|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhana govedina
21.9.2010 11:28:42   
mini86
mam kos kuhane govedine in kr študeram kaj bi z njo..nekako samo mi ni da bi jo jedla tirolsko pečenko z njo pa tud nebi nardila, v solati je pa ne maramo..
ideje?

< Sporočilo je popravil mini86 -- 21.9.2010 11:29:12 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhana govedina
21.9.2010 11:33:27   
pety78
Jaz na hitro prepražim por (čebulo), dodam na koščke narezan korenček (da se malo omehča), nato dodam na koščke narezano govedino, kakšne začimbe, ampak ne preveč, nato pa zalijem s sladko smetano za kuhanje, zraven pa recimo pire krompir. 

_____________________________



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhana govedina
21.9.2010 11:44:07   
sanasan
polpeti?

jaz bi dodala kruh ali ovsene kosmiče, jajce, peteršilj, začimbe....in naredila polepeteuser posted image + npr. krompir na solati

ali pa v voku na hitro prepražila s 'kitajsko' zelenjavo + malo sojine in ostrigine omake....+ riž

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhana govedina
21.9.2010 12:00:14   
gigi1
Lahko narežeš na tenke rezine in narediš zraven omako iz tune kot za Vitello tonnato

Za omako:
100g filetov tune v olivnem olju
3 trdo kuhane rumenjake
3 slane filete (lahko brez)
2 žlici olivnega olja
balzamični kis po okusu (lahko brez)
15 kaper

Jaz dodam še žlico sladke smetane.

Lahko je hladna predjed ali tudi glavna jed, če pogreješ meso in ga je zadosti. Omaka je vedno hladna!



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
21.9.2010 12:07:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhana govedina
21.9.2010 12:51:42   
Anonimen
Jaz pa govedino, ki mi ostane od goveje juhe ponavadi razrežem na drobne koščke, prepražim na olju in čebuli ter nanj nato stresem kuhan, na rezine narezan krompir, malo zalijem z juho, začinim s soljo in poprom, nalahno premešam in imam tenstan krompir z govedino ... zraven še ogromna skleda zelene solate in je to bombastično kosilo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhana govedina
21.9.2010 13:14:21   
mini86
podobno naredim js tirolsko pečenko..
na čebuli prepražim slanino/pršut..in govedino..potem pa gor narežem kuhan krompir (kuham iz olupkom) in potem gor potresem ful majarona..pride ful dobr..

drgač pa hvala za ideje..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
21.9.2010 14:06:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhana govedina
21.9.2010 14:12:35   
Felicita
mi smo meli pa v oš in vrtcu govedino narezano na rezine, zraven pa špinačo in pire... uh bi to jedla zdej user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhana govedina
21.9.2010 14:13:20   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

mi smo meli pa v oš in vrtcu govedino narezano na rezine, zraven pa špinačo in pire... uh bi to jedla zdej user posted image


prid k men po govedino user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhana govedina
21.9.2010 14:25:44   
Luni
Mi smo imeli to prejšnji teden:
http://www.kulinarika.net/recepti/14143/enoloncnice/sguaseto/

Bilo je slastno!


_____________________________



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?