|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje je M?????
26.7.2005 9:09:48   
rinty
Pozdravljene!

Sem nova tukaj, saj sem pred kratkim odkrila ta super forum:bravo::bravo:

Zadeva je sledeča:
zadnjo M sem imela 6.6.2005, vendar do danes še vedno nisem dobila M: upam, da je tudi ne bi, saj z dragim delava na :duda: od maja 2005.

Naredila sem že 3 teste, vendar so vsi trije pokazali negativno: baby check mini 11.7 in 18.7 ter baby check plus danes zjutraj.

Vmes sem imela že boleče prsi, občutljive bradavičke in napet trebuh, občasno pa mi je bilo tudi malo slabo, bruhala nisem. Aja, M imam na 31-33 dni!

Kaj mi svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kje je M?????
26.7.2005 9:21:17   
vampirka
Če ti testi kažejo negativno, potem skoraj zagotovo nisi noseča. Je pa možno, da se ti je cikel zamaknil (kasnejša ovulacija) ter si zanosila veliko kasneje in urinski testi še ne zaznajo nosečnosti... Če pa si pred majem 2005 jemala KT, pa tako ali tako še nimaš urejenega ciklusa (povprečje na koliko dni imaš ciklus, se gleda za vsaj 6 mesecev skupaj...).

Drugače pa pokliči svojega G in pojdi na pregled (mogoče odvzem krvi za bHCG).

Seveda pa ti želim, da bi bila čimprej :nosecka:!

(odgovor članu rinty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kje je M?????
26.7.2005 9:29:04   
rinty
KT ne jemljem že od aprila lani, vendar na :duda: delava šele od maja letos. Res je, da imam od prenehanja jemanja KT neurejen ciklus: avgusta in novembra sploh nisem dobila :hudicek: (uporabljala sva zaščito_vse do maja letos, tako da to je to.

Ali greš lahko kar sam v laborator za odvzem krvi ali moraš prej do svojega G?
Moj G je namreč trenutno na dopustu in se vrne čez 1 teden.

Hvala vampirka in vse ostale, ki se bomo še spoznale:sloncek::sloncek:9nebesa:muca::muca:

(odgovor članu rinty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kje je M?????
26.7.2005 9:34:33   
tinkamiška
Rinty dobrodošla:rozica:

Ne vem od kod si, ampak v CE ne moreš it sam na krvni test, lahko si plačaš le urinskega:zmeden:

No pa upajmo na najboljše;)

LP,
Tinka

(odgovor članu rinty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kje je M?????
26.7.2005 9:39:06   
radovednica_
ojla.

pomojem tudi ne morš it kr tko kri dat. pojdi h svoji zdravnici in ni nujno de je to ginekologinja povej ji kaj bi rada in verjetno ti bo brez problema dala napotnico za kri in vodo.
sicer pa so testi za nosečnost zelonatančni.drugače pa ti želim de čimprej postaneš srečna:nosecka:

lep dan.:rozica:

(odgovor članu rinty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kje je M?????
26.7.2005 9:46:10   
rinty
Hvala tinkamiška in radovednica!

Sem tako žalostna zarad negat.testov, po drugi strani pa hočem izvedeti kaj se dogaja: al naj že pride ta zoprna in grda :hudicek:, da greva v nove boje al pa nej izgine za 9 mesecev!!!

Nič, bom počakala še ta teden, da drugi teden pokličem G, da mu povem kaj je in se naročim na pregled ali kaj?

Kaj mislite ali je smiselno narediti še en test,npr. v ponedeljek, če :hudicek: še vedno ne bo? Itak pa v pond. pokličem G!!!

(odgovor članu rinty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kje je M?????
26.7.2005 9:47:08   
Anonimen
Dobrodosla na RR, Rinty in srecno z :modri:! Drzim pesti zate!:miska:

(odgovor članu rinty)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   kje je M?????
26.7.2005 9:52:48   
radovednica_
možno je de si v stresnem obdobju in ti zato zamuja ali pa če si imela kašne dijete.pomojrm nima smosla več kupovati testa če boš že v ponedeljek poklicala G.
če pa te bo preveč žrlo pa si kupi v petek test ki stane 400 ali 500 sit in je prav tako zanesljiv ko uni po2000sit. jst sem s tem cenejšim ugotovila de sem noseča.

(odgovor članu rinty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?