|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.10.2004 21:55:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vrtec Maribor
7.10.2004 23:15:07   
frutka_
...hihihi, to je "moj" vrtec.9nebesa

:love:Tam sem zaposlena!:love:


LP:sloncek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
8.10.2004 8:14:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vrtec Maribor
8.10.2004 10:21:51   
frutka_
"Moj" vrtec je super!:bravo:Hihihi! Jaz ga pravzaprav zdaj kar pogrešam malo, ko sem na porodniški!9nebesa

Število otrok9nebesa po skupinah je določeno po vseh vrtcih enako. Konkretno v jaslih jih je lahko največ 14! :duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda:

Običajno so v mesecu maju vpisi in dnevi odprtih vrat. Takrat prineseš pole za vpis,lahko si ogledaš vrtec, prostore, igralnico, lahko tudi igrišče.
Jaslice so v rdeči hiši:muca:, kot ji mi pravimo, torej v Gledališki ulici. Pa tudi doli na Lentu, v Usnjarski je ena skupinica.:sloncek:

To, da bi moral imeti veze, da prideš noter gotovo ne velja.:zmeden: Vpis je maja, takrat otroka :)vpišeš in vsi imajo enake možnosti za vpis.
Morda vpliva na zasedenost skupinic poleg strokovnosti delavk:angel: tudi to, da je v lociran centru:morje:, ima izmensko varstvo, popoldansko skupino,...

Upam, da sem ti pomagala z info. Sicer pa si lahko ogledaš tudi "našo" spletno stran.:metulj:


LP :kuza:


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vrtec Maribor
8.10.2004 10:23:04   
frutka_
Bagi, pozabila sem ti povedati, da me tvoj fantek zelo spominja na mojega, ker mojemu tudi lasje kot metla v zrak štrlijo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vrtec Maribor
30.10.2004 23:12:27   
MINEJA
Vrtec Pobrežje je OK!

Samo ne v vrtec v Pekrah!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vrtec Maribor
8.11.2004 10:01:16   
india
Kar se tiče vrtca Pobrežje, je po mojem vednos labša situacija ravno v jaslih, vretc sam pa je od pobreških najboljši Ob gozdu. Moje tri so tja hodle, sicer na 14.divizije, pa sem bila nezadovoljna,ker se niso vzgojiteljice preveč potrudile niti pri igranju niti pri hranjenju.Žal, je pa vedno dopustno, da se zadeve spreminjajo. Sem pa bila zadovoljna prvo leto v Tomšičevem vrtcu, ravno v jaslih.
Potem pa smo se selili:(-
LP,Miška

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec Maribor
20.10.2010 14:45:25   
Hana76
Pozdravljene mamice.

Zelo me zanima vaše mnenje glede kvalitete vrtcev (jaslice) v Mariboru, in sicer Ivan Glinšek na Gledališki, Montessori na Vrbanski in tisti na Tomšičevi. Kam bi vpisale svojega otroka? Zakaj? Ali morajo v Montessorijevem vrtcu res moliti? Hvala že vnaprej za odgovore. 

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec Maribor
28.10.2010 13:46:10   
kiss 4 me
v montesorri se pred obroki zahvalijo za hrano in pokrižajo in mislim da je to to od verskih vplivov - baje pa imajo zeloooo dolgi seznam in po 2 leti čakaš na mesto

moje mnenje je, da počutje otrok v vrtcu in zadovoljstvoni odvisno od vrtca kot zgradbe, igrač in opreme, temveč v 90% od VARUŠK. Le-te pa se vsako leto sprminjajo, jih prestavljajo in naše so nam povedale, da so komaj konec avgusta vedele, kateri skupini so dodeljene s 1. septembrom. Varuške so tiste, ki postavijo program, se ukvarjajo z otroci, jih hranijo, cartajo, jim pojejo... ali pa samo fliknejo hrano na mizo.
Zdi se mi, da je zadovoljstvo z varstvom loterija, ne glede na to kam ga vpišeš.

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.11.2010 6:27:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kiss 4 me)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?