bom pa pač pazla na to, kaj bom jedla. Oz. bom vsaj poskušala pazit. Trebuh pa seveda ne gre kr tak zgubit, sploh ne po nosečnosti in če se je nabrala maščoba. Je pa potem seveda treba začet migat, kar je pa težje, ker je otrok in preprosto ni več časa in volje še za to.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
1.7.2010 9:32:45   
Anonimen
Hvala vsem za odgovore! Predvsem tebi Lun1ca  da vsaj nekdo razume da se mi ne gre za to da bom imela drugačno postavo in da zaradi tega nebom imela otrok. Nočem pa zaradi nosečnosti drastične spremembe na svojem telesu, sploh če si lahko sama pomagam da ostanem čimbolj podobna "sedanjemu stanju".

Če se pa nekatere lahko sprijaznite z tem da pridete iz 56 na 90 kg pa vas občudujem, jaz tega nebi mogla sprejet in bi delala vse da nekaj spremenim!

(odgovor članu Lun1ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
1.7.2010 9:45:58   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala vsem za odgovore! Predvsem tebi Lun1ca  da vsaj nekdo razume da se mi ne gre za to da bom imela drugačno postavo in da zaradi tega nebom imela otrok. Nočem pa zaradi nosečnosti drastične spremembe na svojem telesu, sploh če si lahko sama pomagam da ostanem čimbolj podobna "sedanjemu stanju".

Če se pa nekatere lahko sprijaznite z tem da pridete iz 56 na 90 kg pa vas občudujem, jaz tega nebi mogla sprejet in bi delala vse da nekaj spremenim!



ok, no tole iz 56 na 90 je res ekstrem in tega tud jst neb mogla sprejet. niti ni zdravo, niti ni lepo (vsej zame). 10 kil viška se mi pa še ne zdi konc svetauser posted image nej ponovim-vse je na človeku samemu, da stanje spremeni. če nisi zadovoljen sam s sabo, začni migati, manj žreti in kile bodo sigurn začele kopnetiuser posted image je pač dejstvo, da od nedela skor nič še ni prišlo samo od sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kilogrami pred prvo nosečnostjo in drugo
1.7.2010 15:30:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala vsem za odgovore! Predvsem tebi Lun1ca  da vsaj nekdo razume da se mi ne gre za to da bom imela drugačno postavo in da zaradi tega nebom imela otrok. Nočem pa zaradi nosečnosti drastične spremembe na svojem telesu, sploh če si lahko sama pomagam da ostanem čimbolj podobna "sedanjemu stanju".

Če se pa nekatere lahko sprijaznite z tem da pridete iz 56 na 90 kg pa vas občudujem, jaz tega nebi mogla sprejet in bi delala vse da nekaj spremenim!



ok, no tole iz 56 na 90 je res ekstrem in tega tud jst neb mogla sprejet. niti ni zdravo, niti ni lepo (vsej zame). 10 kil viška se mi pa še ne zdi konc svetauser posted image nej ponovim-vse je na človeku samemu, da stanje spremeni. če nisi zadovoljen sam s sabo, začni migati, manj žreti in kile bodo sigurn začele kopnetiuser posted image je pač dejstvo, da od nedela skor nič še ni prišlo samo od sebe.


Ne vem na katero tole leti, predvidevam da name, ker sem napisala iz 53kg na 83kg (v času 2 nosečnosti). Očitno je šlo za bolj površno branje - jaz sem se veliko zredila, ampak sem tudi shujšala in to samo z dojenjem. Po prvi nosečnosti sem šla 17 kg dol (v 9 mesecih) - brez diet in športanja, potem sem ponovno zanosila in se spet veliko zredila. Sedaj sem v 4. mesecih izgubila 14kg, spet samo z dojenjem. Hočem rečt, da za enkrat namensko NE hujšam zato, ker mi je na prvem mestu dojenje in moje mleko, ki bi ga z dieto sigurno izgubila. Trenutno sem zadovoljna sama s sabo v novi vlogi, vlogi mamice. Niti pod razno se nimam za zanemarjeno, zašpehano in zakompleksano žensko, samo ni mi v prvem planu imet spet 53 kg. Bom počasi prihajala proti svoji teži, ko bo čas za to (torej po dojenju). Do takrat pa - tudi ženske s polnejšo postavo so lahko urejene, srečne, ljubljene in lepe.


(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?