|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avgusta rodile v Ljubljani
26.8.2005 11:09:55   
*pepelka*
Pozdravljene, zanima me ena stvar, vse ki ste v avgustu rodile v ljubljanski porodniđnici bi želela vprašati glede darila, ki ste ga dobile ob rojstvu malčka. Zanima me namreč le to, ali ste dobile darilo le v sobi, ali vas je morda čakal paket še na informadijah ob odhodu iz porodnišnice, ker sem od kolegice izvedla, da so pred časom dobile dve darili eno v sobi, drugo pa ob odhodu domov. Sama sem namreč dobila le darilo v sobi, za to me muči radovednost, kaj je sedaj z ostalim, ali je ukinjeno, ali pa nekaterih ne obestijo o tem, da jih pake čaka še na informacijah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   avgusta rodile v Ljubljani
26.8.2005 13:28:46   
NEVA-1
Ob odhodu iz porodnišnice sem na informacijh dobila paket. Domov sem šla 20.08.

lp

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   avgusta rodile v Ljubljani
2.9.2005 7:43:43   
Yasminka
Mene pa mal firbec matra. O kakšnem darilu gre? Očitno nekaj drugega kot paket za novorojenčka.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   avgusta rodile v Ljubljani
4.9.2005 9:13:49   
*pepelka*
To je darilce, ki ti ga v ljubljanski porodnišnici podarijo ob odhodu z malčkom na svoj dom. V njem pa je kar nekaj uporabnih izdelkov za nego malčka, pa tudi za maico se nekaj najde.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   avgusta rodile v Ljubljani
10.9.2005 12:17:40   
Kety
Jaz sem ga tudi dobila, iz porodnišnice pa smo odšli 24.8. O tem so me obestili (sestra in zdravnica, ko sem dobila odpustnico!

Lp kety

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   avgusta rodile v Ljubljani
15.9.2005 18:30:05   
lucy32
Hafi,
spodaj an info te sigurno čaka še paket ampak čudno da ti niso povedale to sestre. Samo en obrazec izpolniš in dobiš paket.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?