|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ja zelo zelo zelimo....pa vendar...
7.1.2013 18:17:09   
tia12
....strah....po prvi nosecnosti in porodu....
Zelo si zelim se enega otrocka in komaj cakam,da ugledam user posted image aliuser posted image ...ampak strah me je vsega kar sledi....
Kako user posted image naj se znebim teh strahov???

_____________________________

TAJ - 10.4.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ja zelo zelo zelimo....pa vendar...
7.1.2013 18:32:49   
Katy78
Ah, mene je bilo tako strah, da sem več kot 1 leto govorila, da bomo imeli samo enega potem nekje po 2 letih sem začela razmišljati, da bi pa le še imeli enega in zdaj ga imamo. Za nosečnost sva se odločila z zavestjo, da se lahko pojavijo iste težave kot prvič in da morda ne bomo imeli še 1x sreče, da bi se vse srečno končalo. Mož je bil bolj scagan, jaz sem bila pa kar optimistična, da v drugo bo šlo pa brez zapletov. Ko sem pa potem zagledala +, sem bila najprej ful vesela, naslednjo sekundo pa panika, strah, črne misli. Hočem povedat, da če imaš slabo izkušnjo, se strahov težko znebiš, imaš pa definitivno manj časa za ramišljat, ker ti prvi otrok zapolnjuje misli in prosti čas. user posted image Pri meni so se sicer potem pojavile iste težave kot prvič vendar v veliko blažji obliki in zdaj imamo dva čudovita otročka. user posted image Srečno! user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 7.1.2013 18:34:19 >

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ja zelo zelo zelimo....pa vendar...
7.1.2013 18:41:13   
tia12
Super Katy....vesela zate. Kaksne tezave si pa imela?

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ja zelo zelo zelimo....pa vendar...
8.1.2013 9:49:38   
darhaha84
Joj, kako te razumem tia12… Jaz imam doma tudi navihanega 22 mesečnika, pa veliko željo, da bi imel bratca ali sestrico – vendar je v meni strah, da ne bi bilo isto kot prvič. Ne vem, če ne bo ta prevladal, čeprav mi vsi govorijo da 2x se ne ponovi ista težava in da je vsaka nosečnost posebej, vendar v meni ta strah ostaja. Vem tudi, da če bi bila noseča, ta nosečnost ne bi bila tako brezskrbna kot prva. Pa vendar vseeno upam, da se opogumim (me mož pregovori) in da znova začutim malo bitjece v meni
Katy78 – čestitke za pogum in male sončke user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ja zelo zelo zelimo....pa vendar...
12.1.2013 13:48:04   
wild tiger
Tudi jaz poznam ta veliki strah pred tezavami in zapleti v zvezi z user posted image in malim user posted image . Jaz iz tega razloga odlasam in odlasam vnovicno zanositev. Upam da se enkrat opogumim.

(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ja zelo zelo zelimo....pa vendar...
12.1.2013 13:49:09   
wild tiger
...in tudi sama iscem odgovor kako se tega straha znebiti...

(odgovor članu wild tiger)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?