|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prihod v vrtec
22.9.2010 15:30:39   
ladydi69
Pozdravljene,

mene pa zanima kaj nesete ko greste prvič v vrtec,11 mesecev ( planice,robčke,dudo,...) in v čem (torba,vreča),da lahko tam pustite za vzgojiteljico..
hvala za vaše odgovore...
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prihod v vrtec
22.9.2010 15:37:06   
hubi
Na uvodnem individualne sestanku naj bi ti vse povedali. Ponavadi pa 2x za preoblečt, mokre, suhe robčke. Pa vse to daš v otrokovo omarico.
Pa dudo in stekleničko, če jo ima, mogoče kakšno ninico.

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prihod v vrtec
22.9.2010 15:48:50   
jakaracman
Mi smo imeli v ruzaku, 2x za preobleč, imela je svoj lonček za pit, dudico, copatke, robčke, vrečke za malico, robčke za rito, hladilno mazilo, plenice.To je bilo v vrtcu v Lj, lahko, da je pri vsa drugače.

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prihod v vrtec
22.9.2010 18:12:17   
glen
Mi smo našemu kupili mali luštkan nahrbtniček,katerega ima samo za vrtec.
Ponavadi ima 2x komplet za preobleči + kaki bodi več.Dudo in stekleničko puščamo v vrtcu in v petek nesemo domov prekuhat.Suhe robčke in plenice nesem kr cel paket,pa me sproti obveščajo ko so pri koncu.
Svetujem ti,da dej raje kako cotko več kot manj,pa redno spremljaj,ker je v jaslih veliko kakanja,polivanja,.......
lp

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prihod v vrtec
22.9.2010 18:16:34   
glen
Pa seveda copate,

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prihod v vrtec
23.9.2010 6:40:54   
Anonimen
3 komplete za preobleč in copate, vse shranjeno v omarici v garderobi, ki jo ima vsak otrok, vse podpisano. Če bi imela še dudo in svojo flaško, bi jo dala zraven. Ostale stvari se dobijo v vrtcu (plenice, robčke, kremo,...). Edino poleti prinesemo še vsak svojo podpisano kremo za sončenje. Vrtec Vrhnika.
Zjutraj pa vsakič s sabo prinese še najljubšega medvedka za spanje in stiskanje.


< Sporočilo je popravil Ankica. -- 23.9.2010 6:41:47 >

(odgovor članu ladydi69)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prihod v vrtec
23.9.2010 8:56:43   
kristinaj
naša imata ruzake in noter za preoblečt komplet vse, pa vrečko, da dajo not mokre cunje. pustijo v omarici, pa copate za preobut rabi..  plenice dobijo tam, vsaj pri nas, kako je pri vas ne vem, verjetno so na roditeljskem povedale.. s sabo sta pa nosila dudo in eno plišasto igračo za spat aja pa še flašo s čajem.

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prihod v vrtec
23.9.2010 9:17:21   
špelin@
Pri nas nimajo omaric, niti najmlajši ne. Vsak ima svoj kavelj (najmlajši še eno 15x15 cm poličko nad kavljem) in to je to. Jaz dam otrokoma v nahrbtnik za preobleč in ga obesim pod jopico.

Plenice (robčke za čiščenje, hladilno mazilo) dobijo v vrtcu, prav tako so otroci do treh let oblečeni v vrtčevska oblačila. Prinesemo samo papirnate robčke.

Za copatke sem obesila na kavelj eno vrečko iz blaga.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prihod v vrtec
23.9.2010 9:18:27   
ledenaa
Samo dadatna oblačila v manjšem nahrbtniku. Dudo je imel mali v ustih To je vse

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prihod v vrtec
23.9.2010 9:26:45   
nananaja
Pri nas imajo v mlajših skupinah omarice v garderobi, kjer shranimo za preoblečt, copatki so v garderobi, kjer se pustijo čevlji in jakna, v igralnici pa ima vsak svojo košarico, kamor se shranijo robčki za ritko, krema, duda, steklenička (kdor ju ima), pa ninice, ki jih prinesejo s seboj, papirnate robce za nos se prinese, ko zmanjka, vsak prinese paket 100 robcev, potem pa jih uporabljajo za vse skupaj.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?