|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec vodmat-skupina zajčki
25.10.2010 14:11:15   
mini86
a ima kera otroka v tej skupini..kako se vam zdi..kakšne sta vzgojiteljice..

hvala


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec vodmat-skupina zajčki
25.10.2010 18:54:31   
novakatja
Kako je ime vzgojiteljici in pomočnici?

Naš je bil lani zajček v Vodmatu (jasli) in smo bili z Anico in Uršo super zadovoljni.
Grozno žal nam je bilo, da smo morali zamenjati, ker je pač zrastel.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec vodmat-skupina zajčki
29.10.2010 18:31:52   
mini86
evo danes smo se šli vpisat in smo bli kr že eno uro tm..
v torek pa sem mal z njem potem ga pa pustim za kako urico..

in ja imamo anico in pa sanjo..
a lahko kej več poveš o anici..

hvala


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec vodmat-skupina zajčki
31.10.2010 18:37:05   
novakatja
Anica je super. Res ima smisel za otroke in predvsem dela z ljubeznijo. Ima tudi veliko izkušenj.
Naš je prva 2 meseca, kolikor je bil prisoten, jokal, da se mi je srce trgalo. Vedno ga je vzela direkt v naročje in ga tolažila. Večkrat sploh nisem mogla takoj v službo, pa sem v garderobi počakala 5 minut in potem šla pokukat skozi okno, tako da me niso videli. Vsakič ga je še vedno imela v naročju in ga poskušala zamotiti ali pa se je že veselo igral. Enako sem kasneje videla za druge otroke. Tudi popoldne ko sem prišla po sina, je imela vedno po dva otroka v naročju in so se crkljali. Za mojega sinčka je rekla, da je nežna dušica v skupini, pa je po 2 mesecih zjutraj tekel k njej in je meni samo še pomahal. Jaz mislim, da si dobila super skupino!!!
Tudi kolegica z malo starejšimi otroki je bila zelo zadovoljna z Anico..

Sanja je bila lani v sosednji skupini in se je spomnim, če sem prišla v vrtec pozneje, ko so že združene skupine. Meni je bila simpatična.


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec vodmat-skupina zajčki
31.10.2010 19:47:53   
mini86
no sem vesela..sj mi je že tista k sm oddala vlogo za znižano plačilo vrtca rekla da boljše nebi mogl dobit, da je starejša ampak z modernim načinom vzgoje..

no upam da bo meni tud ratal pokukat notr da me ne bo videl..no pa če bom čez solze sploh kej vidlauser posted image

hvala


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?