|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še en teden!
26.7.2005 13:11:44   
Nataša31
Pozdravljene punce!

No, pa je mesec skorajda spet naokoli. Sva bila z :love: na morju, sva bila pridna, zdaj pa čakamo naslednji torek (2.8.), ko naj bi prišla teta :hudicek:! Punce prosim vas, da držite pesti, da je ta mesec ne bo!
Ovulacijo sem imela šele 16. oz. 17.dan ciklusa (značilna sluz), zdaj pa me non stop boli v spodnjem delu trebuha.
Znakov nič - nič bolečih prsi, edino zdi se mi da so večje - nič neke posebne utrujenosti, zaspanosti...edino blazno me zjutraj boli trebuh in mi je slabo. Samo premetavam se po postelji, pa hudičevo vroče mi je :grrr:!
To je najin drugi mesec, saj vem da to še ni tako dolgo, ampak meni se zdi da se trudiva že celo večnost :(...
Pridne bodite punce, upam da bo čimveč :nosecka: ta teden!Držim pesti!
Nataša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Še en teden!
26.7.2005 13:49:43   
dolenjka

Opa! Tole je pa sumljivo!:zmeden2::zmeden2:
To, da se ti zdi cela večnost po dve mesecih mi je zelo znano....
Bomo držali pesti na kvadrat!:miska::miska:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Še en teden!
26.7.2005 13:53:10   
Nataša31
Hvala ti dolenjka!

Ti tudi še čakaš, ali si že srečka :nosecka:?

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Še en teden!
26.7.2005 13:59:41   
dolenjka
Ne čakam 29.7., ampak bo, ker nisva bila pridna :((!
Bova pa naslednji mesec na :morje: toliko bolj :bravo::bravo::bravo:!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Še en teden!
26.7.2005 14:01:23   
Anonimen
Drzim pesti Natasa, da je to to!:miska::miska::miska:

Btw jaz cakam ze 14 mesecev...:(:(:(

(odgovor članu Nataša31)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Še en teden!
26.7.2005 14:02:13   
Nataša31
Dolenjka!

Držim pesti zate, se mi itak zdi da punce na veliko 'švercajo' na dopustu. Želim ti da tudi ti prešvercaš kakšno :duda:.
Pozdravček!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Še en teden!
26.7.2005 14:04:47   
dolenjka
Hvala Nataša31!

:bravo::bravo::bravo: za vse švercarke in nas, ki to še bomo!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Še en teden!
26.7.2005 14:07:02   
Nataša31
Hvala ti MucaMaca!

Tudi zate držim pesti, da dočakaš svojo :duda:! Si bila že kaj pri ginokologu, če seveda lahko vprašam. Sicer se midva z mojim :love: trudiva drugi mesec, me pa malo skrbi, če bi morda šla kaj do ginekologa. Mislim, da nisem bila že eno leto, takrat še nisva nič načrtovala. je kakšen preventivni pregled pa odvzem brisa boljši pred morebitno nosečnostjo?
MucaMaca pridna bodi, upam da se bova kmalu lahko preselili na drug forum - Prvič noseča!
Pozdravček

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Še en teden!
26.7.2005 14:11:28   
Anonimen
Natasa31!
Hvala ti. Ravno danes sem se nameravala narocit, pa ima nas splosni zdravnik dopust. Od lanskega leta zivim na NL, mi ni ravno najbolj jasno kako in kaj je z ginekoloskimi pregledi tukaj,vem le to, da me pregleda kar splosni zdravnik in ne ginekolog, akr se mi zdi precej cudno.:zmeden: VSI pa tudi nisem ne vem kako na tekocem. Sej ti bodo znale ostale punce kaj vec povedat o tem.

Pozdravcek tudi tebi, punca!:)

(odgovor članu Nataša31)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Še en teden!
26.7.2005 14:21:28   
IrenaO.
Držim pesti Nataša, da vama rata že ta mesec in da so to tisti pravi znaki in tudi midva delava šele drugi mesec in se mi tako vleče in vleče,hehe in jaz jo pričakujem teden za tabo. Ta mesec se mi je ovulacija pokazala 17 in 18 dan preko testov za ugotavljanje ovulacije in močno upam, da se bo kaj prijelo,srečno vsem skupaj in lep dan:)):sloncek:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Še en teden!
26.7.2005 21:17:58   
aljča
:miska::miska::miska::miska:nataša to je pa zate, da ti posije sonček.
Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Še en teden!
28.7.2005 7:57:35   
DrejcDrejc
No no, še par takšnih, kot sem jaz! Držimo pesti, kaj? Moja ovulacija je bila včeraj ali predvčerajšnjim, zdaj pa ... da vidimo, če je v tretje kaj uspelo... mater se vleče vsaki dan, kaj? Se je treba z drugimi stvarmi okupirat, odmislit bebice, potem je lažje, samo potem prebiram RR in vsak dan znova not padem...

Glede ginekološkega pregleda, ni ravno nujen, je pa po moje vseeno dobro, da se greste G pokazat, preden zanosite. Vzame bris, malo pošnofa, moja mi je celo ultrazvok naredila in malo preiskave krvi in vode, če sem že prebolela toxoplazmozo, če nisem slabokrvna itd. Se mi zdi fajn, da kaj veš o svojem telesu, preden mu daš tako zahtevno nalogo.

Sicer pa punce, naj vam sije sonček in držim pesti, da že kaj nosite pod srčkom!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?