|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rjav izcedek v svežo kri, potem pa spet nič -...
31.7.2005 8:46:23   
Nataša31
Punce!

Sem odprla novo temo, ker me tole že fejst nervira. tale moj grd rjav izcedek se je včeraj spremenil v svežo kri, danes zjutraj pa niti sveze niti rjavega od nikoder.
Sej vem,da verjetno ne bo nič, pa vendar kako izgleda vgnezditvena krvavitev? Imam ša še dva dni to :grrr: testa.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rjav izcedek v svežo kri, potem pa spet nič -...
31.7.2005 10:05:46   
bambi
A veš, glede na to, da je vse možno, ti ne preostane nič drugega kot počakat na zamudo in potem naredit test. Poznam primere, ko imajo vedno nek izcedek pred M, so pa tudi primeri, ko gre za vgnezditev..... Ko sem jaz prvič zanosila, sem tudi imela kak teden pred M skoz neke rahle krvavitve, sem šla takoj h G, ki ni z UZ videla nič, no potem je pa test pokazal :modri:. Ko sem drugič zanosila o vgnezditveni krvavitvi ne duha ne sluha, tako da je res vse možno......

Držim pesti.....

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rjav izcedek v svežo kri, potem pa spet nič -...
31.7.2005 11:16:37   
pika74
sem ti že spodaj napisala.

Men se to isto dogaja, pa je na konc zmer M:(:((.

Upam, da bo pr teb drugač - sam počak in zdrž še par dni :miska::miska::miska:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rjav izcedek v svežo kri, potem pa spet nič -...
31.7.2005 12:00:15   
aljča
Nataša pozdravljena!

Ker imaš še kar isti problem sem se odločila, da ti tud jaz napišem nekaj o tem.Za mano so trije neuspešni IUI postopki.V zadnejem postopku sem imela zamudo in pred zamudo se mi je pojavil isti izcedek tako kot tebi.Potem pa ko sem še imela zamudo in:hudicek:ni bilo od nikjer sem nekako potiho že upala da sem :nosecka:čeprav mi je test pokazal negativno.Po pregledu pri g.mi je povedala da je mogoče vse da sem lahko:nosecka:ali pa je vse skupaj zakasnela:hudicek:zaradi motenj hormonov tako da draga Nataša počakaj na zamudo in delaj test,če te seveda gospa:hudicek:ne preseneti prej kar ti pa želim, da ne.
Držim pestke za dober rezultat.:miska::miska::miska::miska:
L.p.Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rjav izcedek v svežo kri, potem pa spet nič -...
31.7.2005 12:41:15   
pika74
Še eno mnenje Nataša31:

Če te ta reč tolk nervira, pa naredi test. Boš vsaj vidla, kaj pokaže, da ne boš v dvomih. Odločitev pa je tvoja. Test kušta tolk pa tolk. Če pa čakaš 2-3 dni, pa grejo tvoji živci. Kaj je več vredn? Dnar al živci - presodi sama:miska:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Rjav izcedek v svežo kri, potem pa spet nič -...
31.7.2005 17:15:42   
baguSka
no ena k ni za teste

jst sm mela isto tak izcedk 8.7. in sm od takrat nardila že 4 teste in so bli vsi negativni; zdej čakam na naslednjo M, da vidm če sploh bo ;)

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?