|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Panična...
5.10.2010 20:42:36   
Anonimen
Na kratko- M imam na 30 dni(že par mesecev čisto točno, mesece nazaj je bila na 30-34 dni)! Danes pa je že 42 dan M še vedno ni! Do danes se nisem sekirala, prejle pa sem šla računati in sedaj me daje panika! Zaščitena sva s kondomom, razen 30 dan ciklusa, ko sem že pričakovala M je prišlo do izliva predčasno(ne zna razložiti, ampak ko je preveč vzburjen pride do izliva kljub temu da mu ne prideuser posted image in takrat naj bi bilo tudi tako, potem sva se stuširala in naprej s kondomom), uglavnem kot sem napisala se do sedaj nisem sekirala itak sem mislila da bo vsak čas M, ampak glede na to da je danes že 12 dan od takrat zdej gledam po forumu, da je možno da je bila lih v tistem času O(sem brala da je O 12-16 dni pred M)! Koliko dni po odnosu naj bi test pokazal pravilno? Se ne spomnem da bi mi kdjakoli v življenju M toliko zamujala in kakšni so lahko še drugi vzroki da ni M?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Panična...
6.10.2010 8:09:03   
waiting
Ovulacija naj bi bila pri tistih, ki imajo redno M vedno 14 dni pred M.
Se pravi, ce si imela prej na 30 dni M si imela O vedno 16 dan ciklusa.
Glede na to da je ze 12 dan od takrat, bi lahko ze naredila test, ce bo negativno
ponovi cez 3 dni in takrat bo zagotovo pravilen rezultat.
Tudi jaz imam redno M vcasih pa mi je zaradi psihe tudi zamujala
(pri meni ravno obratno, zelim si zanositi) sem jo pa vedno lahko prestavljala za par dni
tako da sem tisti mesec malo hujsala in je vedno prisla kasneje, morda imas
ta mesec kaj slabso prehrano?
Ne vem najbolje bo, da naredis test.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?