|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prišla iz dopusta
26.7.2005 12:17:15   
saša24
punce pozdravljene!

zelo sem vas pogrešala, ko sem bila na morju...

no naj vam povem, da sem bila na krku( škrila, punat, njivice,..) blo je sanjsko... plaža super, morje toplo,.... prišla sem full lepo rjava,ampak zadnji dan sem imela full smolo, namreč me je v lička pičla čebela in sem mogla danes zjutraj k zdravniku.. tako, da sem dobila eno inekcijo in sedaj je vse o.k. smola a ne?


in kako se ve kaj? a je kakšna nova nosečka?



lep senčen ponedeljek vam želim vsem skupaj?

sasa24
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prišla iz dopusta
26.7.2005 12:20:33   
Marina_
welkam bek saša!
Res lepo da sta uživala in se veliko kopala.Glede čebelice pa upam da ti bo oteklina šla čimprej nazaj


lp frizerka

(odgovor članu saša24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prišla iz dopusta
26.7.2005 13:00:02   
darjatimci
Tudi jaz prišla z dopusta, na morju Ok.samo zame prehladna voda,mene je tudi zadnji dan pičila osa,sem vzela Flonidan,no danes imam samo še srbečo piko sem pa imela ful zatečeno,no v glavne "welcome to the jungle":sloncek:

(odgovor članu saša24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prišla iz dopusta
26.7.2005 15:11:18   
saša24
in kje ste ve bile na morju?

in kako kaj zdravje? pri meni nič novega... čakam jutrišnji dan na :hudicek:..
me kar jezi...


lp sasa24

(odgovor članu saša24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prišla iz dopusta
26.7.2005 15:32:01   
Anonimen
Tudi midva sva prisla prejsnjo soboto z dopusta. Midva sva bila pri nasih doma v Sloveniji, pa se za 4 dni smo sli na morje, bili smo v Zusterni, kopali smo se pa na kopaliscu v Izoli, pri svetilniku. Kopala sem se zal le enkrat, saj me je spet :hudicek: zafrknila.

Lep pozdrav vsem!!:miska:

(odgovor članu saša24)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   prišla iz dopusta
26.7.2005 21:16:48   
aljča
Pozdravljena Saša lepo te je zopet videti med nami.Moj dopust je tud mimo in si po dveh delovnih dneh že želim, da bi šla nazaj v Trogir:(;).
Drugače pa že počasi odštevam dni do 18.8.ko greva v akcijo za pikico.Komaj že čakam.
L.p.Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu saša24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?