|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hipp Pre - do kdaj?
31.7.2005 0:01:21   
spacey
Do kdaj oz. do katerega meseca lahko dajem našemu pikcu Hipp Pre? Sem zadnjič kupla eno škatlo Hipp 1 in je prahec čisto drugačen od Hipp Pre. :zmeden: Kako bi vam razložila razliko :zmeden2: .. aha že vem .. si predstavljate razliko med ostro in navadno moko? Evo Hipp 1 je tak kot ostra moka, Hipp Pre pa kot navadna. :)

Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hipp Pre - do kdaj?
31.7.2005 17:25:55   
venezia
Hipp 1 je do cetrtega meseca,potem pa pride v postev ze hipp 2,ki je se gostejsi in se bolj hranilen :)

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hipp Pre - do kdaj?
31.7.2005 20:11:35   
Anonimen
hipp pre je v bistvu do enega leta lahko.men je pediatrinja za nika dala zdaj hipp 1,drugače pa sva pila hipp pre.torej malo pred drugim mescem sva zamenjala.se mi zdi da se hipp 1 malo tezko meša.se mi skoraj vedno naredijo koščki noter:zmeden2:

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hipp Pre - do kdaj?
31.7.2005 23:04:12   
spacey
Aha...razumem, hvala. :rozica: In a lahko preidem iz Hipp Pre na Hipp 2 ? :zmeden2: Se mi je mali začel ponoči spet zbujat 2-3x na noč in vsakih je ful lačen :(( pa je že bil tako priden. Kaj mislite ve?

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hipp Pre - do kdaj?
1.8.2005 6:32:20   
venezia
midva sva mela hipp pre sam mal na zacetku in potem takoj startala z enko in okol stirih m se z dvojko...

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hipp Pre - do kdaj?
1.8.2005 17:07:47   
Anonimen
po štirih mescih lahko daš hipp 2:bravo:

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hipp Pre - do kdaj?
1.8.2005 23:11:16   
spacey
A pa je boljši, kot Hipp 1? :zmeden2: .. mislim predvsem v samem izgledu .. glej primer zgoraj .. ostra in navadna moka. :)-

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hipp Pre - do kdaj?
2.8.2005 11:42:25   
Anonimen
men osebno je bil bolj všeč hipp pre,samo če je zdravnica rekla naj menjava,pa sva menjala.ona že ve:)-:bravo:9nebesa

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hipp Pre - do kdaj?
2.8.2005 19:40:44   
venezia
hipp pre je manj kaloricen kot hipp 1...in hipp 2 je bolj hranljiv in kaloricen kot enka...torej poskusi...sej liam bo kmal star stiri mesece, tko da kar v akcijo...mogoce bo tudi ponoci bolje spal :)

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hipp Pre - do kdaj?
2.8.2005 19:55:59   
spacey
Maj* :) Liam je včeraj dopolnil 4 mesece, ampak sem mu včeraj še kupla eno škatlo Hipp Pre in ko to porabimo bomo probali z Hipp 2. Sej ne bo nobenega problema, če preskočimo 1, a ne? :zmeden2: Upam samo, da je 2 bolj podoben mleku Pre, ker 1 je čist drugačna. :zmeden:
Hvala za nasvet... :rozica:

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hipp Pre - do kdaj?
2.8.2005 19:57:07   
venezia
no evo pol ni panike...moj tamal je pil dvojko ze pri 3,5m..v upanju,da bomo spali kaj dlje ... no to se ni zgodilo...je pa zelo gost v primerjavi s pre...poskusi bos vidla :)

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?